کارگر ماهر استان کبک کانادا

۵۱۴

کارگر ماهر استان کبک کانادا

کارگر ماهر استان کبک کانادا توافق نامه ای خاص است که استان کبک با دولت کانادا  در باب مهاجرت دارد. این استان قوانین خاص خود را در انتخاب کردن مهاجرانی که با زندگی در کبک دارای تطابق بهتری هستند، دارد.این امر باعث به وجود آمدن برنامه ای خاص به عنوان کارگر انتخاب شده کبک شده است.

این برنامه یکی از زیر مجموعه های اکسپرس اینتری میباشد.

کارگر ماهر استان کبک
skilled worker

برای درخواست به عنوان کارگر ماهر استان کبک کانادا ، متقاضی باید اول به دولت کبک درخواست داده و نامه انتخابی کبک Certificat de
( sélection du Québec ( CSQ را دریافت کند. سپس زمانی که توسط استان کبک به تأیید رسید میتواند به سازمان مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا Immigration, Refugee and Citizenship Canada (IRCC) درخواست اقامت دائم بدهد.

1.  صلاحیت خود را بررسی کنید.

برای مهاجرت به کانادا به عنوان کارگر ماهر استان کبک کانادا، شما باید برای درخواست خود و مرحله را طی کنید. در ابتدا باید به دولت کبک برای نامه انتخابی کبک Certificat de sélection du Québec (CSQ) درخواست دهید. استان کبک شما را براساس قوانین خود ارزیابی میکند. این نامه نشان می دهد که شما به عنوان مهاجر در کبک پذیرفته شده اید.

2. اقدام کنید.

اگر توسط استان کبک به عنوان کارگر ماهر استان کبک کانادا برگزیده شوید، میتواند به سازمان مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا (Immigration, Refugee and Citizenship Canada (IRCC درخواست اقامت دائم بدهد.

به عنوان بخشی از انجام مراحل، لازم است تا شما آزمایش پزشکی و مدارک پلیس را تهیه کنید.

 

کارگر ماهر استان کبک

 

3. زمان پروسه را چک کنید.

برنامه کارگر ماهر استان کبک کانادا 15 تا 17 ماه طول می کشد. این مدت زمان شامل انجام تست های بیومتریک نیز میشود.

4. ارزیابی شدن مدارک شما برای برنامه کارگر ماهر استان کبک کانادا

بعد از اینکه شما اقدام کردید، یک افسر سازمان شهروندی و مهاجرت کانادا Citizenship and Immigration Canada )(CIC تأیید خواهد کرد که شما فرم های درخواست را به طور کامل و صحیح تکمیل کرده اید، هزینه ی این پروسه را پرداخت نموده و تمامی مدارک موردنیاز را پیوست کرده اید.

اگر شما مدرکی را فراموش کنید، درخواست شما جریان پیدا نخواد کرد و به شما باز گزدانده میشود.

سازمان (The Centralized Intake Office (CIO زمانیکه فرم درخواست کامل شما را دریافت کند، با شما تماس برقرار میکند.

5. مرحله بررسی مدارک شما در برنامه کارگر ماهر استان کبک کانادا

به منظور جلوگیری از تأخیر میتوانید در صورت بروز هر گونه تغییری در اطلاعات شخصی شما، مثل آدرس، شماره تلفن یا ایمیل ، یا تولد کودک به دفتر ویزا اطلاع دهید. همچنین اگر با دفتر ویزا بیشتر از یکبار درباره ی یک مشکل تماس بگیرید ایجاد تأخیر میکنید.

در مواردی که مشکل امنیتی یا جنایی داشته باشید، به منظور بررسی سوابق شما مراحل بیشتر به طول می انجامد. همچنین اگر شرایط خانوادگی شما ناواضح باشد ( به عنوان مثال دلایلی دال بر وجود طلاق یا سرپرستی کودک ناکامل باشد.) بررسی ها نیازمند ارزیابی های بیشتری است. دفتر ویزا باید با سایر دفاتر CIC در کانادا یا خارج از آن برای تأیید داده های شما تماس برقرارکند.

آزمایشات پزشکی برای کارگر ماهر استان کبک کانادا

شما قبل از اینکه تحت برنامه کارگر ماهر استان کبک کانادا وارد کانادا شوید، باید آزمایشات پزشکی دهید.همچنین اعضای خانواده شما نیز حتی در صورتی که با شما همراه نیستند ، حتما باید آزمایش پزشکی دهند.

در صورتی که شما تهدیدی برای سلامت و امنیت کانادا به شمار روید و یا باعث درخواست فراوان خدمات درمانی یا اجتماعی شوید ، اجازه ورود به کانادا را نخواهید داشت.

مدارک پلیس برای کارگر ماهر استان کبک کانادا

اگر سابقه ی جنایی داشته باشید، ممکن است نتوانبد اجازه ورود به کانادا را داشته باشید. اشخاصی که ایجاد کننده تهدیدی برای امنیت کانادا باشند ممکن است اجازه ورود به کانادا را نداشته باشند.

برای مهاجرت به کانادا، برای شما و هر عضو بالای 18 سال خانواده اتان ( در صورتی که دفتر ویزا بخواهد) مدارک پلیس باید ارائه شود .

سپس دفتر ویزا با توجه به نتایج آزمایشات پزشکی، مدارک پلیس، تمکن مالی و صلاحیت شما تصمیم گیری میکند. در صورتی که نیاز به مدارک بیشتر یا مصاحبه باشد با شما تماس گرفته میشود.

برای کسب اطلاعات بیشتر به منظور مهاجرت به کانادا از طریق برنامه کارگر ماهر استان کبک کانادا با ما تماس بگیرید. به منظور بررسی شرایط و صلاحیت خود برای برنامه کارگر ماهر استان کبک کانادا با کارشناسان و مشاوران ما تماس بگیرید تا فرصت های مهاجرت به کانادا را از دست ندهید. ما با دانش و آگاهی از تمامی روش ها و بروزترین قوانین شما را در این مسیر همراهی و راهنمایی خواهیم کرد

شماره تماس ما :۸۰-۸۸۹۸۵۱۷۸-۰۲۱

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

طراحی سایت