چرا به وکیل و مشاور مهاجرت نیاز دارم؟!

۲,۴۰۰

بسیاری از مردم  زمانی که پروسه مهاجرت را شروع می کنند، ممکن است احساس کنند که چه  نیازی به استخدام یک وکیل و مشاور مهاجرت هست؟ اصلا چرا خودشان انجام امور را در دست نگیرند؟ بسیارخوب. با ما همراه باشید تا تعدادی از مزایای استخدام وکیل و مشاور مهاجرت را با هم بررسی کنیم.

قوانین مهاجرت می تواند غیر قابل پیش بینی و غیرقابل بخشش باشد. انجام اشتباه بسیار راحت است اما به راحتی قابل اصلاح نیستند و متاسفانه برخی اشتباهات غیر قابل بازگشت هستند.
به عنوان مثال، اگر مامور یا قاضی مهاجرت، شما را متهم به تقلب یا نمایندگی دروغین نماید، می توانید از هرگونه مزایای مهاجرت در آینده به طور دائم محروم شوید.
شما با یک اشتباه ساده می توانید فرصت های خود را برای بهبود وضعیت خود، به کلی از دست بدهید، زیرا تعدادی از قوانین و جزئیات مهاجرت به طور معمول شناخته شده نیستند.

همچنین شما ممکن است واجد شرایط دستیابی به مزایایی باشید که از آن آگاه نیستید. اما یک وکیل و مشاور مهاجرت می تواند بهترین راهکارها را در اختیارتان بگذارد و شما را به تمامی قوانین و شرایط موجود آگاه سازد.

 

همچنین پیشنهاد می کنیم مقاله وکیل مهاجرت را مطالعه بفرمایید.

 

یک وکیل و مشاور مهاجرت با تجربه با تمام برنامه های مهاجرت آشنایی کامل دارد. پرونده شما به قدری مهم است که نمیتوان آن را به افراد آماتور و تازه کار سپرد. قوانین مهاجرت به چیزهایی که برای ما بسیار اهمیت دارند از جمله خانواده مان، داشتن کار و زندگی در مکان امن و … تاثیر می گذارد.

زمانی که یک پرونده مهاجرتی موفق یا ناکام می شود، می تواند بر ادامه زندگی شما و زندگی کسانی که دوستشان دارید، تاثیر جدی بگذارد. به همین دلیل ضروری است که پروندتان را به متخصصانی که تخصص گسترده ای در این زمینه دارند، اختصاص دهید.

وکیل و مشاور مهاجرت

چطور مطمئن شوم که یک وکیل و مشاور مهاجرت خوب پیدا کرده ام؟!

خب، در ابتدای کار باید گفت یک وکیل خوب شما را به عنوان یک فرد می بیند نه به عنوان یک چک پرداخت یا عدد. او وقت خود را برای گوش دادن به شما و انجام امورتان صرف می کند و جزئیات پرونده شما را کاملا بررسی می کند.

 

هشدار:  برخی از وکلا ممکن است تجربه کافی داشته باشند اما پرونده شما را به یک دستیار یا همکار بدون تجربه حرفه ای تحویل دهند. شما به سختی می توانید با تلفن یا راه های دیگر به او دسترسی پیدا کنید.

 

وکیل شما باید در دسترس باشد و شما باید از کار کردن با او احساس راحتی کنید. شما باید اطمینان حاصل کنید که آیا او واقعا در رابطه با پرونده شما محتاط هستند یا نه.
استخدام وکیلی که در این زمینه دارای تخصص باشد یک ایده بسیار عالی است چرا که قانون مهاجرت برای کسی که با آن کار نکرده و در آن تخصص ندارد بسیار پیچیده است.
یک وکیل مهاجرت با تجربه، تفاوت های ظریف در قانون را درک می کند و اینکه چگونه تغییرات ممکن است بر شرایط شخصی شما تأثیر بگذارد را می داند.

 

اگر به جراحی قلب نیاز دارید به یک متخصص پوست مراجعه نکنید !!!

 

در نهایت، علاوه بر ایجاد یک پرونده قوی، یک وکیل و مشاور مهاجرت خوب، همواره آماده است همانند یک منبع قوی، حامی وحمایت کننده شما باشد. شما یک قرارداد کتبی که درآن همه چیز واضح و آشکار است با وکیل و مشاور مهاجرت خود خواهید داشت و پرداخت هزینه ها از همان ابتدا تعیین می شود و دیگر قابل تغییر نیست.

امیدواریم این مقاله به شما در درک مزایای استخدام وکیل و مشاور مهاجرت ماهر و کاردان کمک کند. استخدام یک وکیل مهاجرت می تواند به شما کمک کند تا با در نظر گرفتن این فرآیند، مراحل بعدی را برنامه ریزی کنید.

اگر شما هم قصد مهاجرت به آمریکا یا هر کشور دیگری را دارید می توانید با خیالی آسوده پرونده خود را به وکیل مجرب و کارآزموده ی ما بسپارید. او با تجربه سالها تحصیل و کار در آمریکا در حوزه ی مهاجرت، مشاور و وکیل و همراه شما خواهد بود.
مهاجرت به سرزمین مورد علاقه تان دیگر تنها یک آرزو یا رویا نیست.
مرکز مشاوره حقوق ایران آماده ی مشاوره و همراهی شما در این مسیر است.
شماره تماس ما : ۰۲۱۶۶۷۴۶۴۵۴

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

طراحی سایت