بورسیه تحصیلی کانادا

۲,۰۵۸

بورسیه تحصیلی کانادا و شرایط اخذ آن

اگر شما هم به تحصیل در کانادا علاقه مندید و به دنبال راهی برای تحصیل رایگان هستید، این مقاله با توضیح شرایط بورسیه تحصیلی کانادا به یاری شما می آید. تا با آگاهی از این مطالب بهترین تصمیم را بگیرید.

در صورتی که تمایل به بررسی و ارزیابی شرایط و صلاحیت خود دارید، میتوانید با مشاوران و کارشناسان ما تماس حاصل کنید. مرکز مشاوره حقوق ایران با آگاهی از شرایط و قوانین بروز مهاجرت به شما در این مسیر کمک خواهند کرد.

امکان دریافت بورسیه تحصیلی کانادا معمولا برای متقاضیان دکترا و یا فوق لیسانس وجود دارد. همچنین شخص متقاضی باید شرایط و  امتیازات ویژه ای داشته باشد. برای اطلاع بیشتر از انواع و شرایط بورسیه تحصیلی کانادا با ما تماس حاصل کرده و شانس تحصیل در کانادا را از دست ندهید.

بورسیه تحصیلی کانادا دارای انواع متنوعی است که شرایط مختلفی دارند. شرایط بورسیه تحصیلی کانادا براساس سطح تحصیلات و رشته های تحصیلی متغیر است.  اینجا به لیستی از مواردی که برای ایرانیان قابل اقدام است اشاره میکنیم.

انواع بورسیه تحصیلی کانادا

 

 

بورسیه تحصیلی کانادا

 

Banting Postdoctoral Fellowship

این بورسیه تحصیل کانادا به مدت دو سال و مبلغ بورس آن 70.000 $ در سال خواهد بود. متقاضیان پست دکترا با هر ملیتی میتوانند در زمینه های اجتماعی، اقتصاد و رشد براساس تحقیقات اقدام کنند.

CIFAR Global Scholars

این برنامه بورسیه تحصیلی کانادا در حال حاضر موجود نمی باشد و متقاضی نمی پذیرد.

CIHR Fellowship

بورسیه تحصیلی کانادا برای مقطع پست دکترا در تمامی زمینه های پزشکی و سلامتی است. که براساس تجربه تحقیقاتی در این زمینه ها ارائه می شود.

Mitacs Elevate

مناسب برای مقطع پست دکترا و برنامه های آموزشی تحقیقاتی مدیریتی. این نوع از بورسیه تحصیلی کانادا تا دو سال پوشش خواهد داشت. مبلغ این بورسیه از 30.000$ آغاز می شود.

Research Associate Program

این نوع از بورسیه تحصیلی کانادا به دارندگان مدرک دکترا در رشته های علوم طبیعی یا مهندسی، فوق لیسانس های مهندسی که مدرک خود را در 5 سال اخیر کسب کرده اند یا انتظار میرود که تا 6 ماه دیگر فوق لیسانس خود را دریافت کنند.

Jeanne Sauvé Public Leadership Program

هدف از این بورسیه تحصیلی کانادا جذب رهبران و مدیران جوان- بین 25 تا 30 سال سن- از سراسر دنیا به کانادا است.

Doctoral scholarships

این برنامه مختص متقاضیان مقطع دکترا است. دانشجویان دکترا میتوانند با اخذ بورسیه تحصیل کانادا به کانادا برای تحصیل مهاجرت کنند.

Research Fellowship

این بورسیه مناسب اشخاصی است که به منظور تحقیقات در رشته ی مرتبط خود نیازمند مهاجرت به کانادا هستند.

Vanier Canada Graduate Scholarship (Vanier CGS) program

این برنامه به مراکر کانادایی این امکان را می دهد تا دانشجویان دکترا ممتاز را جذب کنند. این بورسیه تحصیلی کانادا به مدت سه سال دکترا و مبلغ 50.000$ سالانه اعطا می شود.

Visiting Fellowships in Canadian Government Laboratories Program

این برنامه در حال حاضر دیگر درخواست ها را بررسی نمیکند و متقاضی نمی پذیرد.

قابل ذکر است که برخی از این برنامه ها به منظور کسب بورسیه تحصیلی کانادا همواره در حال تغییر هستند. پس در صورت علاقه مندی میتوانید با ما تماس بگیرید.

فرصت های پیش رو با بورسیه تحصیل کانادا

بورسیه تحصیلی کانادا به شما فرصت استثنایی تحصیل رایگان در کانادا را در مقاطع بالا را میسر میسازد. از آنجا که کانادا دارای شرایط رفاهی و اجتماعی بالا است مقصدی مناسب برای متقاضیان بدل شده است. استاندارد های بالای زندگی در کانادا آرزوی بسیاری از متقاضیان مهاجرت به کانادا است. کانادا با وجود جامعه ای چندملیتی و چند فرهنگی به تفاوت ها احترام گذاشته و همواره یکی از امن ترین کشورهای دنیا برای زندگی است.

همچنین کانادا کشوری با اقتصادی پویا و فعال است. بازار کار کانادا، موقعیت های شغلی فراوانی به انواع متقاضیان ارائه می دهد. شما می توانید با زندگی و کار در کانادا مسیر نویی در زندگی خود ایجاد کنید. با زندگی در کانادا فرصتی جدید برای ساختن آینده ای روشن برای خود و خانوادتان ایجاد خواهد شد.

آیا نیاز به مشاوره بیشتر دارید ؟

در صورتی که تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه بورسیه تحصیلی کانادا دارید با ما تماس بگیرید. مرکز مشاوره حقوق ایران با بهره گیری از کارشناسان و مشاوران متخصص شما را در مسیر مهاجرت همراهی و راهنمایی میکند. مشاوران ما با آگاهی از آخرین و بروزترین قوانین و شرایط بهترین گزینه را به شما ارائه خواهند داد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

طراحی سایت