مشاغل پردرآمد در کانادا

۱,۸۳۹

مشاغل پردرآمد در کانادا

این مقاله به بررسی مشاغل پردرآمد در کانادا با بیشتر از 300 هزار دلار در سال میپردازد. ما به شما نشان خواهیم داد که این مبالغ افسانه نیستند. ممکن است که تعداد فرصت های شغلی نسبت به سایر مشاغل کمتر باشد ولی مسلم است که این مشاغل وجود دارند.

کانادا با دارا بودن فضای مناسب برای رشد شغلی و بازار کار فعال موقعیت های کاری فوق العاده ای را برای افراد با توانایی ، مهارت و تحصیلات فراهم آورده است.

هدف از این مقاله ارزیابی و تشریح 20 مورد از مشاغل پردرآمد در کانادا است.

در صورتی که شغل شما یکی از مشاغل پردرآمد در کانادا است، شما می توانید با کمک مرکز مشاوره حقوق ایران از شانس ساختن آینده ای بهتر برای خود و خانوادتان را نهایت استفاده را ببرید.

مدیر ارشد مالی

مشخصا ادارات و شرکت های مالی بزرگ برای اداره امور مالی خود نیاز به مدیران مالی پیدا خواهند کرد. براساس آمار از سایت های معتبر به عنوان مثال در شرکتی که سالانه بیشتر از 250 میلیون دلار فروش داشته باشد، درآمدی تا سقف 312,000$ قابل پیش بینی است.

متخصص میکروبیولوژی پزشکی

یکی دیگر از مشاغل پردرآمد در کانادا متخصص میکروبیولوژی پزشکی است. تمرکز کار متخصص میکروبیولوژی پزشکی بر بیماری های واگیر است. که شامل تشخیص و درمان و جلوگیری از پخش شدن عامل بیماری زا می شود.

حقوق عمومی سالانه یک متخصص میکروبیولوژی پزشکی از 300,000$ شروع می شود.

مدیر ارشد اجرایی

در حالی که یک مدیر اجرایی به طور متوسط سالیانه 150,000$ درآمد دارد، با داشتن سابقه کاری مناسب و کار برای کمپانی های بزرگ و سرشناس می تواند این درآمد سالانه را تا 300,000$ افزایش دهد.

در واقع بر اساس گفته وبسایت Canadian Business پردرآمد ترین مدیر ارشد اجرایی درآمدی معادل 83 میلیون دلار دارد. همچنین شمار مدیر های ارشد اجرایی خانم رو به افزایش است.

رادیولوژیست

رادیولوژی یکی از مشاغل پردرآمد در کانادا است که می تواند شما را میلیونر کند. بسیاری از رادیولوژیست ها حدود 360,000$ در سال درآمد دارند و برترین رادیولوژیست ها د ر کانادا تا حدود 500,000$ حقوق میگیرند.

چشم پزشک

چشم پزشکی یکی از مشاغل پردرآمد در کانادا است که سالانه به طور متوسط در کانادا تقریبا 160,000$ درآمد دارد. اگر چه با داشتن مطب شخصی شما می توانید تا 400,000$ درآمد کسب کنید.

پزشک متخصص اطفال

پزشک عمومی خانواده از جمله مشاغل پردرآمد در کانادا است. ولی اگر شما ترجیح می دهید با کودکان کار کنید، باید توجه داشته باشید که این شغلی مناسب افراد برونگرا است. متخصصین اطفال در سال درآمدی حدود 465,000$ دارند.

پزشک متخصص زایمان

مانند اکثر مشاغل تخصصی در کانادا، درآمد شما به عنوان پزشک متخصص زایمان وابسته به این است که کجا زندگی میکنید و آیا در بیمارستان مشغول به کار هستید یا مطب شخصی.

بعضی از پزشکان متخصص زایمان در مطب های شخصی خود حد.دا بیشتر از 450,000$ درآمد دارند.

پزشک متخصص سرطان

با وجود سرطان، که یکی از موارد جامع نگران کننده سلامتی کانادایی ها است، پزشکان متخصص سرطان موقعیت های شغلی فراوانی دارند.

بهترین پزشکان متخصص سرطان می توانند مبلغی در حدود 420,000$ در سال درآمد کسب کنند.

پروفسور پزشکی

تدریس به مردم برای تبدیل شدن به پزشکان آینده شاید به اندازه داشتن یک مطب شخصی با کلاس باشد. یک پروفسور تمام در زمینه های تخصصی پزشکی می تواند درآمدی در حدود سالانه بیشتر از 300,000$ کسب کنند.

نخست وزیر

از جمله مشاغل پردرآمد در کانادا نخست وزیر است که البته شغل آسانی نیز نیست از آنجا که یک موقعیت شغلی بیشتر برای آن موجود نیست.

درآمد نخست وزیر در سال 2017 مبلغ 345,400$ بوده است از آنجا که این مبلغ نه تنها برای نخست وزیری بلکه برای عضویت پارلمان نیز است.

همچنین از جمله مشاغلی است که زود بازنشسته میشوند.

جراح مغز و اعصاب

جراحان از جمله مشاغل پردرآمد در کانادا هستند که همیشه درآمد خوبی داشته اند. اما در بین آن ها بیشترین میزان درآمد متعلق به جراحان مغز و اعصاب است.

مقدار درآمد میانگین جراحان مغز و اعصاب در کانادا در حدود 310,000$ در سال است اگر چه برخی تا 550,000$ هم درآمد دارند.

آسیب شناس عصبی

مشاغل زیادی برای افراد درون گرا در دسته مشاغل پردرآمد در کانادا نیست که به اندازه آسیب شناس عصبی درآمد داشته باشد. درآمد این افراد سالیانه 410,000$ است.

دکتر اورژانس

دکتر اورژانس یکی دیگر از مشاغل پردرآمد در کانادا است که کار سخت از شما می طلبد. اگر چه بعضی از آنها سالیانه 490,000$ درآمد دارند.

روانپزشک

روان پزشکان از جمله کم درآمد ترین مشاغل پزشکی هستند ولی این امر به این معنی نمی باشد که آنها نمی توانند درآمد قابل توجهی داشته باشند.

اگر شما یکی از برترین روان پزشکان در کانادا باشید میتوانید سالیانه مبلغ 420,000$ درآمد داشته باشید.

جراحان پلاستیک

جراحان پلاستیک همواره یکی از مشاغل پردرآمد در کانادا و در تمام دنیا هستند.اگر چه برخی تبلیغات نشان می دهد که به طور م

نظرات بسته شده است.

طراحی سایت