تحصیل رایگان در کانادا

۷۱۰

شرایط تحصیل رایگان در کانادا

آیا قصد ادامه تحصیل در کانادا را دارید؟ آیا میخواهید بدانید چطور میتوانید به عنوان دانشجوی بین المللی واجد شرایط تحصیل رایگان در کانادا شوید؟ از آنجا که در کانادا هیچ کالج یا دانشگاهی بدون شهریه نیست، شما فقط یک راه خواهید داشت. تنها راه برای تحصیل رایگان در کانادا، دریافت بورسیه تحصیلی کانادا است. بورسیه ای که شامل هزینه ی دانشگاه و شهریه و هم اتاق شما شود. اما برای دریافت بورسیه کامل تحصیلی کانادا به منظور تحصیل رایگان در کانادا چه باید کرد؟

هدف این مقاله بررسی 3 گام مهم در راهنمایی شما برای تحصیل رایگان در کانادا است. در گام اول شما باید درخواست عالی ارائه دهید. سپس در گام دوم می توایند از بین انواع بورسیه تحصیلی کانادا که صلاحیت آن را دارید انتخاب کنید. در نهایت به عنوان آخرین گام شما باید برای پذیرش اقدام کنید.
مرکز مشاوره حقوق ایران با بررسی صلاحیت، تحصیلات وفرجه های تحصیلی و رشته شما را در انتخاب بهترین گزینه یاری میکند.

یک درخواست عالی برای تحصیل رایگان در کانادا چگونه است؟

 

تحصیل رایگان در کانادا

 

برای اینکه بدانید چه درخواستی برای تحصیل رایگان در کانادا مناسب است فاکتور های مختلفی وجود دارد که ما در این بخش تک تک این موارد را بررسی میکنیم.

مشاوران مجرب ما به شما در مسیر مهاجرت به کانادا و تحصیل رایگان در کانادا کمک خواهند کرد تا بتوانید به سوی آینده ای روشن تر و موقعیت های نو و پیشرفت حرکت کنید.

• مقاله ی منتشر شده

داشتن مقاله ی منتشر شده دانشگاهی برای متقاضیان تحصیل کرده در حداقل مقطع لیسانس شانس تحصیل رایگان در کانادا و دریافت بورسیه تحصیلی را افزایش میدهد.

• آزمون GRE

GRE آزمونی مهم و مورد قبول دانشگاه های کانادا است که مناسب متقاضیان تحصیلکرده است. اگر برای تحصیل رایگان در کانادا در مقاطع بالاتر از لیسانس می خواهید اقدام کنید، داشتن نمره ی بالای آزمون GRE یک باید است.

• آزمون های SAT/ACT/ A-Level یا آزمون ورودی دانشگاه در کشور خودتون (متقاضیان لیسانس)

بسیاری از دانشگاه های کانادا آزمون های SAT و ACT را که آزمون های ورودی دانشگاه های آمریکا برای ورود به مقطع لیسانس است را قبول میکنند. شدیدا توصیه می شود که امتیازی بالا در یکی از این آزمون ها را کسب کنید. گزینه ی دیگر شما آزمون A-Level است. که در برنامه تحصیلی انگلستان است. همچنین نمره ی بالا در آزمون ورودی دانشگاه در کشور خود نیز بسیار توصیه میشود.

• تافل/ آیلتس

تافل و آیلتس آزمون های مورد پذیرش دانشگاه ها است. اگر شما دانشجوی بین المللی هستید و در کشور انگلیسی زبان زندگی نمیکنید، باید حتما در یکی از این آزمون ها شرکت کنید. دانشجویان با امتیاز بالاتر شانس بهتر و بیشتری برای تحصیل رایگان در کانادا دارند.

• خدمات اجتماعی

خدمات اجتماعی بخشی است که باعث می شود شما بین سایر متقاضیان بدرخشید. دانشجویانی که خدمات اجتماعی انجام داده باشند به عنوان اشخاصی که به جامعه اهمیت میدهند و در آینده نیز این خدمات را ارائه می دهند شناخته خواهند شد.

• دوره ی کارآموزی

اگر شما سابقه دوره ی کارآموزی دارید می توانید برای تحصیل رایگان در کانادا از آن بهترین استفاده را ببرید.

• نمره GPA

نمره ی GPA بالا بسیار برای اقدام در تمامی مقاطع دانشگاهی مهم است. عاملی کلیدی برای کالج ها و دانشگاه هاست تا با استفاده از آن موفقیت دانشجوی احتمالی را برای تحصیل رایگان در کانادا در محیط دانشگاهی اندازه گیری کنند.

• تجربه ی پژوهشی

تجربه ی پژوهشی برای متقاضیانی تحصیل کرده به خصوص اگر در زمینه های Science, Technology, Engineering, and Mathematics (STEM) علوم، تکنولوژی، مهندسی و ریاضیات بسیار حائز اهمیت است. داشتن یک تجربه تحقیقاتی به طرز چشمگیری شانس شما برای دریافت بورسیه و تحصیل رایگان در کانادا را افزایش می دهد. اگر شما تحصیلات دانشگاهی ندارید ولی تجربه ی تحقیقاتی دارید ، شما برتری فوق العاده ای نسبت به سایرین خواهید داشت.

به دنبال بورسیه های کامل برای تحصیل رایگان در کانادا باشید

این امر، گامی مهم برای تحصیل رایگان در کانادا است. منابع بسیاری برای دریافت بورسیه کامل تحصیلی وجود دارند.
برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و بررسی شرایط و امکانات شما برای تحصیل رایگان در کانادا با ما تماس بگیرید.
مرکز مشاوره حقوق ایران بعد از بررسی پرونده و صلاحیت های شما به دنبال بورسیه تحصیلی مناسب می گردد تا شما هیچ یک از شانس های تحصیل رایگان در کانادا را از دست ندهید.

آیا نیاز به مشاوره بیشتر دارید ؟

برای کسب اطلاعات بیشتر به منظور مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل رایگان در کانادا با ما تماس بگیرید. همچنین به منظور بررسی شرایط و صلاحیت خود برای تحصیل رایگان در کانادا با کارشناسان و مشاوران ما تماس بگیرید تا فرصت های مهاجرت به کانادا را از دست ندهید. ما با دانش و آگاهی از تمامی روش ها و بروزترین قوانین شما را در این مسیر همراهی و راهنمایی خواهیم کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

طراحی سایت