وکیل بین المللی

مشاوره حقوقی وکیل بین المللی ایران

 • مشاوره های حقوقی یک وکیل بین المللی درمورد انتخاب شدن توسط دبیرخانه خزانه داری

اگر شما یا شرکت شما به عنوان یک شخص تحریم یا مسدود شده,انتخاب شده است, لطفا همین امروز با وکیل بین المللی ما تماس بگیرید. بحث در مورد این انتخاب و حذف شما از لیست امکان پذیر است. انتخاب شدن نا صحیح را نا دیده نگیرید. همین امروز باید در مورد آن بحث کنیم.

 • تصاحب اموال فدرال

اگر اموال شما بطور غیرقانونی توسط دولت ایالت متحده یا از طریق بین الملل گرفته شده است, باید این موضوع را بدانید که دادخواست هایی قابل ثبت و تنظیم است برای آزادسازی مجدد اموال به شما.

دوره های زمانی باید رعایت و یا طی بشود و شما باید از آن اطلاع داشته باشید و درغیر اینصورت حق و حقوق شما به طور دائمی از دست خواهد رفت.

مهاجرت به کانادا را هم مطالعه کنید.
 • آسیب های فردی بین المللی

آیا بخاطر خطای فردی خودتان در خارج از کشور  آسیب دیده اید؟ آیا متحمل درد و رنجی در این زمینه شده اید؟ آیا خانواده یا کسب و کار شما به دلیل این آسیب های غیرقانونی دچار رنج و سختی از لحاظ مالی شده اند؟

اگر اینطور هست همین امروز با وکیل بین المللی ما تماس بگیرید. ما بیش از 10 سال برای حقوق مشتریان خود مبارزه کرده ایم و در هر کشوری این کار را ادامه خواهیم داد. ما ممکن است که بتوانیم پول شما را برای آسیبی که متحمل شده اید , بازگردانیم.

 • کمک وکیل بین المللی برای مذاکرات قراردادهای بین المللی

اگر شما یا شرکت شما قراردادی در سطح بین المللی ایجاد کرده که نقض شده یا نقصی در آن وجود دارد باید فورا با ما تماس بگیرید تا جهت نقض غیر قانونی این قرارداد ادعا کنید. ما میتوانیم از طرف شما این خسارات را بازگردانیم و اطمینان کامل حاصل کنیم که انگار هرگز نقض قراردادی رخ نداده است.

 • وکیل بین المللی و مجموعه قرض های بین المللی

ما در سایت مرکز مشاوره حقوق ایران مهارت های تخصصی در زمینه جمع آوری طلب های بین المللی ارائه می دهیم. اگر میخواهید طلب های شما جمع آوری شود، مهارت و زمان خود را در اختیار شما میگذاریم تا پول شما به جایی که تعلق دارد یعنی به خود شما بازگردد.

وکیل بین المللی

 

 • داوری بین المللی

اگر شما یک قرارداد مناسب بین المللی و یک وکیل که قرارداد پیشنهادی را آماده کرده است دارید, ممکن است آنقدر خوش شانس باشید تا یک قرارداد داوری داشته باشید. اگر داوری بین المللی داشته باشید, ما آنجا در کنار شما خواهیم بود تا مطمئن شویم که مذاکرات شما به همان روشی که میخواهید انجام شود.

 • مخارج مربوط به OFAC

عوارض مروبط به OFAC میتواند برای یک شرکت یا کسب و کار ویرانگر باشد اما به کمک یک وکیل بین المللی می توان دفاعیاتی در این زمینه انجام داد و نیاز است تا شما حقوق خود را در این زمینه بدانید.

 • وکیل بین المللی برای اتهامات جنایی ایالات متحده

گاهی اوقات ممکن است  افراد و کسب و کارها, خود را در جایگاه اشتباه قانونی قراردهند و این ممکن است که تنها یک اشتباه یا سوء تفاهم باشد اما گاهی باید بهای زیادی را برای این اشتباه بپردازید. در سایت مرکز مشاوره حقوق ایران ما می دانیم که این موارد، مسائل پیچیده ای هستند و شما نیاز دارید که بدانید در قانون اساسی و معاهدات مختلف آمریکا چه حقوقی دارید.

اجازه ندهید تا این فرصت ها برای ادعای حق با ارزش شما از دست بروند. برای هر مورد خاص یک سری محدودیت های زمانی وجود دارد و شما باید آن ها را بدانید و از آن ها استفاده کنید.

 • مسدود شدن عملیات بانکی و آزادسازی اموال مصادره شده

آیا میدانید که معاملاتی که از سابق مسدود شده میتوانند از مسدودیت خارج شوند؟ در آمریکا اگر از ادعای مالی خود حمایت و دفاع نکنید ,ممکن است پول خود را از دست بدهید.

 • درخواست مجوز عمومی از دبیرخانه خزانه داری

آیا میدانستید که میتوانید تحت شرایط خاصی مجوزی ویژه از دبیرخانه خزانه داری برای تجارت یا انجام کسب و کار  با آمریکا یا از آمریکا دریافت کنید؟ شاید این مجوز با شرایط ویژه و خاصی به شما داده شود.

همین امروز برای مشاوره با یک وکیل بین المللی با ما تماس بگیرید. این درخواست مجوزهای عمومی برای اقدامات و دسترسی های خاصی ساخته شده است.

 • درخواست های معافیت از دبیرخانه خزانه داری

اگر شما دلیل قانع کننده ای دارید میتوانید با ارائه درخواست از وزارتخانه مجوز معافیت را بگیرید. معمولا اشخاص سیاسی این درخواست را دارند اما اگر تصمیم دارید تا خودتان این کار را انجام دهید،وکیل بین المللی ما می تواند در برنامه ریزی و ایجاد چنین درخواست هایی به شما کمک کند.

 • درخواست های معافیت OFAC

اگر مجوز عمومی به شما داده نشده است, ما می توانیم یک درخواست مجوز ویژه برای انجام اقدامات خاص و مناسب برای شما بگیریم.

 • جست و جو در معاهدات توسط وکیل بین المللی

معاهدات زیادی که شامل ایران می شود وجود دارد. اگر شما نیاز به کمک برای جست و جو در این قراردادها دارید، برای مشاوره تخصصی با یک وکیل بین المللی با ما تماس بگیرید.

اگر قصد مهاجرت به آمریکا را دارید، با ما تماس بگیرید.

تیم مشاوره ی مجرب “مرکز مشاوره حقوق ایران” و

وکیل بین المللی ما شما را در این امر یاری خواهند کرد.

مهاجرت به آمریکا دیگر یک رویا نیست.

وکیل و مشاور مجرب ما تجربه سالها زندگی، تحصیل و کار در آمریکا را با شما به اشتراک خواهد گذاشت.

شماره تماس ما :

88985178-80

طراحی سایت