راحت ترین و سریع ترین کشورها برای اخذ شهروندی

۷,۵۲۴

راحت ترین و سریع ترین کشورها برای اخذ شهروندی

در این مقاله هدف ما پرداختن به روش های مهاجرتی ویژه مناسب افرادی است که به دنبال راحت ترین و سریع ترین کشورها برای اخذ شهروندی هستند. شما می توانید در کمترین زمان ممکن اقامت یکی از کشور های ذکر شده را به دست آورید و سپس آن را تبدیل به شهروندی نمایید.

اگر شما هم از دسته افرادی هستید که به دنبال سریع ترین راه ها می گردید این مقاله می تواند برای شما موثر باشد. اما اگر خود را واجد شرایط موارد ذکر شده نیافتید با ما تماس بگیرید.

ممکن است شما شرایط روش مهاجرتی دیگری را داشته باشید. پس همین امروز شانس خود را غنیمت شمارید.

همچنین ممکن است شما علاقه مند به خواندن مقاله شهروندی از طریق سرمایه گذاری باشید.

1. بلغارستان

مهاجرت به بلغارستان

ودیعه ای به مبلغ حدودا 500,000 یورو در سازمان های دولتی بلغارستان به مدت پنج سال می تواند شما را برای اقامت بلغارستان واجد شرایط باشید. بعد از این پنج سال شما می توانید برای شهروندی بلغارستان اقدام نمایید.

2. یونان

مهاجرت به یونان

 

بعد از آنکه شما برای آنچه ویزای D خطاب می شود سرمایه گذاران می توانند با خرید ملک به ارزش 250,000 یورو اقامت یونان را دریافت کنند. اخذ شهروندی این کشور برای اشخاص خارج از محدوده اتحادیه اروپا بین 3 تا 7 سال بستگی به شرایط هر شخص زمان خواهد برد.

3. قبرس

مهاجرت به قبرس

 

قبرس از جمله راحت ترین و سریع ترین کشورها برای اخذ شهروندی است که درصد مالیات بسیار کمی (12.5%) دارد. این امر خبری خوب برای صاحبان کسب و کار است.

سرمایه گذاری در املاک به ارزش 2 میلیون یورو الزامی است. قبرس شناخته شده با ارائه شهروندی در مدت تنها 6 ماه بعد از سرمایه گذاری است.

شهروندی این کشور به شما اجازه کار، تحصیل، سفر و زندگی در هر نقطه ی اتحادیه اروپا را می دهد.

این مبلغ سرمایه گذاری قابل تبدیل به تنها 500,000 یورو در طول سه سال است.

4. موناکو

مهاجرت به موناکو

 

 

مزایای اقامت در موناکو این است که افراد مقیم نیازمند پرداخت مالیات درآمد نیستند و هچنین می توانند بدون نیاز به ویزا به تمامی کشور های حوزه شینگن سفر کنند.

5. جزیره ی جرزی Jersey Island

مهاجریت به جزیره جرزی

 

 

[این جزیره معروف به مالیات کم و آب و هوای معتدل است. این جزیره واقع در نزدیکی کشور انگلستان می باشد.

حداقل مقدار سرمایه گذاری مورد نیاز برای دریافت اقامت 125,000 پوند در سال تنها برای افرادی که بیشتر از 625,000 پوند درآمد داشته اند.

6. انگلستان

مهاجرت به انگلستان

 

نمی شود از انگستان به عنوان انتخابی ارزان نام برد اما برای خانواده هایی که به دنبال مراکز تحصیلی غیر انتفاعی هستند گزینه ی بسیار مناسبی است.

برنامه اقامتی از سرمایه گذاران 2 میلیون پوند، 5 میلیون پوند و یا 10 میلیون پوند می خواهد.

7. لاتویا

مهاجرت به لاتویا

 

به مظور دریافت اقامت لاتویا، شما باید ملکی به ارزش 250,000 یورو خریداری کرده و 5% هزینه های دولتی را پرداخت کنید.

8. اسپانیا

مهاجرت به اسپانیا

 

این کشور برنامه ای مشابه کشور پرتغال دارد. شما می توانید اقامت اسپانیا را تنها با خرید ملک به ارزش 500,000 یورو و یا سرمایه گذاری 2 میلیون یورو در دولت اسپانیا دریافت کنید.

9. مالتا

مهاجرت به مالتا

 

 

مالتا یکی دیگر از راحت ترین و سریع ترین کشورها برای اخذ شهروندی است. برای افراد مقیم این کشور مالیات کم 15% اعمال می شود. همچنین با مبلغ کم 275,000  یورو قابل اخذ است. مالتا از جمله کشورهایی است که یکی از معتبر ترین پاسپورت های جهان است پس مسلم است که ارزش سرمایه گذاری را دارد. جالب است بدانید می توانید بعد از یک سال اقامت در مالتا برای شهروندی این کشور اقدام کنید.

10. پرتغال

مهاجرت به پرتغال

 

شما می توانید با ایجاد ده موقعیت شغلی، انتقال 1 میلیون یورو به یک بانک پرتغالی و یا خرید ملک به ارزش حداقل 500,000 یورو اقامت کشور پرتغال را دریافت کنید.

11. بلژیک

مهاجرت به بلژیک

 

اقامت بلژیک از طریق کار بسیار کم هزینه تر و سریع تر است. اگرچه برای دانستن شما ما شرایط سرمایه گذاری در این کشور را نیز شرح می دهیم.

متقاضیان سرمایه گذاری در بلژیک می توانند با ثبت یک شرکت بلژیکی به راحتی اقدام کنند. متقاضیان موفق می توانند شهروندی این کشور را بعد از 5 سال دریافت کنند. سرمایه گذاری عمدتا در طول دوره ی پنج ساله مبلغی حدودا بین 350,000 یورو تا 500,000 یورو نیاز دارد.

بعد از این دوره شما باید امتحان زبان هلندی ، آلمانی و یا فرانسه را قبول شوید می توانید شهروندی را اخذ کنید.

12. اتریش

مهاجرت به اتریش

 

اتریش 10 نوع مختلف اقامتی ارائه می دهد که در آن ها نیازی به سرمایه گذاری نیست و شما توانایی سفر در حوزه شینگن را بدون نیاز به ویزا خواهید داشت.

آیا تمایل دارید به منظور راحت ترین و سریع ترین کشورها برای اخذ شهروندی اقدام کنید…

امیدواریم که تاکنون این مطالب برای شما مفید واقع شده باشد. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری دارید می توانید با وکلا و مشاورین ما تماس حاصل کنید.

ما در طول مشاوره تمامی شرایط شما را بررسی می کنیم و به شما بهترین انتخاب ها را ارائه می دهیم تا شما بتوایند به راحتی تمامی گزینه های ممکن را در نظر بگیرید.

با کمک وکلای ما شانس خود را برای زندگی بهتر از دست ندهید.

۲ نظرات
 1. علی سان می گوید

  در حال حاضر با این شرایط بحرانی که برای مهاجرت وجود دارد بهترین و آسانترین راه برای مهاجرت چیست؟

  1. محمد قنبری می گوید

   سلام وقت بخیر
   پیدا کردن یک مشاور و وکیل مناسب اولین قدم شماست. بعد از اون حتما باید یک تخصص خاص داشته باشید و بودجه کافی. بقیه اش رو به وکیلتون بسپارید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

طراحی سایت