چرا به یک وکیل مهاجرت به آمریکا نیاز دارم؟

۱,۹۱۸

اگر شما هم قصد مهاجرت به آمریکا را دارید و می خواهید بدانید چرا به یک وکیل مهاجرت به آمریکا نیاز دارید، در این مقاله با ما همراه باشید.

با اینکه آمریکا یک کشور بر پایه مهاجرت است، اما حکومت کنونی تلاش می کند که مردم وارد این کشور نشوند.
همانطور که همه مکزیکی ها، مزدور، اعضای باند و یا نماینده مواد مخدر نیستند، همه مسلمانان هم تروریست نیستند. همچنین همه جمهوری خواهان نیز مخالف مهاجرت نیستند.

جدیدترین اصلاحات مهم مهاجرت، قانون اصلاحات و کنترل مهاجرت در ایالات متحده در سال 1986، توسط رئیس جمهور رونالد ریگان، رئیس جمهور جمهوری خواهان، به تصویب رسید.

اگر شما از بومیان آمریکا هستید، می دانید که همه آمریکایی ها اصالتا از کشورهای دیگر به ایالات متحده آمده اند. و سیاستگذاران باید به یاد داشته باشند که اجدادشان از کشور های دیگر به ایالات متحده آمدند.

 

 

دلایل اکثر مردم برای مهاجرت به به ایالات متحده ساده است :

  • فرار از آزار و اذیت
  • فرار از خشونت و درگیری ها
  •  برای تحصیل
  • برای فرصت های شغلی و فراهم کردن زندگی بهتر برای خانواده هایشان
  • به خاطر علاقه به زندگی در آمریکا
همچنین مطالعه نمایید : وکیل و مشاور مهاجرت

متأسفانه ممکن است با این حکومت و سیاست، برای اداره مهاجرت به ایالات متحده وضعیت سخت تر و سخت تر شود. حتی اگر خانواده ای در ایالات متحده داشته باشید، برای گرفتن ویزای توریستی مراحل سختی را در پیش دارید.

در ادامه تجربه یک وکیل مهاجرت به آمریکا را از زبان خودش با شما در میان می گذاریم :

من 16 سال در قوانین مهاجرت مشغول به کار بوده ام و هرگز چیزی شبیه به سال گذشته ندیده ام. درست است که ما وکیل مدافع و نماینده هستیم، اما از جنگ با USCIS و مرکز ویزا ملی نا امید شده ایم.

 

 

این شایعه است که USCIS در حال گرفتن “دستورات از بالا” است و به همین خاطر به طورعمدی گرفتن مزایای مهاجرت را با ارسال درخواست های ناعادلانه و مدارک (RFE ها) به تعویق انداخته اند و تصمیمات را برای برنامه های کاربردی سخت تر می کنند.
ما نمی توانیم این ادعا را اثبات کنیم، اما ما نمونه هایی با USCIS داشتیم که باعث تعجب ما شده است و ما به صحت این موضوع شک می کنیم.

به تازگی گزارش شده است که شرکت های دیگر نیز چندین مورد داشته اند که در آن USCIS ادعا کرده که RFE برای پاسخ به آن ها، مدارکی دریافت نکرده است.

 

همچنین مطالعه نمایید : وکیل مهاجرت

 

این شرکت ها توانستند بعد از اثبات پذیرش دریافتی خود و تأیید آن ها مدارک خود را دریافت کنند. ما می توانیم به شما اطمینان دهیم که این شرایط به طور هدفمند اتفاق می افتد یا نه! و شما نیاز به یک وکیل مهاجرت به آمریکا دارید تا به شما کمک کند و در این گودال سقوط نکنید.

NVC (مرکز ملی ویزا) اخیرا اشتباهات زیادی نیز انجام داده است. مثل درخواست فردی مبنی بر شهروندی ایالات متحده برای چهار فرزند خود در خارج از کشور که NVC، سه مورد از چهار مورد را مورد تردید قرار داد و آنها را به ایالات متحده فرستاد.

فرزند چهارم (که دوقلو یکسان با یکی دیگر از فرزندان بود) حمایت نشد. زمانی که از NVC خواسته شد که فرزند چهارم را نیز پشتیبانی کنند، آن را رد کردند و هنگامی که دلیل این کار از NVC پرسیده شد، دلیل موجهی ارائه ندادند.

 

 

این وضعیت برای ما، مشترینمان و فرزندانشان بسیار ناراحت کننده بود و به علت خطای NVC، همه امور مهاجرت نمی توانست به طور همزمان پردازش شود.
در یک مورد دیگر، NVC نامه ای را ارسال کرد که نشان می دهد نمی تواند درخواست ویزای مهاجرین متقاضی را پردازش کند تا متقاضی درخواست DS-260 ویزای مهاجرت را ارائه کند و صفحه تأیید را به NVC ارسال نماید.

با این حال، ما این کارها را انجام داده ایم. وب سایت NVC نشان داد که DS-260 تکمیل شده است و پس از ارائه کپی از تصاویر وب سایت NVC و کپی های اسناد خودمان که به NVC ارسال شده بود، NVC از اشتباه خود عذرخواهی کرد.

اخیرا یک خانم ویزای مهاجرتی برای ورود به ایالات متحده اخذ کرد و وقتی که وارد ایالت شد، در گمرک گشت مرزی (CPB) به اشتباه به او گفتند که باید مبلغ 220 دلار برای کارت سبز خود پرداخت کند تا کارت را برای او ارسال کنند.
این شیوه ای است که با آن، برخی وکلای مهاجرت برای دریافت پول بیشتر از مشتریان خود، استفاده می کنند.

این که USCIS نیاز به پرداخت هزینه مهاجر به مبلغ 220 دلار دارد ( پیش از اینکه کارت اقامت دائم شخص را صادر کند ) اشتباه است.

لطفا وب سایت USCIS را مشاهده کنید. 

نکته : شما تا زمانی که برای مهاجرت خود به USCIS هزینه ای پرداخت نکردید کارت سبز خود را دریافت نمی کنید.

هنگامی که USCIS و NVC باعث تاخیر ناعادلانه امور مهاجرتی می شوند، مسلما مشتری ها به طور طبیعی عصبانی می شوند. ما به عنوان یک وکیل مهاجرت به آمریکا ، وظیفه حمایت از مشتریان را داریم و همچنان این کار را با تمام تواناییمان ادامه خواهیم داد.

رئیس جمهور و رسانه ها نیز در ترس مردم راجع به حقوق بشر دست داشتند.
برای مثال اخبار مربوط به مهاجرت، که سرفصل هایی مانند حملات ICE ، گزارشات افسران ICE در دادگاه ها و در پارکینگ های مرکز خرید، اخراج پزشکان و جانبازان نظامی، افزایش گشت مرزی و غیره را منتشر می کنند.
این مسائل ترس مردم را تشدید کرده و بسیاری از مردم وحشت کرده اند. مردم می ترسند درخواست مزایای مهاجرتی را از دست بدهند.

 

 

افزایش “مشاوران مهاجرت”  و  “وکلای غیر رسمی و غیر قانونی ایرانی” باعث شده است که افراد برای دریافت مزایای مهاجرت روند سخت تری داشته باشند.

واژه “NOTARU” معمولا در میان مردم اسپانیایی استفاده می شود، اما بسیار متفاوت از کلمه اسپانیایی ” abogado” ، برای وکیل است. “notaru” کوتاه شده کلمه “notaru public” است که ترجمه آن به زبان انگلیسی ” دفتر اسناد رسمی ” می باشد.

وکلای ایرانی در ایالات متحده مجاز نیستند و اغلب نمی توانند به اندازه کافی به صورت روان انگلیسی صحبت کنند تا قوانین آمریکا را به درستی ترجمه کنند.

به یاد داشته باشید که:

وکلای آمریکایی باید به مدت چهار سال به مدرسه بروند و مدرک کارشناسی خود را کسب کند تا اجازه تحصیل در مقطع کارشناسی را نیز داشته باشند و سپس سه سال دیگر تحصیل می کنند تا مدرک لیسانس خود را دریافت کنند.
پس از آن، آنها باید، برای یک تست دولتی قانونی خود را آماده می کنند. اما ایران چنین الزامات سختگیرانه ای را ندارد.

 

 

در ایران وکلا ایرانی ممکن است فقط در ایران مجوز داشته باشند و آنها مجاز به انجام قانون در ایالات متحده نیستند مگر اینکه مجوز مربوطه را دریافت کنند. با این حال ، در ایالات متحده ، notaru حامیان حقوقی و abogado نیستند.

آنها نمی توانند مشاوره قانونی ارائه دهند همچنین نمی توانند در دادگاه های مهاجرتی نمایندگی نمایند. هدف اصلی آنها ارائه خدمات و تهیه اسناد است.
با این حال، مردم جذب مهاجرت غیر قانونی و مشاوران ایرانی غیر مجاز می شوند زیرا فکر می کنند این اقدامات ارزان تر از استخدام یک وکیل مجرب است.

رئیس جمهور اوباما در سخنرانی های مبارزات انتخاباتی وعده داد که برای اصلاح جامع مهاجرتی تلاش می کند. هنگامی که او انتخاب شد، بسیاری از مشاوران مهاجرتی و شرکت های غیردولتی در سرتاسر کشور به امید پیروزی در اصلاحات مهاجرت ظاهر شدند. در حالی که اصلاحات هرگز اتفاق نیفتاد.

 

 

متاسفانه، به دلیل اینکه مجاز نبودن وکلا، وکلای غیر مجاز ایرانی و مشاوران اشتباهات زیادی را انجام می دهند. اغلب وکلای بدون مجوز ایرانی فرم های اشتباه را پر می کنند یا اصلا فرم های مناسب را ثبت نمی کنند، زیرا تمام قوانین مهاجرت را نمی دانند و آشنایی کافی ندارند.

آنها ظرافت ها و روش هایی که یک وکیل مهاجرت با تجربه کسب کرده، نمی دانند.
طبق گزارش انجمن وکلای آمریکایی مهاجرت، “بسیاری از افراد متوجه می شوند که هرگز کارت سبز و یا سایر مزایای مهاجرتی خود را دریافت نمی کنند، زیرا یک مشاور مهاجرت نامحدود یا وکیل ایرانی غیر قانونی به عنوان یک وکیل پایه یک مهاجرت، رویاهای آن ها را نابود کرده است”.

 

 

 

هفته گذشته ما با یک مصاحبه شونده خانم داشتیم که به ما اطلاع داد یکی از دوستان مادرش از یک وکیل مهاجرت به آمریکا ایرانی برای تهیه اسناد مهاجرت خود استفاده کرده است.

این وکیل ایرانی درخواست تایید I-601A را برای خروج قانونی این خانم اعلام نکرده و او در حال حاضر در مکزیک گیر کرده است. یک وکیل مدافع مهاجرت با تجربه این قوانین را بهتر می دانند.

یکی دیگر از حقوقدانان ایرانی به اشتباه یک درخواست I-90 را برای جایگزینی کارت دائمی اقامت تکمیل کرده است، اما آنچه که مشتری باید ارائه می داد، یک پرونده I-751 برای حذف شرایط اقامت بود.
تا زمانی که مشتری متوجه اشتباه شد، آخرین مهلت درخواست پرونده I-751 بود که ما با آن دست و پنجه نرم کردیم و در نهایت کارت 10 ساله اش را دریافت کردیم، اما او هزینه زیادی در ایران برای وکیل، هزینه وکالت، و هزینه ثبت نام برای هر دو درخواست از دست داده بود.

 

 

نتیجه گیری

از آنجا که در ماه های اخیر توسط USCIS و NVC اشتباهات زیادی را بررسی کرده ایم، ما همچنین استخدام یک مشاور مهاجرتی یا وکیل ایرانی را توصیه نمی کنیم.

عدم استفاده از مشاوران مهاجرتی یا وکلای با تجربه در امر مهاجرت، ممکن است در ابتدا صرفه جویی در امور مالی به حساب آید، اما با پیش گیری این روند در نهایت در آیند ه ای نه چندان دور باید هزینه ای بیشتری پرداخت کنید.

به عنوان یک وکیل مهاجرت به آمریکا ، کار خود را بسیار جدی می گیریم ودرک می کنیم که با زندگی، آینده و خانواده مردم روبرو هستیم. زیرا ما به آنچه که مشتریان ما به آن می رسند، اهمیت می دهیم.
ما واقعا از دیدار با مردم در سراسر جهان و شنیدن در مورد فرهنگ آنها لذت می بریم. ما دوست داریم تصاویری از کشورهای دیگر ببینیم.

ما به تلاش هایی که خانواده ها در هر کشوری برای رسیدن به ایالات متحده دارند گوش می دهیم و با آنها همدردی می کنیم. ما به کمک توانایی هاییمان از این افراد حمایت می کنیم.

 

 

پیدا کردن راه درست از طریق یک راه پر پیچ و خم همیشه در حال تغییر یعنی سیاست های مهاجرتی می تواند بسیار دشوار باشد، به ویژه اگر شما شخصا در حال تلاش برای این امور هستید. حتی اگر شما من را استخدام نکنید، لطفا وکیل مهاجرتی با تجربه ای را استخدام کنید!

یک وکیل مهاجرت به آمریکا با تجربه و معتبر می تواند به شما در رابطه الزامات واجد شرایط بودن، تغییرات جاری در سیاست ها و قوانین مهاجرت، عوارض احتمالی، مستندات و مدارک مورد نیاز و ثبت ناهنجاری ها و پروسه ها تضمین دهد که مشاورین مهاجرت و وکلای ایرانی نمی توانند تمامی آن ها را ارائه دهند.

با بی ثباتی و عدم اطمینان در شرایط سیاسی امروز، باید به طور جدی در مورد استخدام یک وکیل مهاجرت به آمریکا برای کمک به شما در مورد مسائل مربوط به مهاجرت خود اقدام کنید.

 

نیازمند  کسب اطلاعات بیشتر درباره وکیل مهاجرت به آمریکا و قوانین و شرایط آن هستید؟

وکیل قانونی ما در تجربه سالها زندگی، تحصیل و کار در آمریکا را با شما به اشتراک خواهد گذاشت.

می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر یا صحبت با مشاور ما، هم اکنون با ما تماس بگیرید.

 

شماره تماس ما :80-88985178-021

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

طراحی سایت