محاسبه آنلاین امتیاز اکسپرس اینتری

1,454

محاسبه آنلاین امتیاز اکسپرس اینتری

این فرم به منظور بررسی و محاسبه آنلاین امتیاز اکسپرس اینتری تهیه شده است. اکسپرس اینتری سیستمی است که از طریق آن افراد با سابقه ی کاری و تحصیلات می توانند به راحتی و قانونی به کانادا مهاجرت کنند.

اکسپرس اینتری شامل 4 برنامه به طور کل است:

  • مهاجرت استانی (شرایط هر استان متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.)
  • کارگر ماهر فدرال
  • کارگر ماهر مشاغل فنی
  • تجربه ی کانادایی (ویژه ی افرادی که سابقا تجربه کار در کانادا را دارند.)
در هر مقاله امتیاز بندی های جدا توضیح داده شده است و اطلاعات کامل درباره ی هر برنامه و شرایطش شرح داده شده است.

تکمیل فرم محاسبه آنلاین امتیاز اکسپرس اینتری تنها کاری که لازم است شما انجام دهید . اگر شما هم به مهاجرت به کانادا علاقه مندید پس تردید نکنید و فرم را تکمیل کنید.

لازم است بدانید که از این طریق شما و خانوادتان اقامت دائم کانادا را دریافت خواهید کرد.

اکسپرس اینتری شامل دو مرحله ارزیابی است که این محاسبه آنلاین امتیاز اکسپرس اینتری بررسی های اولیه را به شما نشان می دهد. در مرحل اول محاسبه آنلاین امتیاز اکسپرس اینتری حداقل امتیاز مورد قبول 67 امتیاز از 100 است.

توجه داشته باشید که برای تکمیل این فرم شما نیاز به دانستن مدرک CLB خود خواهید داشت. در صورتی که از CLB خود اطلاع ندارید برای تکمیل مدرک CLB اقدام کنید.

چه امتیازی برای اکسپرس اینتری مناسب است ؟

در صورتی که در این محاسبه آنلاین امتیاز اکسپرس اینتری 67 یا بیشتر امتیاز کسب کرده اید می توانید همین امروز با مشاورین ما تماس بگیرید تا با رزرو وقت مصاحبه خود فرصت زندگی در کانادا را از دست ندهید.

اما اگر امتیاز کافی در محاسبه آنلاین امتیاز اکسپرس اینتری هم ندارید مسئله ای نیست می توانید بعد از مشاوره با وکیل ما و توضیح شرایطتتان راه جایگزینی پیدا کنید.

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

همچینین در صورت داشتن نقصی در هر یک از فیلد های فرم محاسبه آنلاین امتیاز اکسپرس اینتری نگران نباشید. مرکز مشاوره حقوق ایران همراه شما در تمام طول مسیر خواهد بود.

مرکز مشاوره حقوق ایران روش های قانونی به شما در جهت آسایش و آرامش شما در کانادا را پیشنهاد می دهد. تا از این طریق شما متحمل دردسر و ریسک کمتری شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.