زندگی در امریکا چگونه است (2019)

۷,۰۳۰

زندگی در امریکا همواره آرزوی بسیاری از افراد در سراسر دنیا می باشد. ایالات متحده آمریکا سالانه هزاران مهاجر، مسافر و پناه جو را به سمت خود جذب می نماید و هم اکنون جمعیتی معادل ۳۲۵ میلیون نفر را در خود جای داده است.

خوب کار کنید، آسوده زندگی کنید!

کیفیت زندگی در امریکا به میزان درآمد دریافتی شما بستگی دارد. ایالات متحده آمریکا یک کشور متفاوت است. آمریکایی ها خیلی کار می کنند و آمریکا بزرگترین اقتصاد جهان را تشکیل می دهد.
تنبلی در ایالات متحده آمریکا معنی ندارد و اوقات فراغت و بیکاری کمتر به عنوان یک راه مرسوم برای صرف زمان در ایالات متحده آمریکا شناخته می شود.

 

آمریکا کشور ثروتمندان و سرمایه دارن است.
اگر سرمایه دار نیستند، برای ارتقای سطح زندگی خود در این کشور باید سخت کار کنید !

 

در آمریکا می توانید مطمئن باشید که به ازای کار و تلاش معقول، درآمدی مناسب خواهید داشت و وقت،انرژی،تلاش و عمر ارزشمند شما بیهوده تلف نخواهد شد.

 

زندگی در امریکا

ایالات متحده آمریکا کشوری امن با همسایگان خوب

ایالت متحده آمریکا به دلیل سیاست خاص و البته موقعیت جغرافیایی خود همواره از تهاجم خارجی و حمله بیگانگان در امان بوده است.
کانادا یک همسایه دوست داشتنی برای ایالات متحده آمریکا است و بعضی از آمریکایی ها ممکن است که به یک کانادایی تبدیل شوند و به آنجا مهاجرت یا سفر کنند تا زندگی در امریکا را تجربه کنند.
مکزیک همسایه دیگر ایالات متحده آمریکا است. مهاجران مکزیکی مشابه آمریکایی ها معتاد به کار هستند.

 

 

 

عدم وجود فقر در زندگی والدین تحصیل کرده

خانواده های آمریکایی که در آن ها  هم پدر و هم مادر کار می کنند و هر دو دارای تحصیلات عالی و مشاغل حرفه ای هستند، درآمد بالایی دارند.
والدینی که در رشته های پزشکی، داروسازی و حقوقی کار می کنند، بسیار راحت زندگی می کنند. اگر چه همیشه در موقعیت های پرتنش قرار دارند اما فرزندان آنها به عنوان مثال، هر روز غذاهای تازه می خورند و می توانند به طور منظم به دندانپزشک مراجعه کنند.
آنها می توانند از خدمات پزشکی و سلامت به خوبی استفاده کنند، تعطیلات را باهم بگذرانند و هنگام مواجه شدن با موارد اورژانسی به راحتی از عهده هزینه ها برآیند. زندگی در آمریکا برای این دسته از افراد بسیار راحت خواهد بود.

 

برای شما جالب خواهد بود : مهاجرت به آمریکا

 

پناهندگان در آمریکا 

در سال 2016 اکثر پناهندگان از کشورهایی همچون جمهوری دموکراتیک کنگو، سوریه، میانمار، عراق و سومالی، به امید زندگی در امریکا ، وارد آمریکا شده اند، که بیش از 70 درصد از کل جمعیت پناهندگان را تشکیل می دهند.
حدود 46 درصد از همه پناهندگانی که به ایالات متحده می آیند، مسلمان هستند و حدودا 44 درصد آنها مسیحی هستند.

 

 پیشنهاد می کنیم مطالعه نمایید: سیتزین آمریکا کیست؟

 

بهترین شهرها برای زندگی در امریکا کدامند؟

طبق مقاله ۱۰ شهر عالی برای زندگی در آمریکا ، می توان گفت آستین، کلرادو اسپرینگز و دنور سه شهر عالی برای زندگی در ایالات متحده آمریکا هستند. از 10 شهر برتر فقط دو شهر گران هستند و در بقیه شهرها ملک و هزینه های زندگی با درآمد دریافتی مردم مطابقت دارد.
نرخ بیکاری مهم ترین مسئله در انتخاب محل زندگی است. آمریکا نیاز به افراد فعال دارد و بیکاری و تنبلی در آمریکا معنایی ندارد. اگر فردی پر تلاش و فعال هستید فرصت زندگی در امریکا را از دست ندهید.

 

زندگی در امریکا

 

کار در آمریکا برای ایرانیان

آمریکا کشوری با بازار کار فوق العاده پویا و توانایی رشد اقتصادی بالا است. در نتیجه مانند سایر افردا جهان، ایرانیان نیز جزء متقاضیان کار در آمریکا هستند. تحصیلات، تجربه کاری و گاهی اوقات سن متغیر هایی هستند که نوع اقامت شما در آمریکا را مشخص می کنند.
فرصت های کار در آمریکا برای ایرانیان فراوان است اگر چه در طول دوران ریاست جمهوری ترامپ این شرایط سخت تر شده است و روند مهاجرت به آمریکا را نیازمند وکیل مهاجرت ساخته است.
آمریکا سرزمین دولتمردان و سرمایه داران کلان است و هر روزه سرمایه گذاران موقعیت های شغلی بیشتری را در این کشور فراهم می کنند.

 

اگر نیازمند کسب اطلاعات بیشتری درباره زندگی در امریکا هستید، با ما تماس بگیرید.

تیم مشاوره ی مجرب “مرکز مشاوره حقوق ایران” شما را در این امر یاری خواهند کرد.

مهاجرت به آمریکا دیگر یک رویا نیست.

وکیل و مشاور مجرب ما تجربه سالها زندگی، تحصیل و کار در آمریکا را با شما به اشتراک خواهد گذاشت.

 

شماره تماس ما : ۰۲۱۶۶۷۴۶۴۵۴

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

طراحی سایت