مهاجرت به کانادا از طریق تخصص

مهاجرت به کانادا از طریق تخصص
۱,۹۳۹

مهاجرت به کانادا از طریق تخصص

کانادا همیشه سرزمین رویایی مهاجران بوده است. این کشور با داشتن بیشترین آمار مهاجران در گذشته، اکنون تبدیل به یکی از کشور ها با بیشترین ملیت ها شده است. مهاجرت به کانادا از طریق تخصص یکی از محبوب ترین روش های مهاجرت به کانادا است.

بازار کار فوق العاده و پویا در کانادا این کشور را به هدفی بسیار مناسب برای بسیاری از افراد کرده است.

همچنین بعد از اخذ شهروندی این کشور فرزندان شما و یا حتی خود شما می توانید با هزینه ی کمتری در بهترین و معتبر ترین دانشگاه های دنیا مشغول به تحصیل شوید.

با مهاجرت به کانادا از طریق تخصص شما آینده خود و اعضای خانواده تان را تضمین خواهید کرد.

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق تخصص

به منظور مهاجرت به کانادا بر اساس نوع شغل و حرفه اتان شما می توانید واجد شرایط بسیاری از برنامه ها باشید. به عنوان مثال اگر شما سابقه کار مرتبط با تحصیلات خود دارید می توانید برای اکسپرس اینتری اقدام کنید. از این روش شما می توانید مستقیما اقامت دائم کانادا را دریافت کنید.

همچنین در صورتی که از امتیاز خود برای این روند اطلاع ندارید تنها کافیست تا فرم تهیه شده به منظور محاسبه آنلاین امتیاز اکسپرس اینتری را تکمیل نمایید.

در صورتی که امتیاز کافی کسب نکرده اید، می توانید برای ویزای کار کانادا اقدام نمایید تا به این وسیله شما بتوانید با یکسال کار در کانادا صلاحیت اقامت دائم را د اشته باشید.

روند مهاجرت به کانادا از طریق تخصص

همانطور که گفته شد بر اساس نوع و زمینه شغلی شما ممکن است صلاحیت اقدام را داشته باشید. کار ما ارائه بهترین و مقرون به صرفه ترین روش برای مهاجرت به کانادا از طریق تخصص برای شما هموطنان عزیز است.

ما با بررسی موقعیت شما به شما در روند های مختلف مهاجرتی کمک خواهیم کرد.

ابتدا شما باید یک رزومه کاری به زبان انگلیسی تهیه کنید. سپس در مارکت های شغلی به دنبال فرصت های شغلی باشید.

توصیه ما به شما عزیزان این است که اگر تا کنون نسبت به اخذ مدرک زبان اقدام نکرده اید حتما آن را در اولویت های خود قرار دهید. زیرا دانش زبان انگلیسی نه تنها برای کارفرما و دولت کانادا مهم است بلکه به شما امکان ارتباط بهتر در زندگی روزمره اتان را می دهد.

آیا صلاحیت مهاجرت به کانادا از طریق تخصص را ندارید؟

در صورتی که صلاحیت مهاجرت به کانادا از طریق تخصص را ندارید، ممکن است تمایل داشته باشید تا مشغول به تحصیل در کانادا شوید.

چرا در این مسیر نیازمند وکیل هستید؟

وظیفه یک وکیل زبده کمک و راهنمایی شما در مسیر مهاجرت است. یک وکیل مهاجرت ویژگی های خاصی دارد که در یک مقاله جدا شرح داده شده است تا شما وکلای دروغین را بشناسید.

وکیل مهاجرتی تمامی پستی ها و بلندی های مهاجرت را می شناسد و بارها این مسیر را طی کرده و تجربیات فراوانی دارد.

همچنین وجود یک وکیل کارآزموده با تحصیلات مرتبط مسلما ریسک کیس مهاجرتی شما را به حداقل و درصد موفقیت آنرا چندین برابر می کند.

چطور اقدام کنم؟

مهاجرت به کانادا از طریق تخصص ریزه کاری های فراوانی دارد. توصیه ما به هموطنان گرامی همواره استفاده از روش های قانونی و به صرفه بوده است.

در این مسیر شما ممکن است با بسیاری افراد متقلب و وکلای دروغین ملاقات کنید که بدون داشتن کوچک ترین تحصیلاتی در زمینه های حقوقی شما را به گمراهی می کشانند.

همچنین بسیاری از مشاورین شما را برای مهاجرت به کانادا از طریق تخصص یا بسیاری از سایر موارد دلسرد و نا امید می کنند.

ما مفتخریم تا با ده سال سابقه کار در آمریکا اکنون در خدمت ایرانیان عزیز باشیم. با ما تماس بگیرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

طراحی سایت