مرکز مشاوره حقوق ایران https://iranlawcenter.com ایران ارائه دهنده خدمات مهاجرتی به تمام نقاط جهان،امریکا،کانادا،مهاجرت به امریکا،مهاجرت به کانادا،تحصیل در امریکا،تحصیل در کانادا،مهاجرت Sun, 19 May 2019 04:17:33 +0000 fa-IR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.10 https://iranlawcenter.com/wp-content/uploads/2019/04/cropped-logo-fotter-pn-32x32.png مرکز مشاوره حقوق ایران https://iranlawcenter.com 32 32 ویزای غیرمهاجرتی گروه O https://iranlawcenter.com/%d9%88%db%8c%d8%b2%d8%a7%db%8c-%d8%ba%db%8c%d8%b1-%d9%85%d9%87%d8%a7%d8%ac%d8%b1%d8%aa%db%8c-%da%af%d8%b1%d9%88%d9%87-o/ https://iranlawcenter.com/%d9%88%db%8c%d8%b2%d8%a7%db%8c-%d8%ba%db%8c%d8%b1-%d9%85%d9%87%d8%a7%d8%ac%d8%b1%d8%aa%db%8c-%da%af%d8%b1%d9%88%d9%87-o/#respond Sat, 18 May 2019 10:38:10 +0000 https://iranlawcenter.com/?p=9136 ویزای غیرمهاجرتی گروه O

ویزای غیرمهاجرتی گروه O معمولا به شکل زیر طبقه بندی می شود: ویزای O-1 o-1A : افراد با توانایی ویژه در زمینه های علمی، آموزشی، کسب و کار و ورزش (شامل فعالان در عرصه هنر، صنعت فیلم سازی یا برنامه سازی تلویزیونی نمی شود). o-1B : افراد با توانایی های ویژه در عرصه هنر و […]

نوشته ویزای غیرمهاجرتی گروه O اولین بار در مرکز مشاوره حقوق ایران. پدیدار شد.

]]>
ویزای غیرمهاجرتی گروه O

ویزای غیرمهاجرتی گروه O معمولا به شکل زیر طبقه بندی می شود:

 • ویزای O-1

 • o-1A : افراد با توانایی ویژه در زمینه های علمی، آموزشی، کسب و کار و ورزش (شامل فعالان در عرصه هنر، صنعت فیلم سازی یا برنامه سازی تلویزیونی نمی شود).
 • o-1B : افراد با توانایی های ویژه در عرصه هنر و یا کسانی که موفق به کسب دستاوردهای چشمگیر در صنعت فیلم سازی و برنامه سازی تلویزیونی شده اند.
 • ویزای O-2

این ویزا مختص افرادی است که دارندگان ویزای o-1 یعنی هنرمندان و ورزشکاران را همراهی می کنند. این افراد در به ثمر رسیدن یک رویداد یا عملکرد خاص نقش داشته اند و باید به طور کامل و در تمامی بخش ها، عضوی جدایی ناپذیر از فعالیت هایی باشند که در قسمت مربوط به ویزای O-1A آمده است. فعالان متقاضی دریافت ویزای O-2 باید دارای مهارت های مهم و حیاتی و تجربیاتی باشند که از عهده کارکنان آمریکایی خارج بوده و برای اجرای موفقیت آمیز دستاوردهای خاص ویزای O-1 ضروری باشد.

 • ویزای O-3

افرادی که همسر یا فرزندانشان واجد دریافت ویزای O-1 و ویزای O-2 هستند.

 

بیشتر بدانید :   مهاجرت به آمریکا

معیارهای عمده برای واجد شرایط بودن

افرادی واجد شرایط اخذ ویزای O-1 خواهند بود که توانایی هایی ویژه و منحصر به فرد داشته و افتخارات ملی یا بین المللی کسب کرده باشند. این افراد می بایست مدتی به صورت موقت در زمینه ای که دارای توانایی های ویژه هستند، به فعالیت بپردازند.

داشتن توانایی های منحصر به فرد و فوق العاده در زمینه های علوم، آموزش، کسب و کار یا ورزش به این معنا است که فرد گامی هرچند کوچک در جهت ترقی و حرکت به سمت مراحل بالاتر برداشته است و برای رسیدن به این هدف تلاش کرده است.

قابلیت ویژه در زمینه هنر، یعنی داشتن تمایز و برتری چشمگیر متقاضی در زمینه مورد نظر نسبت به سایرین. این تمایز به این معنا است که فرد توانایی رسیدن به سطوح بالا را داشته باشد و به اندازه ای در رشته خود پیشرفت کند که مهارت و توان بالاتر از حد معمول وی در آن رشته به اثبات رسیده و از وی به عنوان یک چهره شناخته شده و برجسته در زمینه هنری که در آن فعالیت دارد، یاد شود.

متقاضی برای اینکه واجد شرایط دریافت ویزای O-1 باشد، باید در در صنعت فیلم سازی و تلویزیون دستاوردهای فوق العاده ای داشته باشد که نشان دهنده میزان مهارت و توانایی وی در زمینه مورد نظر باشد؛ به اندازه ای که نسبت به سایرین سرآمد بوده و به عنوان شخصی اثرگذار و برجسته در عرصه فیلم سازی و برنامه سازی تلویزیونی شناخته شده باشد.

قرارداد مابین متقاضی (کارفرما) و ذینفع (فرد خارجی دارای قابلیت منحصر به فرد)

می بایست یک کپی از قرارداد کتبی مابین متقاضی و ذینفع یا خلاصه ای از توافق نامه شفاهی که بر اساس آن متقاضی استخدام می شود، تهیه گردد.

تبصره: قرارداد شفاهی مورد قبول USCIS خواهد بود؛ همانطور که جمع بندی مفاد توافقنامه به صورت شفاهی انجام می پذیرد. این شواهد ممکن است شامل چنین مواردی باشد: ایمیل های رد و بدل شده میان طرفین قرارداد، جمع بندی کتبی شرایط قرارداد یا دیگر شواهدی که نشان دهد توافق شفاهی شکل گرفته است.

خلاصه شرایط عقد قرارداد شفاهی باید شامل موارد زیرباشد:

 • مواردی که توسط کارفرما بیان شده است
 • مواردی که توسط کارمند پذیرفته شده است

برای انعقاد توافقنامه شفاهی، لازم نیست خلاصه شرایط توسط طرفین امضا شود؛ با این حال نیاز است که کارمند و کارفرما موافقت خود را با شرایط شغلی پیشنهاد شده اعلام کنند.

ویزای غیرمهاجرتی گروه O
ویزای غیرمهاجرتی گروه O

برنامه سفر

توضیح چگونگی وقایع یا فعالیت ها، تاریخ شروع و پایان رویدادها یا فعالیت ها و تهیه یک کپی از شرح سفرهای صورت گرفته به منظور به سرانجام رساندن رویدادها و فعالیت ها در صورت لزوم (تاریخ های معتبری که در طبقه بندی ویزای o-1 درنظر گرفته شده است؛ به این معنا که بازه زمانی معینی برای شرکت در رویدادی خاص تعیین می شود).

معمولا هنگام بررسی دادخواست ویزای o-1، به وقفه ایجاد شده مابین رویدادهای برنامه ریزی شده توجه می شود و این موضوع گاه معیاری است برای اینکه نشان دهد آیا سفر برنامه ریزی شده در راستای انجام فعالیت های ویژه است یا به منظور رویداد جداگانه ای انجام شده که در این صورت نیاز است یک درخواست جدید تنظیم و ارائه شود.

اگر وقفه ایجاد شده مابین دو رویداد بیشتر از حد معمول باشد، ممکن است این ذهنیت را برای داوران ایجاد کند که دو رویداد جداگانه به وقوع پیوسته و نیاز است که پرونده ای مجزا تشکیل شود. در چنین مواردی ممکن است درخواست تنها برای یک دوره با مدت زمان معین و مورد نیاز برای انجام عملیات مورد نظر تأیید شود.

زیرا چنین به نظر می رسد که به جای یک رویداد پیوسته، رویدادی مجزا شکل گرفته و باید درخواست جداگانه ای تنظیم و ارائه شود. هیچ قانون و قاعده ای برای نظارت بر این قضیه که چه میزان وقفه منجر به الزام ارائه درخواست جدید می شود، وجود ندارد. (مطابق مقررات، از دوره های مسافرت و حضور در میتینگ های مختلف، تحت عنوان رویداد یاد می شود.).

متقاضیان موظف هستند اثبات کنند در دوره ای که مجوز را دریافت می کنند، در زمینه ای که دارای توانایی خاص و فوق العاده هستند، فعالیت ها و رویدادهای خود را مثلا در قالب یک تور یا مجموعه ای از رویدادها، به انجام برسانند.

ویزای غیرمهاجرتی گروه o در دسته ویزاهای غیرمهاجرتی برای ورود به ایالات متحده و به منظور انجام فعالیت های خاص و قابلیت های منحصر به فرد اشخاص طبقه بندی شده است . INA 101 (a)(15)(O)، و ممکن است برای یک دوره اقامت مجاز به منظور ارائه یک رویداد یا فعالیت ویژه در موارد غیر مهاجرتی صادر شود. INA 214 (A)(2)(A).

در قانون هیچ الزامی برای ارائه یک رویداد واحد وجود ندارد؛ در عوض تمرکز بر توانایی و قابلیت خاص و منحصر به فرد متقاضی خارجی است. در بند 8CFR 214.2(O)(1)(ii)(1) این مورد بازتاب یافته است. علاوه بر این در بند 8 CFR 214.2(O)(1)(i) در مورد بیگانگانگی که با ویزای غیرمهاجرتی گروه O به ایالات متحده وارد می شوند، آمده است «این افراد لازم است که برای انجام خدمات مربوط به یک رویداد یا فعالیت ویژه به این کشور پذیرفته شوند».

مقرراتی وجود دارد که بر اساس آن درخواست ویزا نه تنها رویدادها و فعالیت های ویژه را پوشش می دهد؛ بلکه علاوه بر آن، شامل ارائه خدمات و یا فعالیت های مرتبط به رویدادهای ویژه نیز می شود. برخلاف دیگر دسته های ویزاهای غیر مهاجرتی که دارای محدودیت های زمانی هستند؛ برای ویزای OS، دوره زمانی تعریف نشده است.

مقررات حاکی از آن است که مدت اعتبار این نوع ویزا برای انجام رویداد یا فعالیت خاص، 3 سال است. 8 CFR 214.2(O)(6)(iii).

منظور از “رویداد” در بند 8 CFR 214.2(O)(3)(ii) عبارت است از پروژه های علمی، کنفرانس ها، کنوانسیون ها، سخنرانی ها، دوره ها، تورها، نمایشگاه ها، پروژه های کسب و کار، آموزش و پرورش یا همکاری و مشارکت در یک رویداد. علاوه بر این موارد ممکن است شغلی در دسته موارد ذکر شده قرار نداشته باشد؛ اما اگر فرد بیگانه دارای توانایی خاصی باشد و فعالیت منحصر به فردی انجام دهد، تحت پوشش این ویزا قرار می گیرد.

فعالیت هایی مربوط به تعطیلات کوتاه مدت، نمایش های تبلیغاتی و مواردی از این قبیل، شامل این قانون می شود. گروهی از فعالیت های مرتبط نیز ممکن است یک رویداد تلقی شود؛

با این حال استخدام و عدم استخدام افراد تنها بر اساس حدس و گمان غیر مجاز است.درخواست دهنده باید ثابت کند که رویدادها و فعالیت هایی وجود دارد که فرد بیگانه در آن توانایی و قابلیت ویژه و منحصر به فردی دارد و بر اساس آن به دنبال کسب مجوز است.

به عنوان مثال ارائه برنامه سفر برای برگزاری یک تور، ارائه قرارداد یا خلاصه ای از توافق نامه شفاهی که بر طبق آن شخص ذینفع مشغول به کار می شود و ارائه قراردادهای مابین ذینفع و کارفرمایان که صحت رویدادها را تأیید و اثبات نماید.

 • اگر فعالیت های ذکر شده در برنامه سفر به گونه ای باشد که بتوان از آنها تحت عنوان یک رویداد نام برد، نیاز است که پرونده برای اخذ اعتبار درخواست شده مورد تأیید قرار بگیرد. برای مثال اجراهای هنری و نمایش های مشابه مانند توری که توسط هنرمندان در مناطق مختلف ایالات متحده برگزار می شود، یک “رویداد” را تشکیل می دهد.

در مثال دیگر اگر فرد ذینفع در زمان استراحت خود و در فاصله دو رویداد که در ایالات متحده به وقوع پیوسته است، با درخواستی برای انجام فعالیتی مرتبط با کار خود در خارج از ایالت متحده مواجه شود و این امر منجر به خاتمه و قطع فعالیت وی در کشور آمریکا نشود، فعالیت شخص یک “رویداد” محسوب می شود.

مسئولین ذی ربط موظف هستند تعیین کنند که فعالیت های ذکر شده در برنامه سفر فرد، با رویداد خاص وی مرتبط است؛ اگرچه ممکن است موجب یک وقفه زمانی برای سفر وی به خارج از کشور و بازگشت مجدد به ایالات متحده ایجاد شود. این شکاف های زمانی ممکن است شامل اوقاتی باشد که شخص ذینفع برای شرکت در سمینارها، تعطیلات، مسافرت های کاری و … صرف می کند.

 •  این شکاف های زمانی، موجب توقف رویداد اصلی نمی شوند و خللی در آن ایجاد نمی کنند. اگر با بررسی برنامه سفر، صحت یک رویداد یا فعالیت یا مجموعه ای از فعالیت های مرتبط برای کسب اعتبار درخواست شده تأیید نشود، یا اگر متقاضی برای یک دوره معتبر درخواست دهد؛

بدون آنکه آخرین رویداد یا فعالیت وی تأیید شده باشد، ممکن است فرد بررسی کننده بنا به اختیاراتی که دارد اجازه ارائه درخواست شواهد (RFE) را صادر کند تا متقاضی قادر باشد شواهد بیشتری برای کسب اعتبار درخواست شده عرضه نماید.

بازرسین وظیفه دارند کلیه مدارک و شواهد را با توجه به قوانین مربوطه به دقت بررسی کنند تا مشخص شود می توان وقایع و فعالیت های موجود در برنامه سفر به عنوان یک رویداد قلمداد نمود یا خیر. اگر شواهد نشان دهد که فعالیت ها با آنچه رخ داده است به گونه ای با یکدیگر مرتبط هستند که می توان آنها را یک رویداد دانست، قاضی قادر خواهد بود اعتبار پرونده را تأیید کند.

ویزای غیرمهاجرتی گروه O
ویزای غیرمهاجرتی گروه O

نمایندگان

یک نماینده در ایالات متحده فردی است که ممکن است از جانب کارفرما، ذینفع یا هردو طرف به کار گرفته شده باشد.؛ یا فرد یا سازمانی است که از مجوز انجام امور از جناب کارفرما را دریافت کرده است و یا اینکه قادر است به عنوان نماینده وی عمل کند.

نمایندگان کارفرمایان چندگانه

لطفاً توجه داشته باشید که نماینده کارفرمایان چندگانه باید اثبات کند که وظایف خود را در قبال همه کارفرمایان به بهترین شکل انجام می دهد. شرایط مورد نیاز نماینده کارفرمایان چند گانه را می توان شامل موارد زیر دانست:

 • داشتن اسنادی شامل یک برنامه کامل از رویدادها که زمان و چگونگی وقوع آنها در این برنامه ثبت شده باشد، اسامی و آدرس های کارفرمایان فعلی، نام و آدرس مؤسسات، محل ها یا مکان هایی که خدمات در آن انجام می شود.
 • ارائه قراردادهای مابین کارفرمایان فعلی و افراد ذینفع؛ و
 • توضیح شرایط و ضوابط استخدام همراه با مستندات مورد نیاز.
 • هنگامی که درخواست ویزا توسط USCIS تأیید می شود، ذینفع می تواند در یک سفارت یا کنسولگری ایالات متحده برای اخذ ویزا درخواست دهد. وزارت امور خارجه (DOS) هزینه ثبت درخواست و صدور ویزا را تعیین می کند.

از جمله مدارکی که نمایندگان کارفرمایان خارجی برای اخذ ویزای O-1 باید در دست داشته باشند، عبارت است از:

 • کپی قرارداد نوشته شده مابین کارفرمای خارجی و ذینفع یا خلاصه ای از شرایطی که در توافقنامه شفاهی ذکر شده است.
 • توضیح چگونگی وقوع رویدادها و فعالیت ها،تاریخ شروع و پایان هر رویداد و فعالیت،کپی از برنامه سفر برای انجام رویدادها یا فعالیت ها
 • یک رأی مکتوب از نهادهای مشاوره ای معتبر.

علاوه بر این موارد، به مدرک دیگری برای ثبت نام نماینده کارفرمایان خارجی نیاز نیست؛ با این حال کارفرمای خارجی موظف است تمام مقررات مربوط به کارفرما را رعایت و اجرا کند.

مستدلات مورد نیاز برای O-1A

ارائه مدارکی که نشان دهد ذینفع موفق شده یک جایزه مهم و شناخته شده بین المللی مانند جایزه نوبل را دریافت کرده است؛ یا اینکه حداقل سه مورد از موارد زیر را دریافت کرده باشد:

 • دریافت یک جوایز ملی یا بین المللی شناخته شده یا کسب جوایزی برای به کار بردن نهایت تلاش در یک زمینه
 • عضویت در انجمن های مربوطه ای که مختص افرادی با دستاوردهای برجسته است و توسط کارشناسان ملی یا بین المللی شناخته شده داوری شده باشد
 • ذینفع مطالب و مقالاتی در نشریات تخصصی، روزنامه ها و یا سایر نشریات معتبر در زمینه فعالیت خود به چاپ رسانده باشد
 • ارائه مستندات در زمینه فعالیت های اورجینال علمی، پژوهش یا مشارکت و فعالیت های عمده در زمینه کسب و کار
 • نوشتن مقالات علمی در مجلات تخصصی یا دیگر رسانه های معتبر در زمینه فعالیت مورد نظر
 • ارائه مدارک معتبر که دریافت دستمزد بالا یا پاداش های دیگر در ازای ارائه خدمات را تأیید کند
 • داوری فعالیت های مرتبط با زمینه تخصصی فرد به صورت فردی یا گروهی
 • اشتغال در پست های مهم و اساسی سازمان ها و مؤسسات معتبر
اگر فرد ذینفع نتواند به راحتی موارد فوق را کسب کند، متقاضی می تواند از رویدادهای مشابهی به منظور واجد شرایط شدن ذینفع استفاده کند.

مستندات مورد نیاز برای O-1B

ذینفع باید مدارکی ارائه دهد که نشان دهد وی توانسته است در رشته ای خاص، جوایز معتبر ملی و بین المللی جوایزی مانند اسکار، امی، گرمی و … را کسب کرده یا عضو هیئت رییسه جوایز بوده است و یا اینکه حداقل سه مورد از موارد زیر را دارا باشد:

 • افرادی که موفق به انجام یک رویداد خیره کننده شده اند؛ یا در به ثمر رسیدن چنین رویدادی مشارکت داشته اند و توانسته اند به شهرت چشمگیری برسند؛ با ارائه مدارکی مانند چاپ خبرهایی در مورد آنان در نشریات و رسانه های گوناگون.
 • به دست آوردن موفقیت های های ملی یا بین المللی معتبر که در رسانه های معتبر بازتاب داشته باشد
 • متقاضی در شرکت ها و مؤسسات معتبر سابقه فعالیت مؤثر داشته باشد و بتوان این موضوع را با استناد به مقالات و مطالبی که در این زمینه در روزنامه ها، مجلات تجاری و دیگر نشریات منتشر شده اثبات کرد یا ارائه گواهی نامه ای که این امر را تصدیق کند.
 • دستیابی به موفقیت های مهم تجاری که با تحسین منتقدان مواجه شده و مشخص شدن اعتبار رویداد انجام شده توسط شاخص ها و رتبه بندی های مربوطه یا اعلام در رسانه ها و جراید معتبر
 • کسب دستاوردهای قابل توجه ذینفع از سوی سازمان ها، منتقدان، آژانس های دولتی و … در حوزه فعالیت وی و ارائه گواهی نامه هایی که نشان دهنده تخصص، قابلیت و دستاوردهای قابل توجه ذینفع باشد.
 • شواهد معتبری که نشان دهد ذینفع در ازای ارائه خدمات، دستمزد بالایی دریافت می کند.

اگر ذینفع قادر به کسب استانداردهای فوق باشد، متقاضی می تواند شواهدی برای تأیید واجد شرایط بودن وی ارائه دهد (به استثنای صنعت فیلم و تلویزیون که نیازی به این موارد ندارد).

درخواست برای پروسه ویزای O-2

متقاضی باید برای ویزای O-2، درخواستی به uscis ارائه کند. فعالیت های فرد بیگانه ی کاندیدای اخذ ویزای O-2 باید در راستای خدمات هنری یا ورزشی قسمت ویزای O-1 باشد.

ویزای غیرمهاجرتی گروه O
ویزای غیرمهاجرتی گروه O

مشاوره

اگر درخواست ویزای O-2 برای حمایت از فردی یا توانایی فوق العاده در ورزش یا هنر باشد، مشاوره باید از جانب سازمان کار انجام شود؛ یا

اگر پرونده ویزای O-2 برای حمایت از فردی با قابلیت های فوق العاده در عرصه فیلم سازی و تلویزیون تشکیل شده باشد، نهاد ذی ربط برای مشاوره باید یک ارگان کارآموزی متناسب یا یک سازمان مدیریتی با تخصص مربوطه باشد.

استثناهایی که نیاز به مشاوره دارند، عبارتند از:

اگر متقاضی بتواند اثبات کند که از داشتن گروهی مناسب و متخصص محروم است و تصمیمات بنا بر شواهد و اسناد موجود گرفته می شود.

مستندات مورد نیاز برای ویزای o-2

برای اخذ ویزای o-2 نیاز است شواهدی ارائه شود که موارد مهمی مانند مهارت های اساسی و تجربیات بخش ویزای o-1 در مورد ذینفع تأیید کند. ذینفع باید دارای تجربه قابل توجهی در زمینه مهارت های مهم و حیاتی بوده و بتواند خدمات ضروری ویزای o-1 را ساپورت کند.

در زمینه فیلم و برنامه سازی تلویزیونی، باید شواهدی ارائه شود که نشان دهنده موفقیت های قابل توجه ذینفع  در این عرصه، در خارج یا داخل ایالات متحده باشد و فعالیت مداوم ذینفع در راستای موارد مربوط به ویزای o-2 و تکمیل موفقیت آمیز پروژه ضروری است.

پس از تصویب درخواست

هنگامی که درخواست ویزای O-1 و ویزای o-2 توسط USCIS تأیید می شود، ذینفع می تواند در سفارت یا کنسولگری های ایالات متحده، برای اخذ ویزا درخواست دهد. وزارت امور خارجه هزینه پروسه درخواست و صدور ویزا را تعیین می کند.

مدت اقامت/ تمدید اقامت

دوره اول اقامت مهاجران، تا 3 سال توسط USCIS تعیین می شود و این زمان به منظور انجام و تکمیل رویداد یا فعالیت تا 1 سال افزایش می یابد.

تمدید اقامت: USCIS مدت زمان لازم برای انجام رویداد یا فعالیت را تا 1 سال تمدید می کند.

بر طبق قوانین ویزای غیرمهاجرتی گروه O ، فرد ذینفع ممکن است برای تنفیذ درخواست، به ایالات متحده پذیرش شود؛ به علاوه ی یک دوره ده روزه پیش از شروع و ده روز پس از پایان دوره تنفیذ. ذینفع در طول دوره تنفیذ، فقط به صورت مجاز استخدام شود.

تمدید اقامت

متقاضی باید برای ادامه روند تکمیل رویداد و به انجام رساندن فعالیت های خود، تقاضای تمدید اقامت خود را ارائه کند.

خانواده دارندگان ویزای O-1 و ویزای O-2

ممکن است همسر و فرزندان کمتر از 21 سال دارنده ویزای O-1 و ویزای O-2 واجد شرایط پیوستن به وی و درخواست ویزای O-3 باشند. ممکن است افرادی که تحت این ویزا وارد ایالات متحده می شوند، اجازه کار کردن در این کشور را نداشته باشند.

در مورد انواع ویزا بیشتر بدانید : انواع ویزای مهاجرتی آمریکا  

تغییر کارفرمایان

اگر فرد دارنده ویزای O-1 در ایالات متحده آمریکا قصد تغییر کارفرمای خود را داشته باشد، اگر درخواست به وسیله یک نماینده ثبت شده باشد، باید پرونده اصلاح شده همراه با اسناد مربوط به کارفرمای جدید برای تمدید اقامت ارائه شود.

تغییر مواد و شرایط  و ضوابط اشتغال

در صورت به وجود آمدن تغییرات اساسی در شرایط و ضوابط اشتغال ذینفع و قوانین واجد شرایط بودن، توجه داشته باشید که: برای ورزشکاران قوانین خاصی وجود دارد. هنگامی که ورزشکاران حرفه ای تحت ویزای O-1 از تیمی به تیم دیگر منتقل می شوند، مجوز کار با تیم جدید به مدت 30 روز صادر می شود و در طی این مدت کارفرمای جدید باید فرم های تازه را ارائه دهد.

حمل و نقل

اگر استخدام و اشتغال فرد دارنده ویزای غیرمهاجرتی گروه o به علتی به غیر از استعفای داوطلبانه شخص متوقف شود، کارفرما موظف است هزینه های معقول حمل و نقل فرد داوطلب ویزای غیرمهاجرتی گروه o از آخرین محلی که از آنجا به ایالات متحده آمده است را پرداخت کند.

آیا نمی دانید که  واجد شرایط اخذ ویزای غیر مهاجرتی O هستید یا خیر؟

در صورتی که تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و کامل تری در مورد ویزای غیر مهاجرتی O، دارید و بندها و استثنا های این ویزای خاص برا شما گیج کننده است، وکلا و همکاران ما در مرکز مشاوره حقوق ایران با سالها سابقه در امر مشاوره و انجام امور حقوقی در زمینه ی مهاجرت، با کمال میل آماده راهنمایی و پاسخ گویی به شما هستند.

فرصت را از دست ندهید و با تماس بگیرید.

شماره تماس ما : 02188985178

    02188985179

 

نوشته ویزای غیرمهاجرتی گروه O اولین بار در مرکز مشاوره حقوق ایران. پدیدار شد.

]]>
https://iranlawcenter.com/%d9%88%db%8c%d8%b2%d8%a7%db%8c-%d8%ba%db%8c%d8%b1-%d9%85%d9%87%d8%a7%d8%ac%d8%b1%d8%aa%db%8c-%da%af%d8%b1%d9%88%d9%87-o/feed/ 0
تحریم سفر به آمریکا https://iranlawcenter.com/%d8%aa%d8%ad%d8%b1%db%8c%d9%85-%d8%b3%d9%81%d8%b1-%d8%a8%d9%87-%d8%a2%d9%85%d8%b1%db%8c%da%a9%d8%a7/ https://iranlawcenter.com/%d8%aa%d8%ad%d8%b1%db%8c%d9%85-%d8%b3%d9%81%d8%b1-%d8%a8%d9%87-%d8%a2%d9%85%d8%b1%db%8c%da%a9%d8%a7/#comments Wed, 01 May 2019 04:51:24 +0000 https://iranlawcenter.com/?p=9059 تحریم سفر به آمریکا

تحریم سفر به آمریکا توسط ترامپ،تصمیم دیوان عالی و لغو ممنوعیت مسافرتی برای شهروندان ایرانی خلاصه ای از اعلامیه ریاست جمهوری 9645 ( تحریم مسافرتی 3) در تاریخ 24 سپتامبر سال 2017، ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا از طریق اعلامیه ریاست جمهوری 9645 سومین نسخه از ممنوعیت مسافرتی خود را که به عنوان تحریم مسلمانان یا تحریم […]

نوشته تحریم سفر به آمریکا اولین بار در مرکز مشاوره حقوق ایران. پدیدار شد.

]]>
تحریم سفر به آمریکا

تحریم سفر به آمریکا توسط ترامپ،تصمیم دیوان عالی و لغو ممنوعیت مسافرتی برای شهروندان ایرانی

خلاصه ای از اعلامیه ریاست جمهوری 9645 ( تحریم مسافرتی 3)

در تاریخ 24 سپتامبر سال 2017، ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا از طریق اعلامیه ریاست جمهوری 9645 سومین نسخه از ممنوعیت مسافرتی خود را که به عنوان تحریم مسلمانان یا تحریم مسافرتی 3 شناخته می شود، اعلام کرد.

تحریم مسافرتی 3 نامی است که به سومین نسخه از ممنوعیت مسافرتی ترامپ اختصاص پیدا کرده است. دادگاه عالی ایالات متحده در روز 26 ژوئن سال  2018 تحریم مسافرتی 3 را با رای موافق 5 نفر در برابر 4 نفر به تصویب رساند که اجازه می داد اثر تحریم سفر به آمریکا باقی بماند.

در حالی که تصمیم دیوان عالی کشور در تاریخ 28  ژوئن 2018 هنوز نسبتاً تازه بود، اعلامیه در واقع از دسامبر 2017 به دلیل دستورالعمل های پیشین دیوان عالی کشور اثر گذاری کاملی داشته است و به طور کامل به کاربرده شده است تا زمانی که تصمیم نهایی توسط دادگاه دیوان عالی کشور گرفته شود.

تحریم سفر به آمریکا در حال حاضر محدودیت های خاصی را به همه مهاجرین و بعضی غیر مهاجرین که ملیت شش کشور ایران، لیبی، کره شمالی، سومالی، سوریه و یمن را داشته باشند، اعمال می کند.

سومین تحریم سفر به آمریکا همچنین محدودیت هایی را به بازدیدکنندگان خاص ونزوئلایی اعمال می کند. (نسخه قبلی تحریم مسافرتی 3 کشور چاد را هم شامل می شد، اما این کشور از تاریخ 10 آوریل 2018 از لیست کشورهای مورد تحریم سفر به آمریکا حذف شد). این اعلامیه معافیت هایی را برای افراد خاص در بر گرفته است.

این معافیت ها افراد مقیم دائمی قانونی و مسافران دوملیتی که با پاسپورت کشوری غیر از این شش کشور سفر می کنند را شامل می شود. تحریم مسافرتی 3 به افرادی که ملیت این شش کشور مشخص شده را دارند، اعمال می شود در صورتی که:

 •  در تاریخی که اعلامیه قابل اجرا بوده است، در خارج از ایالات متحده بوده باشند؛
 •  ویزای معتبری در این تاریخ نداشته باشند؛ ممنوعیت مسافرتی
 •  برای یک ویزای مجدد و یا سایر اسناد مسافرتی واجد شرایط نباشند که تحت فرمان اجرایی ریاست جمهوری 13769 لغو شده است.

تحریم سفر به آمریکا

تحریم مسافرتی 3 دارای چندین معافیت است. افراد بیگانه ای که معافیت ندارند و تحریم سفر شامل آنها می شود، اعلامیه یک طرح برای اتباع آسیب دیده در نظر گرفته است تا واجد شرایط بودن برای رفع تحریم بر اساس  معیارهای زیر را نشان دهد:

اتباع واجد شرایط رفع تحریم مسافرتی

 • 1) سخت گرفتن های بی مورد اگر ورود ممنوع شده باشد؛
 • 2) ورود باعث منافع ملی شود؛ ممنوعیت مسافرتی
 • 3) ورود برای امنیت ملی یا امنیت عمومی تهدیدی را شامل نشده باشد
 • 4) از 30 سپتامبر 2018 وزارت امور خارجه (DOS) بیان کرده است که 1836 متقاضی تمام معیارها را داشته اند و تمام مراحل مورد نیاز را تکمیل کرده اند
 • 5) وقتی شخصی برای رفع تحریم سفر به آمریکا توسط ترامپ به عنوان فرد «پاک » تأیید می شود، این بدین معنا نیست که فرد برای رفع تحریم سفر پذیرفته شده است.

با این وجود، اعدادی که توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده آمریکا ارائه شده اند، یک راهنمای مفید برای درک حجم مواردی است که توسط وزارت امور خارجه امریکا برای لغو ممنوعیت مسافرتی ترامپ بررسی شده اند و از نظر وزارتخانه برای رفع تحریم ترامپ واجد شرایط بودند.

همه مهاجرین و همه غیر مهاجرین ایرانی تحت ممنوعیت مسافرتی ترامپ قرار دارند،مگر اینکه: F(دانش آموز یا دانشجو باشند)،M(دانشجو مهارت آموز یا حرفه آموز باشند) وJ (بازدید کننده تبادلی، غیرمهاجرین(اگرچه باید تحت آزمایش قرار گرفته شوند).

شاکیان از این اعلامیه اهل دولت هاوایی بودند، سه نفر با بستگان خارجی خود توسط تعلیق ورود تحت تاثیر قرار گرفتند و انجمن مسلمانان هاوایی استدلال می کند که اعلامیه قانون مهاجرت و ملیت (INA) و بندهای اساسنامه را نقض می کند.دادگاه منطقه ای دستورات مقدماتی در سطح ملی را به جز اجرای تحریم ها ممنوع کرده است. ممنوعیت مسافرتی

کنفرانس نهم این موضوع را تأیید کرده و به این نتیجه رسیده که اعلامیه دو ماده از INA را نقض کرده است:  بند 1182(f) به رئیس جمهور اجازه داد “ورود همه بیگانگان یا هر طبقه ای از بیگانگان را به حالت تعلیق درآورد” و هر زمان او بفهمد که ورودشان برای اهداف ایالات متحده مضر است و بند 1152(a)(1)(A) بیان می کند هیچ شخصی نباید به علت نژاد، جنسیت، ملیت، محل تولد یا محل اقامت در برابر صدور ویزای مهاجرتی مورد تبعیض قرار گیرد. دادگاه به ادعای بند اساسنامه دست پیدا نکرده است.

برای بیش از یک قرن، دادگاه پذیرش و محرومیت اتباع خارجی را به رسمیت شناخته است که یک ویژگی اساسی مقتدرانه است که توسط بخش های سیاسی دولت به کار برده شده است که عمدتا از کنترل قضایی ایمن است.

هر سیاست علیه بیگانگان به صورت اساسی با سیاست های مقارن در ارتباط با روابط خارجی و قدرت جنگی در آمیخته شده است زیرا تصمیمات در این زمینه ممکن است بر روابط با قدرت های خارجی دلالت کند یا طبقه بندی های تعریف شده در تغییر شرایط سیاسی و اقتصادی را شامل شود، چنین قضاوت هایی اغلب از شخصیت هایی صورت می گیرد که با مجلس قانون گذاری یا مجریه متناسب تر هستند.

این اعلامیه به صراحت با اهداف قانونی تطبیق شده است: جلوگیری از ورود اتباع بیگانه که نمیتوانند به اندازه کافی مورد بررسی قرار بگیرند و کشورهای دیگر را به بهبود عملکرد خود وادار کنند.

رئیس جمهور ایالات متحده برای صحبت با هموطنانش و برای صحبت کردن از طرف آنها دارای قدرت خارق العاده ای است. رئیس جمهورها اغلب از این قدرت استفاده می کنند تا ادعا کنند که اصول آزادی مذهبی و تحمل پذیری را به ملتشان تقدیم خواهند کرد.

جورج واشنگتن در سال 1790 به گروه یهودیان نیوپورت از رود آیلند تضمین داد که با خوشحالی از حمایت دولت ایالات متحده برخوردار خواهند بود و عقاید تعصب آمیز دینی آنها را مشمول  تحریم سفر به آمریکا نمی کند، مورد آزار و شکنجه قرار نمی گیرند و او تنها نیاز به این دارد که کسانی که تحت حفاظت او زندگی می کنند، مانند شهروندان خوب عمل و رفتار کنند.

رئیس جمهور آیزنهاور در مراسم افتتاحیه مرکز اسلامی واشنگتن همچنان به مخاطبان مسلمان متعهد شد که آمریکا با تمام توان خود برای برپایی مسجدی که محل عبادت شما و برای شما باشد، خواهد جنگید.

فقط چند روز پس از حملات 11 سپتامبر 2001، رفیقان آمریکایی رئیس جمهور جورج، مسلمانان و غیرمسلمانان به طور یکسان در طول زمان غم و اندوه خود به یاد می آوردند که صورت ترور صورت واقعی اسلام نیست و این که آمریکا یک کشور عالی است و ما ارزشهای مشابهی از احترام و حرمت و ارزش انسانی را به اشتراک می گذاریم. ممنوعیت مسافرتی
ترامپ با استفاده از قدرت خود محدودیت های خاصی را برای جلوگیری از ورود اتباع خارجی تعیین کرده است که دولت ایالات متحده درباره این افراد بیگانه اطلاعات کافی ندارند و بهبود مدیریت هویت و اطلاعات را بهبود می بخشد.

تحریم سفر به آمریکا

اعلامیه یک سری محدودیت های ورودی را براساس شرایط مشخص در هر یک از محیط های مورد استفاده اعمال می کند. DHS تشخیص می دهد که آیا محدودیت ها باید اصلاح شوند یا ادامه یابند و هر 180 روز به رئیس جمهور گزارش داده شود.

رئیس جمهور ترامپ به طور مشخص تصریح کرده است که چاد اقدامات خود را به نحو کافی بهبود بخشیده است و او هم به همین ترتیب محدودیت ها را بر ملیت ها بر می دارد.

بند 1182(f) به رئیس جمهور اختیار گسترده ای برای توقف ورود بیگانگان به ایالات متحده را می دهد و او به طور قانونی از این اختیار بر اساس یافته ها می تواند استفاده کند. پس از یک بررسی جهانی در چندین سازمان، ورود بیگانگان به ضرر منافع ملی خواهد بود و تلاش شاکیان برای شناسایی کشمکش با مقررات دیگر در INA و درخواست تجدید نظرشان به اهداف و مقررات قانونی در غلبه بر زبان قانونی واضح ناموفق خواهد بود.

متن 1182(f) بیان می کند: “هرگاه رئیس جمهور دریابد که ورود همه بیگانگان یا هر کلاس از بیگانگان به ضرر منافع ایالات متحده خواهد بود،می تواند توسط اعلامیه و برای مدت زمانی که خود او تعیین می کند، ورود همه بیگانگان یا هر کلاس از بیگانگان را به عنوان مهاجران یا غیر مهاجران به حالت تعلیق درآورد و یا برای ورود بیگانگان محدودیت هایی که خودش مناسب پنداشته قائل شود ” تحریم مسافرتی 3

با اصطلاحات مندرج، بند 1182(f) به رئیس جمهور  در هر بند احترام می گذارد و به او تصمیم هایی را واگذار می کند و (“هرگاه تشخیص دهد که ورود بیگانگان به ضرر منافع ملی خواهد بود) ورودشان به حالت تعلیق درمی آید. برای چه مدتی به حالت تعلیق درمی آید؟ (“برای مدت زمانی که او لازم بداند”) و در چه شرایطی به حالت تعلیق درمی آید؟(“هر محدودیتی که او پنداشته مناسب است”). بنابراین، تعجب آور نیست که قبلا مشاهده کردیم که بند 1182 (f) به رئیس جمهور قدرت گسترده ای برای اعمال محدودیت های ورود می دهد به علاوه آن محدودیت هایی که در جای دیگر در INA ثبت شده اند. تحریم مسافرتی 3

اعلامیه رئیس جمهور برای منع ورود بیگانگان به ایالات متحده آمریکا در هیئت جامع نمایندگان قرار می گیرد. تنها پیش شرطی که در بند 1182 (f) آمده است این است که رئیس جمهور ورود بیگانگان را به ضرر منافع ایالات متحده ببیند.

اگر قصد مهاجرت به آمریکا را دارید، با ما تماس بگیرید.

تیم مشاوره ی مجرب “مرکز مشاوره حقوق ایران” و

وکیل بین المللی برای رفع تحریم سفر به آمریکا ،شما را در این امر یاری خواهند کرد.

مهاجرت به آمریکا دیگر یک رویا نیست.

وکیل و مشاور مجرب ما تجربه سالها زندگی، تحصیل و کار در آمریکا را با شما به اشتراک خواهد گذاشت.

شماره تماس ما : ۰۲۱۶۶۷۴۶۴۵۴

نوشته تحریم سفر به آمریکا اولین بار در مرکز مشاوره حقوق ایران. پدیدار شد.

]]>
https://iranlawcenter.com/%d8%aa%d8%ad%d8%b1%db%8c%d9%85-%d8%b3%d9%81%d8%b1-%d8%a8%d9%87-%d8%a2%d9%85%d8%b1%db%8c%da%a9%d8%a7/feed/ 2
اطلاعیه جدید وزارت امور خارجه آمریکا https://iranlawcenter.com/%d8%a7%d8%b7%d9%84%d8%a7%d8%b9%db%8c%d9%87-%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af-%d9%88%d8%b2%d8%a7%d8%b1%d8%aa-%d8%a7%d9%85%d9%88%d8%b1-%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac%d9%87-%d8%a2%d9%85%d8%b1%db%8c%da%a9%d8%a7/ https://iranlawcenter.com/%d8%a7%d8%b7%d9%84%d8%a7%d8%b9%db%8c%d9%87-%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af-%d9%88%d8%b2%d8%a7%d8%b1%d8%aa-%d8%a7%d9%85%d9%88%d8%b1-%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac%d9%87-%d8%a2%d9%85%d8%b1%db%8c%da%a9%d8%a7/#respond Tue, 09 Apr 2019 11:29:49 +0000 https://iranlawcenter.com/?p=8775 وکیل آمریکایی

وزارت امور خارجه آمریکا سپتامبر سال جاری میلادی سپاه پاسداران ایران را در لیست سازمان های تروریستی قرار داده است.این خبر را دونالد ترامپ رییس‌جمهوری آمریکا روز دوشنبه ۱۹ فروردین (۸ مارس) در واشنگتن اعلام کرد.اطلاعیه جدید وزارت امور خارجه آمریکا این نظریه ظرف یک هفته از تاریخ اعلامیه اعمال خواهد شد. هر فردی که […]

نوشته اطلاعیه جدید وزارت امور خارجه آمریکا اولین بار در مرکز مشاوره حقوق ایران. پدیدار شد.

]]>
وکیل آمریکایی

وزارت امور خارجه آمریکا سپتامبر سال جاری میلادی سپاه پاسداران ایران را در لیست سازمان های تروریستی قرار داده است.این خبر را دونالد ترامپ رییس‌جمهوری آمریکا روز دوشنبه ۱۹ فروردین (۸ مارس) در واشنگتن اعلام کرد.اطلاعیه جدید وزارت امور خارجه آمریکا

این نظریه ظرف یک هفته از تاریخ اعلامیه اعمال خواهد شد. هر فردی که پس از این تاریخ با سازمان سپاه همکاری داشته باشد، مجازات های کیفری و  20 سال زندان را به همراه خواهد داشت.

 

واکنش ایران

از سوی دیگر، شورای عالی امنیت ملی ایران با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که “رژیم ایالات متحده را دولت حامی تروریسم و فرماندهی مرکزی آمریکا موسوم به سنتکام و تمامی نیروهای وابسته به آن را گروه تروریستی” می‌داند

طرح تروریستی خواندن ارتش آمریکا اطلاعیه جدید وزارت امور خارجه آمریکا

حشمت الله فلاحت‌پیشه،رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: «در کمتر از چند ساعت نظامیان آمریکا در منطقه در کنار داعش در فهرست گروه‌های تروریستی قرار خواهد گرفت.» وکیل آمریکایی
او گفت: “روش اول اقدام مقابله به مثل با آمریکا اجرای قانون مصوب مجلس در خصوص اقدام متقابل و متناسب در برابر سیاست آمریکاست. اگر کل روح این قانون در این زمینه از نظر مجلس تامین شود، نیازی به لایحه دوفوریتی در مجلس نیست، اما در غیر این صورت طرح دوفوریتی را فردا در مجلس به تصویب می‌رسانیم” وکیل آمریکایی
‌‌پیشتر، فرماندهان سپاه پاسداران هشدار داده بودند که در صورت قرار گرفتن نام سپاه در فهرست سازمان‌های تروریستی عواقبی جدی برای نیروهای آمریکایی به‌ویژه در غرب آسیا خواهد داشت اطلاعیه جدید وزارت امور خارجه آمریکا
همزمان، نمایندگان مجلس شورای اسلامی از وجود طرحی خبر داده بودند که در صورت تروریست خواندن سپاه پاسداران، قانونی را تصویب خواهند کرد که بر اساس آن، ایران نیز ارتش آمریکا را سازمانی تروریستی خواهد دانست. اطلاعیه جدید وزارت امور خارجه آمریکا وکیل آمریکایی

آقای کامران احسانی، که دارای مجوز قانونی در دادگاه های فدرال ایالات متحده است، به ما اطلاع داده است که فصل113B بخش 23332  USCA می گوید که برای انجام معاملات مالی با یک سازمان تروریستی خارجی 10 سال که مجازات تعیین شده،شرح این قانون به طور جزئی در زبان انگلیسی :

(a) Offense.—Except as provided in regulations issued by the Secretary of the Treasury, in consultation with the”

Secretary of State, whoever, being a United States person, knowing or having reasonable cause to know that a country is designated under section 6(j) 1 of the Export Administration Act of 1979 (50 U.S.C. App. 2405) as a country supporting international terrorism, engages in a financial transaction with the government of that country, shall be fined under this title, imprisoned for not more than 10 years, or both.
(b) Definitions.—As used in this section—
(1) the term “financial transaction” has the same meaning as in section 1956(c)(4); and
(2) the term “United States person” means any—
(A) United States citizen or national;
(B) permanent resident alien;
(C) juridical person organized under the laws of the United States; or
(D) any person in the United States.
(Added Pub. L. 104–132, title III, §321(a), Apr. 24, 1996, 110 Stat. 1254; amended Pub. L. 107–273, div. B, title IV, §4002(a)(5), Nov. 2, 2002, 116 Stat. 1806.)”

اطلاعیه جدید وزارت امور خارجه آمریکا

سفیر ایالات متحده پیرو این مطلب خاطر نشان کرد که هر کسی که به سازمان تروریستی کمک کند مشمول مجازات 20 سال زندان می شود. آقای احسانی معتقد است که این بیانیه برای اغلب شنوندگان یا خوانندگان کمی گیج کننده است، زیرا قوانین بسیاری وجود دارد که می تواند بر نتیجه یک پرونده جنایی تأثیر بگذارد.

آقای احسانی این قانون را تجزیه و تحلیل کرده است و طی یک هفته از 19 تا 26 فروردین (15 آوریل 2019) هر کسی که با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همکاری کند، نقض فصل 113B قانون اساسی ایالات متحده در بخش 2339B است.

اگر شخصی پیدا شود که با یک سازمان تروریستی تعیین شده تجارت کند، مشمول مجازات تا 20 سال زندان است،اما اگر باعث مرگ کسی شود برای سالها یا همه عمر زندانی می شود.اطلاعیه جدید وزارت امور خارجه آمریکا

علاوه بر این هر مؤسسه مالی که آگاه شود که مالکیت و یا کنترل هر گونه وجوهی را دارد که سپاه پاسداران یا نماینده آن منافعی در آن داشته باشد باید مالکیت این دارایی ها را داشته باشد و آنها را به وزیر امور خارجه گزارش کند . اگر این موسسه مالی گزارش ندهد، پس از آن حداقل مبلغ 50،000.00 دلار یا دو برابر مبلغی که محافظت و گزارش می شوند، جریمه می شود.وکیل آمریکایی

بنابراین برای مثال اگر مبلغ 10،000 دلار از صندوق IRGC منتقل شود، آنها باید 50،000 دلار آمریکا به دولت ایالات متحده پرداخت کنند. اگر مبلغ 100000 دلار باشد و موسسه مالی گزارش ندهد، آنها مجبور خواهند شد 200000 دلار آمریکا را به دولت آمریکا پرداخت کنند.

USCA §2339B در زبان انگلیسی:اطلاعیه جدید وزارت امور خارجه آمریکا

Ҥ2339B. Providing material support or resources to designated foreign terrorist organizations
(a) Prohibited Activities.—
(1) Unlawful conduct.—Whoever knowingly provides material support or resources to a foreign terrorist organization, or attempts or conspires to do so, shall be fined under this title or imprisoned not more than 20 years, or both, and, if the death of any person results, shall be imprisoned for any term of years or for life. To violate this paragraph, a person must have knowledge that the organization is a designated terrorist organization (as defined in subsection (g)(6)), that the organization has engaged or engages in terrorist activity (as defined in section 212(a)(3)(B) of the Immigration and Nationality Act), or that the organization has engaged or engages in terrorism (as defined in section 140(d)(2) of the Foreign Relations Authorization Act, Fiscal Years 1988 and 1989).
(2) Financial institutions.—Except as authorized by the Secretary, any financial institution that becomes aware that it has possession of, or control over, any funds in which a foreign terrorist organization, or its agent, has an interest, shall—
(A) retain possession of, or maintain control over, such funds; and
(B) report to the Secretary the existence of such funds in accordance with regulations issued by the Secretary.

(b) Civil Penalty.—Any financial institution that knowingly fails to comply with subsection (a)(2) shall be subject to a civil penalty in an amount that is the greater of—
(A) $50,000 per violation; or
(B) twice the amount of which the financial institution was required under subsection (a)(2) to retain possession or control.

(c) Injunction.—Whenever it appears to the Secretary or the Attorney General that any person is engaged in, or is about to engage in, any act that constitutes, or would constitute, a violation of this section, the Attorney General may initiate civil action in a district court of the United States to enjoin such violation.
(d) Extraterritorial Jurisdiction.—
(1) In general.—There is jurisdiction over an offense under subsection (a) if—
(A) an offender is a national of the United States (as defined in section 101(a)(22) of the Immigration and Nationality Act (8 U.S.C. 1101(a)(22))) or an alien lawfully admitted for permanent residence in the United States (as defined in section 101(a)(20) of the Immigration and Nationality Act (8 U.S.C. 1101(a)(20)));
(B) an offender is a stateless person whose habitual residence is in the United States;
(C) after the conduct required for the offense occurs an offender is brought into or found in the United States, even if the conduct required for the offense occurs outside the United States;
(D) the offense occurs in whole or in part within the United States;
(E) the offense occurs in or affects interstate or foreign commerce; or
(F) an offender aids or abets any person over whom jurisdiction exists under this paragraph in committing an offense under subsection (a) or conspires with any person over whom jurisdiction exists under this paragraph to commit an offense under subsection (a).

(2) Extraterritorial jurisdiction.—There is extraterritorial Federal jurisdiction over an offense under this section.

(e) Investigations.—
(1) In general.—The Attorney General shall conduct any investigation of a possible violation of this section, or of any license, order, or regulation issued pursuant to this section.
(2) Coordination with the department of the treasury.—The Attorney General shall work in coordination with the Secretary in investigations relating to—
(A) the compliance or noncompliance by a financial institution with the requirements of subsection (a)(2); and
(B) civil penalty proceedings authorized under subsection (b).

(3) Referral.—Any evidence of a criminal violation of this section arising in the course of an investigation by the Secretary or any other Federal agency shall be referred immediately to the Attorney General for further investigation. The Attorney General shall timely notify the Secretary of any action taken on referrals from the Secretary, and may refer investigations to the Secretary for remedial licensing or civil penalty action.

(f) Classified Information in Civil Proceedings Brought by the United States.—
(1) Discovery of classified information by defendants.—
(A) Request by united states.—In any civil proceeding under this section, upon request made ex parte and in writing by the United States, a court, upon a sufficient showing, may authorize the United States to—
(i) redact specified items of classified information from documents to be introduced into evidence or made available to the defendant through discovery under the Federal Rules of Civil Procedure;
(ii) substitute a summary of the information for such classified documents; or
(iii) substitute a statement admitting relevant facts that the classified information would tend to prove.

(B) Order granting request.—If the court enters an order granting a request under this paragraph, the entire text of the documents to which the request relates shall be sealed and preserved in the records of the court to be made available to the appellate court in the event of an appeal.
(C) Denial of request.—If the court enters an order denying a request of the United States under this paragraph, the United States may take an immediate, interlocutory appeal in accordance with paragraph (5). For purposes of such an appeal, the entire text of the documents to which the request relates, together with any transcripts of arguments made ex parte to the court in connection therewith, shall be maintained under seal and delivered to the appellate court.

(2) Introduction of classified information; precautions by court.—
(A) Exhibits.—To prevent unnecessary or inadvertent disclosure of classified information in a civil proceeding brought by the United States under this section, the United States may petition the court ex parte to admit, in lieu of classified writings, recordings, or photographs, one or more of the following:
(i) Copies of items from which classified information has been redacted.
(ii) Stipulations admitting relevant facts that specific classified information would tend to prove.
(iii) A declassified summary of the specific classified information.

(B) Determination by court.—The court shall grant a request under this paragraph if the court finds that the redacted item, stipulation, or summary is sufficient to allow the defendant to prepare a defense.

(3) Taking of trial testimony.—
(A) Objection.—During the examination of a witness in any civil proceeding brought by the United States under this subsection, the United States may object to any question or line of inquiry that may require the witness to disclose classified information not previously found to be admissible.
(B) Action by court.—In determining whether a response is admissible, the court shall take precautions to guard against the compromise of any classified information, including—
(i) permitting the United States to provide the court, ex parte, with a proffer of the witness’s response to the question or line of inquiry; and
(ii) requiring the defendant to provide the court with a proffer of the nature of the information that the defendant seeks to elicit.

(C) Obligation of defendant.—In any civil proceeding under this section, it shall be the defendant’s obligation to establish the relevance and materiality of any classified information sought to be introduced.

(4) Appeal.—If the court enters an order denying a request of the United States under this subsection, the United States may take an immediate interlocutory appeal in accordance with paragraph (5).
(5) Interlocutory appeal.—
(A) Subject of appeal.—An interlocutory appeal by the United States shall lie to a court of appeals from a decision or order of a district court—
(i) authorizing the disclosure of classified information;
(ii) imposing sanctions for nondisclosure of classified information; or
(iii) refusing a protective order sought by the United States to prevent the disclosure of classified information.

(B) Expedited consideration.—
(i) In general.—An appeal taken pursuant to this paragraph, either before or during trial, shall be expedited by the court of appeals.
(ii) Appeals prior to trial.—If an appeal is of an order made prior to trial, an appeal shall be taken not later than 14 days after the decision or order appealed from, and the trial shall not commence until the appeal is resolved.
(iii) Appeals during trial.—If an appeal is taken during trial, the trial court shall adjourn the trial until the appeal is resolved, and the court of appeals—
(I) shall hear argument on such appeal not later than 4 days after the adjournment of the trial, excluding intermediate weekends and holidays;
(II) may dispense with written briefs other than the supporting materials previously submitted to the trial court;
(III) shall render its decision not later than 4 days after argument on appeal, excluding intermediate weekends and holidays; and
(IV) may dispense with the issuance of a written opinion in rendering its decision.

(C) Effect of ruling.—An interlocutory appeal and decision shall not affect the right of the defendant, in a subsequent appeal from a final judgment, to claim as error reversal by the trial court on remand of a ruling appealed from during trial.

(6) Construction.—Nothing in this subsection shall prevent the United States from seeking protective orders or asserting privileges ordinarily available to the United States to protect against the disclosure of classified information, including the invocation of the military and State secrets privilege.

(g) Definitions.—As used in this section—
(1) the term “classified information” has the meaning given that term in section 1(a) of the Classified Information Procedures Act (18 U.S.C. App.);
(2) the term “financial institution” has the same meaning as in section 5312(a)(2) of title 31, United States Code;
(3) the term “funds” includes coin or currency of the United States or any other country, traveler’s checks, personal checks, bank checks, money orders, stocks, bonds, debentures, drafts, letters of credit, any other negotiable instrument, and any electronic representation of any of the foregoing;
(4) the term “material support or resources” has the same meaning given that term in section 2339A (including the definitions of “training” and “expert advice or assistance” in that section);
(5) the term “Secretary” means the Secretary of the Treasury; and
(6) the term “terrorist organization” means an organization designated as a terrorist organization under section 219 of the Immigration and Nationality Act.

(h) Provision of Personnel.—No person may be prosecuted under this section in connection with the term “personnel” unless that person has knowingly provided, attempted to provide, or conspired to provide a foreign terrorist organization with 1 or more individuals (who may be or include himself) to work under that terrorist organization’s direction or control or to organize, manage, supervise, or otherwise direct the operation of that organization. Individuals who act entirely independently of the foreign terrorist organization to advance its goals or objectives shall not be considered to be working under the foreign terrorist organization’s direction and control.
(i) Rule of Construction.—Nothing in this section shall be construed or applied so as to abridge the exercise of rights guaranteed under the First Amendment to the Constitution of the United States.
(j) Exception.—No person may be prosecuted under this section in connection with the term “personnel”, “training”, or “expert advice or assistance” if the provision of that material support or resources to a foreign terrorist organization was approved by the Secretary of State with the concurrence of the Attorney General. The Secretary of State may not approve the provision of any material support that may be used to carry out terrorist activity (as defined in section 212(a)(3)(B)(iii) of the Immigration and Nationality Act).
(Added Pub. L. 104–132, title III, §303(a), Apr. 24, 1996, 110 Stat. 1250; amended Pub. L. 107–56, title VIII, §810(d), Oct. 26, 2001, 115 Stat. 380; Pub. L. 108–458, title VI, §6603(c)–(f), Dec. 17, 2004, 118 Stat. 3762, 3763; Pub. L. 111–16, §3(6)–(8), May 7, 2009, 123 Stat. 1608; Pub. L. 114–23, title VII, §704, June 2, 2015, 129 Stat. 300.)

نوشته اطلاعیه جدید وزارت امور خارجه آمریکا اولین بار در مرکز مشاوره حقوق ایران. پدیدار شد.

]]>
https://iranlawcenter.com/%d8%a7%d8%b7%d9%84%d8%a7%d8%b9%db%8c%d9%87-%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af-%d9%88%d8%b2%d8%a7%d8%b1%d8%aa-%d8%a7%d9%85%d9%88%d8%b1-%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac%d9%87-%d8%a2%d9%85%d8%b1%db%8c%da%a9%d8%a7/feed/ 0
حمایت دولت کانادا از پناهندگان https://iranlawcenter.com/%d8%ad%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%af%d9%88%d9%84%d8%aa-%da%a9%d8%a7%d9%86%d8%a7%d8%af%d8%a7-%d8%a7%d8%b2-%d9%be%d9%86%d8%a7%d9%87%d9%86%d8%af%da%af%d8%a7%d9%86/ https://iranlawcenter.com/%d8%ad%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%af%d9%88%d9%84%d8%aa-%da%a9%d8%a7%d9%86%d8%a7%d8%af%d8%a7-%d8%a7%d8%b2-%d9%be%d9%86%d8%a7%d9%87%d9%86%d8%af%da%af%d8%a7%d9%86/#respond Sun, 03 Mar 2019 06:52:47 +0000 https://iranlawcenter.com/?p=8621 حمایت دولت کانادا از پناهندگان

میزان حمایت دولت کانادا از پناهندگان حمایت دولت کانادا از پناهندگان به این صورت است که طبق برنامه کمک رسانی به اسکان مجدد (RAP)، کانادا برای نیازهای اساسی پناهجویان تحت حمایت دولت، پشتیبانی های فوری و ضروری رادر نظر می گیرد. خدمات پشتیبانی عبارتند از: ملاقات و خوش آمدگویی در فرودگاه مسکن موقت کمک برای […]

نوشته حمایت دولت کانادا از پناهندگان اولین بار در مرکز مشاوره حقوق ایران. پدیدار شد.

]]>
حمایت دولت کانادا از پناهندگان

میزان حمایت دولت کانادا از پناهندگان

حمایت دولت کانادا از پناهندگان به این صورت است که طبق برنامه کمک رسانی به اسکان مجدد (RAP)، کانادا برای نیازهای اساسی پناهجویان تحت حمایت دولت، پشتیبانی های فوری و ضروری رادر نظر می گیرد.

خدمات پشتیبانی عبارتند از:

 • ملاقات و خوش آمدگویی در فرودگاه
 • مسکن موقت
 • کمک برای پیدا کردن مسکن دائمی
 • کمک برای ثبت نام در برنامه های اجباری فدرال و ایالتی
 • گرایش به جامعه ای که در آن حضور پیدا کردند و ادغام شدن با آن
 • فراهم کردن شماره تماس هایی برای خدمات ایمنی و اورژانسی
 • معرفی شهر به پناهندگانی که در آن اقامت کرده و ساکن شده اند

همچنین در راستای حمایت دولت کانادا از پناهندگان ، هر یک از موارد زیربه آنها توضیح داده خواهد شد:

 • حمل و نقل عمومی
 • سیستم های آموزشی و مراقبت های بهداشتی کانادا
 • قوانین و آداب و رسوم کانادا
 • آب و هوای محلی کانادا

حمایت دولت کانادا از پناهندگان

کمک مالی شخصی در زمینه هایی مانند:

 • بودجه بندی
 • تنظیم حساب بانکی و استفاده از کارت های اعتباری
 • حمایت از مهارت های پایه ای زندگی برای مشتریان با نیاز بالا
 • ارجاع فرد به سایر برنامه های پناهندگی

کانادا حمایت درآمدی تحت RAP را برای پناهندگانی که نمی توانند برای نیازهای اولیه خودشان پول پرداخت کنند، فراهم می کند و برای آنها توان پرداخت مالی برای نیازهای اولیه شان را فراهم می کند.

پشتیبانی مالی می تواند شامل موارد زیر شود:

 • کمک هزینه راه اندازی خانوار یکبار در سال
 • پرداخت ماهیانه درآمد

سطح حمایت مالی ماهیانه عموماً بر اساس نرخ حمایتی اجتماعی ایالتی در استانی که پناهندگان زندگی می کنند و ساکن می شوند، تعیین می شود.
حمایت دولت کانادا از پناهندگان تا یک سال پس از آنکه پناهنده وارد کانادا شود یا تا زمانی که آنها بتوانند خود را حمایت کنند می تواند ادامه یابد.

 

آنچه شما باید در مورد پناهجویان در استان کبک در کانادا بدانید:

یک پناهجو کسی است که پس از ورود به کشور و یا در طول اقامت موقت خود، درخواست محافظت در کانادا می دهد.
میان پناهجویان و پناهندگان می تواند تمایز و تفاوت وجود داشته باشد.

یک پناهنده کسی است که درخواست پناهندگی او پذیرفته شده است و پس از درخواست و دریافت پناهندگی می تواند در حالی که در قلمرو آن کشور است،اقامت دائم را بدست آورد.

خدمات پیشنهاد شده و ارائه شده عبارتند از:

دولت فدرال به تنهایی مسئول کنترل مرز است و همچنین ادعاهای پناهندگی و نظارت بر روند رسیدگی به وضعیت پناهندگی را پردازش می کند.
بنابراین، استان کبک در کانادا هیچ اختیاری ندارد تا افرادی که به عنوان پناهنده شناخته می شوند را انتخاب کند.

دولت کبک خدمات ضروری را برای افرادی فراهم می کند که منتظر تصمیم گیری درباره ادعای پناهندگی خود توسط هیئت مهاجرت و پناهندگی کانادا هستند.

با کمک چندین سازمان مختلف و وزارتخانه های گوناگون دولتی (وزارت مهاجرت، وزارت امور خارجه و اداره مهاجرت) پناهجویان می توانند به خدمات زیر دسترسی داشته باشند:

 • مسکن موقت در کبک
 • کمک به یافتن مسکن دائمی در بازار خصوصی
 • جلسات اطلاعاتی در مورد زندگی در کبک
 • کمک مالی در آخرین پناهگاه
 • آموزش پیش دبستانی، آموزش ابتدایی و متوسطه
 • مراقبت از کودک بدون کمک هزینه و فعالیت های مراقبت روزانه در جامعه
 • خدمات اشتغالی و استخدامی جهانی
 • کلاس های فرانسوی (بدون پرداخت هزینه)
 • کمک قانونی برای تهیه کردن مجوز پناهندگی، به ویژه خدمات اجتماعی تحت برنامه 
 • برنامه ریزی و تقاضای بین المللی (PRAIDA) در مرکز بین المللی کارشناسی و خدمات اجتماعی (CIUSSS) که از دو جزء زیر تشکیل شده اند:

روانشناسی-اجتماعی: خدمات ارائه شده توسط کارگران اجتماعی

 سلامت: خدمات پیشگیری از بروز بیماری مطابق با نیازهای افرادی که به دنبال پناهندگی هستند.

حمایت دولت کانادا از پناهندگان

مرکز مشاوره حقوق ایران، خدمات پناهندگی را انجام نمی دهد و هدف از این مطلب، تنها اطلاع رسانی به مخاطبان می باشد.

آیا سوالاتی مرتبط با  مهاجرت به کانادا و یا مهاجرت به ایالات متحده آمریکا ذهن شما را به خود مشغول کرده اما هنوز هم نتوانسته اید پاسخ خود را بیابید؟

در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری  در این موارد  دارید می توانید با وکلا و مشاورین ما تماس حاصل کنید.

ما در طول مشاوره تمامی شرایط شما را بررسی می کنیم و به شما بهترین انتخاب ها را ارائه می دهیم تا شما بتوایند به راحتی تمامی گزینه های ممکن را در نظر بگیرید.

 

شماره تماس ما : ۰۲۱۶۶۷۴۶۴۵۴

نوشته حمایت دولت کانادا از پناهندگان اولین بار در مرکز مشاوره حقوق ایران. پدیدار شد.

]]>
https://iranlawcenter.com/%d8%ad%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%af%d9%88%d9%84%d8%aa-%da%a9%d8%a7%d9%86%d8%a7%d8%af%d8%a7-%d8%a7%d8%b2-%d9%be%d9%86%d8%a7%d9%87%d9%86%d8%af%da%af%d8%a7%d9%86/feed/ 0
وکیل مهاجرتی پرونده پناهندگی به آمریکا https://iranlawcenter.com/%d9%be%d8%b1%d9%88%d9%86%d8%af%d9%87-%d9%be%d9%86%d8%a7%d9%87%d9%86%d8%af%da%af%db%8c-%d8%a8%d9%87-%d8%a2%d9%85%d8%b1%db%8c%da%a9%d8%a7/ https://iranlawcenter.com/%d9%be%d8%b1%d9%88%d9%86%d8%af%d9%87-%d9%be%d9%86%d8%a7%d9%87%d9%86%d8%af%da%af%db%8c-%d8%a8%d9%87-%d8%a2%d9%85%d8%b1%db%8c%da%a9%d8%a7/#comments Sat, 23 Feb 2019 05:09:42 +0000 https://iranlawcenter.com/?p=8669 پرونده پناهندگی به آمریکا

پناهندگی در ایالات متحده با چالش های فراوانی همراه است. بسیاری به دلایل مختلفی نظیر محدودیت های مالی و عدم درک فرایند پرونده پناهندگی به آمریکا ، از وکلای مهاجرتی کمک نمی گیرند. اما ثابت شده است که کسانی که در پرونده خود از وکیل کمک گرفتند، اغلب با موفقیت رو به رو شدند. در بعضی […]

نوشته وکیل مهاجرتی پرونده پناهندگی به آمریکا اولین بار در مرکز مشاوره حقوق ایران. پدیدار شد.

]]>
پرونده پناهندگی به آمریکا

پناهندگی در ایالات متحده با چالش های فراوانی همراه است. بسیاری به دلایل مختلفی نظیر محدودیت های مالی و عدم درک فرایند پرونده پناهندگی به آمریکا ، از وکلای مهاجرتی کمک نمی گیرند.

اما ثابت شده است که کسانی که در پرونده خود از وکیل کمک گرفتند، اغلب با موفقیت رو به رو شدند. در بعضی از ادارات پناهندگی فقط 17.5 درصد از پرونده ها مورد تایید هستند که برای قبولی درخواست آنها، میبایست شخص متقاضی در این باره تجربه کافی داشته باشد.

ما با سالها تجربه در زمینه حقوق مهاجرت و پناهندگی، پیچیدگی پروسه پرونده پناهندگی به آمریکا را درک می کنیم.
مرکز حقوق ایران قادر به شناسایی دلایلی است تا بتواند وکالت مهاجرتی با صلاحیت قانونی و نقش حیاتی در توسعه پرونده پناهندگی را ارائه دهد .

اهمیت داشتن یک وکیل راهنما در فرآیند پرونده پناهندگی به آمریکا این است که از تقاضای ناقص یا نادرست شما جلوگیری می شود، که گاهی این نقصها منجر به تاخیر در پروسه پناهندگی شما می شوند.

وکیل مهاجرت به آمریکا

همکاری این شرکت با وکلای مجرب کمک می کند تا شواهد مهم و ضروری را جمع آوری کند که می تواند پرونده شما را قوی تر و شانس شما برای رسیدن به نتیجه مطلوب افزایش دهد.
مشارکت یک وکیل در مصاحبه بسیار مهم است، زیرا امکان رد درخواست شما و یا انتقال به دادگاه مهاجرتی را کاهش می دهد.

چرا به یک وکیل مهاجرت به آمریکا نیاز دارم؟

در مرکز حقوقی ایران، وکلا در طول پروسه مصاحبه ی پناهجویان، پشتیبانی زیر را ارائه می دهند:

 • پیش از هر مصاحبه ای الحاقاتی را که مورد نیاز است ، ارائه میدهند.
 • تهیه گزارشات دقیق کشور که از ادعای پناهندگی فرد پشتیبانی می کند.
 • آماده شدن متقاضی برای اینکه انتظارات خود را مدیریت کند.
 • متقاضی را برای سوالات سختگیرانه آماده می کنند تا در وقت مصاحبه افکار خود را منسجم کند.
 • به متقاضی کمک می کند تا زمان مصاحبه به حداکثر برساند. به عنوان مثال، میانگین زمان مصاحبه پناهندگی بین 2 تا 4 ساعت است؛ وکیل اطمینان می دهد که تمام حقایق ضروری در آن زمان پوشش داده بشود.
 • در طول مصاحبه، وکیل مرتبا با افسر پرونده پناهندگی به آمریکا ارتباط برقرار می کند تا اطمینان حاصل کند که متقاضی در مورد ادعای پناهندگی خود راهنمایی درستی را ارائه می دهد.
 • ضبط تمام سوالات و پاسخ هایی که در مصاحبه انجام شد، در صورتی که درخواست به دادگاه مهاجرت ارسال شود.
 • به متقاضی ، رویدادهای کلیدی را یادآوری میشود، زیرا ممکن است در زمان درخواست فراموش شود.
 • به عنوان پلی متصل بین افسر پرونده پناهندگی به آمریکا و متقاضی در انتقال اطلاعات کمک می کند.
 • مصاحبه را با ارائه و تأییدیه ای از خلاصه پرونده و شرایط کنونی کشور ارائه میدهد و از بازگشت شما جلوگیری می کند.
وکیل مهاجرت

مزایای داشتن یک وکیل در طول فرایند پناهندگی به شما کمک بی شماری خواهد کرد. ما می خواهیم این روند را برای شما آسان تر و سریع تر کنیم.

اگر شما هم قصد مهاجرت به آمریکا یا هر کشور دیگری را دارید می توانید با خیالی آسوده پرونده خود را به وکیل مجرب و کارآزموده ی ما بسپارید. او با تجربه سالها تحصیل و کار در آمریکا در حوزه ی مهاجرت، مشاور و وکیل و همراه شما خواهد بود.
مهاجرت به سرزمین مورد علاقه تان دیگر تنها یک آرزو یا رویا نیست.
مرکز مشاوره حقوق ایران آماده ی مشاوره و همراهی شما در این مسیر است.
شماره تماس ما : ۰۲۱۶۶۷۴۶۴۵۴

 

 

نوشته وکیل مهاجرتی پرونده پناهندگی به آمریکا اولین بار در مرکز مشاوره حقوق ایران. پدیدار شد.

]]>
https://iranlawcenter.com/%d9%be%d8%b1%d9%88%d9%86%d8%af%d9%87-%d9%be%d9%86%d8%a7%d9%87%d9%86%d8%af%da%af%db%8c-%d8%a8%d9%87-%d8%a2%d9%85%d8%b1%db%8c%da%a9%d8%a7/feed/ 2
رتبه بندی‌ بهترین کشورها در سال 2018 https://iranlawcenter.com/%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1%d9%87%d8%a7-%d8%af%d8%b1-%d8%b3%d8%a7%d9%84-2018/ https://iranlawcenter.com/%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1%d9%87%d8%a7-%d8%af%d8%b1-%d8%b3%d8%a7%d9%84-2018/#respond Sun, 17 Feb 2019 05:00:59 +0000 https://iranlawcenter.com/?p=8476 بهترین کشورها در سال 2018

قبل از بحث درباره بهترین کشورها در سال 2018 ، باید گفت کیفیت زندگی ممکن است شامل مسائل ناملموسی باشد از جمله امنیت شغلی، ثبات سیاسی، آزادی فردی و کیفیت محیط زیست. دانشمندان اجتماعی در مورد این موضوع اتفاق نظر دارند که ثروت مادی، مهمترین عامل ارزیابی یک زندگی مطلوب نیست. رتبه بندی‌ بهترین کشورها در […]

نوشته رتبه بندی‌ بهترین کشورها در سال 2018 اولین بار در مرکز مشاوره حقوق ایران. پدیدار شد.

]]>
بهترین کشورها در سال 2018

قبل از بحث درباره بهترین کشورها در سال 2018 ، باید گفت کیفیت زندگی ممکن است شامل مسائل ناملموسی باشد از جمله امنیت شغلی، ثبات سیاسی، آزادی فردی و کیفیت محیط زیست.
دانشمندان اجتماعی در مورد این موضوع اتفاق نظر دارند که ثروت مادی، مهمترین عامل ارزیابی یک زندگی مطلوب نیست.

رتبه بندی‌ بهترین کشورها در سال 2018 با همکاری شرکت ارتباطات بازاریابی جهانی، شرکت استراتژی برند Y&R، گروه BAV و دانشکده وارتون دانشگاه پنسیلوانیا، بر اساس مطالعه‌ای هستند.
این مطالعه بیش از 21،000 شهروند جهانی را از چهار منطقه مورد بررسی قرار داده تا ادراکات مردم 80 کشور در مورد 75 معیار مختلف را ارزیابی کند. کیفیت رتبه بندی فرعی زندگی بر مبنای میانگین وزنی نمرات حاصل از نُه ویژگی کشور است که با کیفیت زندگی در یک کشور مرتبط هستند:

 • مقرون به صرفگی
 • بازار کار خوب
 • پایداری اقتصادی
 • خانواده دوستی
 • برابری درآمد
 • پایداری سیاسی
 • ایمنی
 • نظام آموزش عمومی خوب توسعه یافته
 • سیستم سلامت عمومی خوب توسعه یافته

کیفیت نمره رتبه بندی فرعی زندگی، وزن 17 درصدی در رتبه بندی کلی بهترین کشورها در سال 2018 را دارا بود.

 

پنج برنده برتر:

 • کانادا

جایگاه اول در بهترین کشورها در سال 2018 از نظر کیفیت زندگی

جایگاه دوم در بین بهترین کشورها

طبق گزارش بانک جهانی، یک مصرف کننده معمولی کانادایی هر سال 28996 دلار برای کالاها و خدمات هزینه می کند.

سود ناخالص داخلی: 1.5 تریلیون دلار

جمعیت: 36.6 میلیون

سرانه سود ناخالص داخلی: 46441 دلار

 

بهترین کشورها در سال 2018

 

 • دانمارک

جایگاه دوم در بهترین کشورها در سال 2018 از نظر کیفیت زندگی

جایگاه یازدهم در بین بهترین کشورهایک مصرف کننده معمولی دانمارکی هر سال 28282 دلار برای کالاها و خدمات هزینه می کند.

سود ناخالص داخلی: 306.1 میلیارد دلار

جمعیت: 5.7 میلیون

سرانه سود ناخالص داخلی: 48.230 دلار

 

Danmark

 • سوئد

جایگاه سوم در بهترین کشورها در سال 2018 از نظر کیفیت زندگی

جایگاه ششم در بین بهترین کشورها

یک مصرف کننده معمولی سوئدی سالانه 25770 دلار کالاها و خدمات هزینه می کند.

سود ناخالص داخلی: 511.0 میلیارد دلار

جمعیت: 9.9 میلیون

سرانه سود ناخالص داخلی: 49.759 دلار

 

بهترین کشورها در سال 2018

 • نروژ

جایگاه چهارم در بهترین کشورها در سال 2018 از نظر کیفیت زندگی

جایگاه دوازدهم در بین بهترین کشورها

یک مصرف کننده معمولی نروژی سالانه 39797 دلار برای کالاها و خدمات هزینه می کند.

سود ناخالص داخلی: 370.6 میلیارد دلار

جمعیت: 5.2 میلیون

سرانه سود ناخالص داخلی: 69.407 دلار

 

بهترین کشورها در سال 2018

 • استرالیا

جایگاه پنجم در بهترین کشورها در سال 2018 از نظر کیفیت زندگی

جایگاه هفتم در بین بهترین کشورها

یک مصرف کننده معمولی استرالیایی سالانه 30762 دلار برای کالاها و خدمات هزینه می کند.

سود ناخالص داخلی: 1.2 تریلیون دلار

جمعیت: 24.1 میلیون

سرانه سود ناخالص داخلی: 48.712 دلار

 

بهترین کشورها در سال 2018

مردم همواره گروه کوچکی از کشورها را به عنوان بهترین ارائه دهنده خدمات برای شهروندانشان می شناسند. کانادا برای سومین سال متوالی به عنوان ارائه دهنده کیفیت خوب زندگی رتبه اول را به دست می آورد.
پاسخ دهندگان به نظرسنجی، کشورهای آمریکای شمالی را در داشتن ثبات سیاسی و بازار شغلی خوب در جایگاه نخست و در داشتن یک محیط امن برای زندگی و نظام آموزش عمومی در جایگاه دوم می دانند.

کشورهای آمریکای شمالی به عنوان سومین دارنده‌ی سیستم مراقبتهای سلامت عمومی خوب توسعه یافته شناخته می شوند. در واقع، کانادا در همه‌ی موارد جزو 10 رتبه برتر رتبه بندی می شود، اما کشورهای آسیایی برای یکی از نه ویژگی یعنی مقرون به صرفگی، سرآمد کانادا هستند.

هفت کشور اروپایی جزو 10 رتبه برتر رتبه بندی می شود و  13 کشور این قاره جزو 20 رتبه برتر هستند.

دانمارک، سوئد و نروژ بلافاصله پس از کانادا، استرالیا، سوئیس، فنلاند، هلند، نیوزیلند و آلمان نیز جزو 10رتبه برتر هستند.

کشورهایی که کیفیت زندگی پایین‌تری ارائه می کنند، در زمینه ایمنی شخصی و فرصت های اقتصادی به مراتب ضعیف‌تر عمل می کنند.
ایران، لبنان، الجزایر و نیجریه در پایین رتبه بندی بهترین کشورها در سال 2018 از نظر کیفیت زندگی قرار دارند. ایران در این نظرسنجی به لحاظ دوستدار خانواده بودن در جایگاه آخر قرار می گیرد.

توسط پاسخ دهندگان نظرسنجی، ایالات متحده بخاطر ارائه کیفیت زندگی خوب در جایگاه 17 رتبه بندی می‌شود یعنی یک جایگاه بالاتر از سال 2017.
بالاترین رتبه بندی ایالات متحده به بازار کارش تعلق دارد که به به ترتیب پس از کانادا، آلمان و استرالیا در جایگاه چهارم قرار می گیرد.
پایین‌ترین رتبه آن به مقرون به صرفگی مربوط می شود، که طبق پاسخ های نظرسنجی جایگاه 55 را به خود اختصاص می دهد.

آیا استاندارد زندگی در کانادا بالاتر از ایالات متحده است؟

معیارهای «عینی» متعددی برای استاندارد زندگی همچون قدرت خرید (43 دلار در ایالات متحده، در مقابل 35 دلار در کانادا)، امید به زندگی (در آمریکا 80.22 سال در مقابل 77.85 سال در ایالات متحده)، نرخ مالکیت خانه (69% در کانادا در مقابل 65% در ایالات متحده) و غیره وجود دارند.
با این حال، واقعیت امر به شدت ذهنی بوده و بر اساس درآمد و سبک زندگی شما تفکیک می شود.

در ادامه، تجربه یک آمریکایی را در این مورد از زبان خودش می خوانیم:

در سال 2016، کارم در یکی از 500 شرکت برتر مجله فورچون در ایالات متحده آمریکا را ترک کردم و به کانادا رفتم.
ما (خانواده ام) در ایالات متحده آمریکا بین خلیج کوچک سانفرانسیسکو و شارلوت در کارولینای شمالی زندگی می کردیم.
مالک یک خانه در سانفرانسیسکو (که هنوز هم داریم) و یک خانه در شارلوت بودیم (هرچند این خانه برای فروش گذاشته شده است).
در سانفرانسیسکو و شارلوت با اتوبوس یا با ماشین هر روز حداقل 90 دقیقه در حال رفت و آمد بودم. در حال حاضر، بیشتر پیاده روی می کنم، و غالبا از میان فضاهای سبز عمومی میانبر میزنم.

من چندتا بچه دارم، به همین دلیل در ایالات متحده وقت زیادی صرف سردرآوردن از صورتحساب های مراقبت های سلامت (صورتحساب‌های تولد و معاینه پزشکی بچه ها طی یک دوره زمانی چند ساله) می کردم.
تقریبا یک سال است که در کانادا زندگی می کنم و هنوز هم صورتحساب هایی از طرف UnitedHealthcare برای موارد مرتبط با تولد معمولی آنها دریافت می کنم (هر دو بچه‌ کاملا سالم هستند). این وضعیت ناراحت کننده است.

در یک دانشگاه کانادایی در حال تحصیل هستم، بنابراین بیمه سلامت تکمیلی ما (که توسط دانشکده ارائه می‌شود) در مجموع حدوداً 450 دلار در سال به ازای یک خانواده چهار نفره است (معاینه، دندانپزشکی، پوشش سفر و غیره).
قبل از اینکه ایالات متحده را ترک کنم، مجددا به دکتر خانوادگی مراجعه کردم. بعد از بیمه شدن هزینه در حدود 500 دلار بود (معاینه + دارو).
به تازگی همان تجویز را در کانادا به مبلغ 21 دلار داشتم (معاینه + دارو).
مطمئن نیستم که هیچ یک از این موارد عادی باشد، این فقط تجربه من بود!

در کانادا یک خانه کوچک در پایین شهر اجاره کردیم، بنابراین فضای زندگی ما نسبت به خانه‌ی شارلوت مان تقریبا 50 درصد کمتر شد.
از نظر شما این یک افت چشمگیر در استاندارد زندگی را نشان می دهد، اما خانه‌ای با مساحت کمتر از 2000 متر مربع به نظافت کمتری نیاز دارد.

ما فقط یک ماشین در کانادا داریم (هر چند در کالیفرنیا یک شورلت دارم). من تا محل کارم پیاده می روم (در یک کتابخانه مشغول به کار هستم).
این پیاده روی در حدود 20 دقیقه طول می کشد. شاید این مسئله را کاهش استاندارد زندگی بدانید، اما نگهداری از وسیله نقلیه دوم زحمت دارد.

مسلماً اوقات آزاد بیشتری در کانادا دارم، از این زمانها برای رفتن به باشگاه استفاده می کنم (که در دوره تحصیل من گنجانده می شود).
همسرم در یک اصطبل بزرگ غیر دولتی به فاصله‌ی یک بلوک از خانه مان، اسب سواری می کند (بله یک اصطبل اسب در اینجا در پایین شهر وجود دارد. در آنجا از اسب های پلیس سواره نظام نگهداری می شود).

بزرگترین افت در استاندارد زندگی مان برف بوده است. حداقل 5 بار مجبور شدم حدوداً یک ساعت برای خارج کردن ماشینم از برف وقت بگذارم تا بتوانم بچه‌ها را به مهد کودک ببرم. تابستان در اینجا معتدل است، بر خلاف شارلوت که حدود 8 ماه از سال داغ است.

هنوز یک سال کامل مالیات بر درآمد کانادایی را پرداخت نکرده ام، بنابراین نمی توانم درمورد آن صحبت کنم، اما با توجه به صحبت با حسابدارمان و درآمد فعلی مان می توان انتظار داشت که در کانادا حدود 10% بیشتر مالیات بپردازیم.
بنابراین سعی کرده ام پول بیشتری برای صورتحساب مالیات سال 2017 کنار بگذارم. با این حال، اگر در ایالات متحده می ماندیم، این پول به راحتی برای حق بیمه خدمات سلامت و مالیاتها خرج می شد.

ممکن است در اینجا یافتن شغل چالش برانگیز باشد. من یک کسب و کار کوچک دارم، به همین خاطر نگرانی در این مورد ندارم.
اما از آنجا که در کانادا یافتن کار تا حد زیادی به بازاریابی متکی است، این مسئله برای همسرم به یک چالش مبدل شده است (خوشبختانه عجله ای برای پیدا کردن کار نداریم). براساس تجربه ما، یافتن کار در ایالات متحده بسیار راحت‌تر است.

تقریبا وضعیت ما به این صورت است. فکر می کنم بزرگترین تفاوت، کم شدن استرس زندگی در اینجاست. چیزهای کمی برای نگرانی هست که باعث ناراحتی ما شوند.
تلاش می کنیم فهرست دقیقی از سطح شادی‌مان در هر جا که می رویم را لحاظ کنیم، و پی بردیم که سطح شادی مان از زمان نقل مکان به کانادا بسیار بیشتر شده است.
من معتقدم که شادی ما در مقایسه با زمانی که در ایالات متحده زندگی می کردیم بهترین راه اندازه گیری استاندارد زندگی‌مان است.

پول (سرانه سود ناخالص داخلی):

ایالات متحده: 51،939 دلار در هر سال (اداره سرشماری)

کانادا: تقریبا 43،248 دلار

درآمد خانوار:

افراد مجرد (ایالات متحده آمریکا): تقریبا 34،000 دلار

افراد متاهل (ایالات متحده آمریکا): تقریبا 107،000 دلار

افراد مجرد (کانادا): تقریبا 31،000 دلار

افراد متاهل (کانادا): تقریبا 80،320 دلار

 

این نگاهی بود به رتبه بندی‌ بهترین کشورها در سال 2018

این نگاهی بود به رتبه بندی‌ بهترین کشورها در سال 2018

نیازمند  کسب اطلاعات بیشتر درباره مورد کیفیت زندگی در آمریکا یا کانادا و یا مهاجرت به آمریکا هستید؟

می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر یا صحبت با مشاور ما، هم اکنون با ما تماس بگیرید تا شانس زندگی در آمریکا را از دست ندهید.

شماره تماس ما : ۰۲۱۶۶۷۴۶۴۵۴

 

نوشته رتبه بندی‌ بهترین کشورها در سال 2018 اولین بار در مرکز مشاوره حقوق ایران. پدیدار شد.

]]>
https://iranlawcenter.com/%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1%d9%87%d8%a7-%d8%af%d8%b1-%d8%b3%d8%a7%d9%84-2018/feed/ 0
اقتصاد ایالات متحده آمریکا 2018 https://iranlawcenter.com/%d8%a7%d9%82%d8%aa%d8%b5%d8%a7%d8%af-%d8%a7%db%8c%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%aa%d8%ad%d8%af%d9%87-%d8%a2%d9%85%d8%b1%db%8c%da%a9%d8%a7-2018/ https://iranlawcenter.com/%d8%a7%d9%82%d8%aa%d8%b5%d8%a7%d8%af-%d8%a7%db%8c%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%aa%d8%ad%d8%af%d9%87-%d8%a2%d9%85%d8%b1%db%8c%da%a9%d8%a7-2018/#respond Sat, 16 Feb 2019 12:47:29 +0000 https://iranlawcenter.com/?p=8402 اقتصاد ایالات متحده آمریکا 2018

همچنان صدرنشین هر چند که ایالات متحده امریکا، رکود اقتصادی سنگینی را بین سال های 2009-2007 پشت سر گذاشته است، اما می توان گفت اقتصاد ایالات متحده آمریکا همچنان در میان کشورهای جهان، پیشرو و موفق است. صنعت ساخت و ساز در ماه ژانویه 2018 توانست 52،000 شغل جدید را به اقتصاد امریکا تزریق کند. […]

نوشته اقتصاد ایالات متحده آمریکا 2018 اولین بار در مرکز مشاوره حقوق ایران. پدیدار شد.

]]>
اقتصاد ایالات متحده آمریکا 2018

همچنان صدرنشین

هر چند که ایالات متحده امریکا، رکود اقتصادی سنگینی را بین سال های 2009-2007 پشت سر گذاشته است، اما می توان گفت اقتصاد ایالات متحده آمریکا همچنان در میان کشورهای جهان، پیشرو و موفق است.
صنعت ساخت و ساز در ماه ژانویه 2018 توانست 52،000 شغل جدید را به اقتصاد امریکا تزریق کند.

این موفقیت در اقتصاد ایالات متحده آمریکا ، مرهون سرمایه گذاری های بی وقفه داخلی و خارجی و ثبات نرخ رشد تولید ناخالص داخلی است. البته می توان تحقیقات ارزشمند اقتصادی را نیز به این مجموعه افزود.

 

 

جالب است بدانید که در حال حاضر، نظام اقتصاد ایالات متحده آمریکا ، بر اساس صنعت و خدمات پیش می رود. ایالات متحده، در زمینه کشاورزی و دامپروری بسیار موفق عمل کرده است.
این کشور، تولیدات صنعتی مهمی را نیز در حوزه نفت، فولاد، تجهیزات ارتباطی و هوا فضا، فناوری های پیشرفته، مواد شیمیایی، الکترونیک، معدن، چوب و وسایل نقلیه موتوری ارائه داده است.

 

اقتصاد ایالات متحده آمریکا 2018

 

بعلاوه در زمینه تجارت بین الملل و همچنین کارهای خدماتی نظیر داده پردازی، گردشگری و … فعالیت های ارزشمندی داشته است.

با این وجود، نمی توان از تاثیر افزایش قیمت نفت در بروز مشکلاتی برای اقتصاد ایالات متحده آمریکا چشم پوشید. اما علی رغم مشکلات اقتصادی، ایالات متحده در سال های اخیر، رشد فزاینده ای در ایجاد اشتغال برای کارجویان داشته است.

اداره آمار اشتغال ایالات متحده امریکا که مسائل اقتصادی را پیش بینی می کند، گزارش جدیدی از اقتصاد ایالات متحده آمریکا ارائه داده است. مطابق با این گزارش، در ماه ژانویه، کارفرمایان توانستند به تعداد 304،000 شغل جدید را به اقتصاد امریکا تزریق کنند.
این در حالی است که اقتصاد دانان، برای ماه ژانویه حدود 180،000 موقعیت شغلی جدید را پیش بینی کرده بودند.

 

 

این گزارش همچنین، حاکی از افزایش مجدد نرخ بیکاری از 3.9 درصد به 4 درصد است. دلیل این امر را می توان به تعطیلی بخش هایی از مراکز دولتی مرتبط دانست.
حدود 175،000 هزار نفر از افراد بیکار، اذعان داشته اند که به طور موقت مشغول به کار بوده اند. لازم به ذکر است که از نوامبر تا کنون، نرخ بیکاری به میزان 3.6 درصد افزایش یافته است.

هر دو  این ارقام نشان دهنده قدرت اقتصاد ایالات متحده امریکا است. زیرا این اقتصاد، علی رغم نوسانات اخیر بازار سهام که منجر به نگرانی هایی در مورد رشد اقتصادی شد و همچنین جنگ تجاری طولانی مدت با چین، همچنان قوی مانده است.

 

 

در این راستا، بازار استخدام در ایالات متحده همچنان گرم است و ترس از رکود اقتصادی ناگهانی، رو به کاهش می باشد.

گزارش شغلی اخیر از اداره آمار اشتغال و موارد بیشتر در زمینه اقتصاد ایالات متحده را می توان یک اتفاق خوب برای کارکنان به شمار آورد. این آمار از نرخ بیکاری، بسیار اندک است.

اطلاعات موجود، نشان دهنده این حقیقت است که تا به امروز، هر فرد آمریکایی که مایل بوده و توانایی داشته، مشغول به کار شده است.

همچنین می توان فهمید کسانی که شغل خود را از دست می دهند و یا تصمیم به ترک کار می گیرند، احتمالا مشکل چندانی در پیدا کردن موقعیت جدید کاری در ایالات متحده نخواهند داشت.

 

 

علاوه بر این، داده های آماری نشان می دهد که کارفرمایان ممکن است در آینده مشکلاتی برای استخدام و به کار گماشتن افراد داشته باشند. دلیل این امر را می توان در کاهش تدریجی تعداد نیروی کار در ایالات متحده امریکا دانست.
بنابراین، کسب و کارها مجبور به افزایش دستمزد برای حفظ و جذب نیروی کار خواهند شد.

 

ضعف اقتصاد آمریکا!

با این حال، بر اساس آخرین گزارش شغلی اداره آمار اشتغال، دستمزدها رشد اندکی خواهند داشت. این مشکل را می توان بزرگترین ضعف اقتصاد ایالات متحده آمریکا دانست.
به طور میانگین، کارکنان ایالات متحده از زمان رکود اقتصادی سال 2009 تا کنون، تغییر چندانی در صورتحساب دستمزد خود مشاهده نکرده اند.

 

 

در ماه ژانویه، نرخ دستمزد ساعتی کارکنان بخش خصوصی (به جز کارگران مزرعه) به طور متوسط 3 درصد افزایش داشت. بنابراین به طور میانگین، هزینه یک ساعت کار به 27.56 دلار افزایش یافت.

گزارشات شغلی حاکی از این است که با تداوم رشد اقتصاد ایالات متحده آمریکا ، بیشترین مشاغل در زمینه هایی نظیر رستوران، ساخت و ساز، بهداشت و درمان ایجاد شده است.
در واقع، رشد مشاغل ایالات متحده امریکا در دو ماه گذشته، به مراتب بالاتر از حد معمول بوده است. اما در کنار این امر، باید توجه داشت که دستمزدها به تناسب این رشد، افزایش نیافته اند و به سختی با تورم موجود برابری می کنند.

 

نیازمند  کسب اطلاعات بیشتر درباره مورد انواع ویزای کار آمریکا و یا مهاجرت به آمریکا هستید؟

می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر یا صحبت با مشاور ما، هم اکنون با ما تماس بگیرید تا شانس زندگی در آمریکا را از دست ندهید.

شماره تماس ما : ۰۲۱۶۶۷۴۶۴۵۴

نوشته اقتصاد ایالات متحده آمریکا 2018 اولین بار در مرکز مشاوره حقوق ایران. پدیدار شد.

]]>
https://iranlawcenter.com/%d8%a7%d9%82%d8%aa%d8%b5%d8%a7%d8%af-%d8%a7%db%8c%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%aa%d8%ad%d8%af%d9%87-%d8%a2%d9%85%d8%b1%db%8c%da%a9%d8%a7-2018/feed/ 0
23 شهر برتر کانادا برای زندگی کدامند؟ https://iranlawcenter.com/23-%d8%b4%d9%87%d8%b1-%d8%a8%d8%b1%d8%aa%d8%b1-%da%a9%d8%a7%d9%86%d8%a7%d8%af%d8%a7-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%b2%d9%86%d8%af%da%af%db%8c/ https://iranlawcenter.com/23-%d8%b4%d9%87%d8%b1-%d8%a8%d8%b1%d8%aa%d8%b1-%da%a9%d8%a7%d9%86%d8%a7%d8%af%d8%a7-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%b2%d9%86%d8%af%da%af%db%8c/#respond Sat, 16 Feb 2019 05:39:11 +0000 https://iranlawcenter.com/?p=8573 23 شهر برتر کانادا

در این مقاله به معرفی 23 شهر برتر کانادا خواهیم پرداخت و معیارهایی همچون جمعیت، میانگین ثروت خالص خانوار، میانگین درآمد خانوار، نرخ برآورد شده بیکاری، نرخ جرائم و … را مورد بررسی قرار خواهیم داد.   شهر ویتبی، اونتاریو رتبه در 2017: 103 جمعیت: 136657 نفر نرخ برآورد شده بیکاری: 5.7٪ میانگین درآمد خانوار: 101792 دلار میانگین ثروت خالص خانوار: 817453 […]

نوشته 23 شهر برتر کانادا برای زندگی کدامند؟ اولین بار در مرکز مشاوره حقوق ایران. پدیدار شد.

]]>
23 شهر برتر کانادا

در این مقاله به معرفی 23 شهر برتر کانادا خواهیم پرداخت و معیارهایی همچون جمعیت، میانگین ثروت خالص خانوار، میانگین درآمد خانوار، نرخ برآورد شده بیکاری، نرخ جرائم و … را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

 

 1. شهر ویتبی، اونتاریو

رتبه در 2017: 103

جمعیت: 136657 نفر

نرخ برآورد شده بیکاری: 5.7٪

میانگین درآمد خانوار: 101792 دلار

میانگین ثروت خالص خانوار: 817453 دلار

مالیات بر دارایی به صورت درصدی از درآمد: 2.7٪

کل روزهای بالاتر از 20 درجه سانتی گراد: 100 روز

نرخ جرائم به ازای هر 100000نفر: 3251 مورد

پزشک خانواده به هر 100000 نفر: 81 پزشک

 

 

 1. شهر نیوتکامست، اونتاریو

این شهر هم یکی از 23 شهر برتر کانادا می باشد:

رتبه در 2017: 107

جمعیت: 36745 نفر

نرخ برآورد شده بیکاری: 5.7٪

میانگین درآمد خانوار: 96041 دلار

میانگین ثروت خالص خانوار: 755965 دلار

مالیات بر دارایی به صورت درصدی از درآمد: 2.6٪

کل روزهای بالاتر از 20 درجه سانتی گراد: 122 روز

نرخ جرائم به ازای هر 100000نفر: 2906 مورد

پزشک خانواده به هر 100000 نفر: 95 پزشک

 

 

 1. شهر نیومارکت، اونتاریو

رتبه در 2017: 56

جمعیت: 90908 نفر

نرخ برآورد شده بیکاری: 5.7٪

میانگین درآمد خانوار: 95636 دلار

میانگین ثروت خالص خانوار: 947429 دلار

مالیات بر دارایی به صورت درصدی از درآمد: 2.7٪

کل روزهای بالاتر از 20 درجه سانتی گراد: 100 روز

نرخ جرائم به ازای هر 100000نفر: 2749  مورد

پزشک خانواده به هر 100000 نفر: 95 پزشک

متاهل یا زندگی مشترک قانونی( برای جمعیت 15 سال و بالاتر) : 5,625 در سال 2016

 

23 شهر برتر کانادا

 

 

 

 1. شهر بونی ویل، اونتاریو

رتبه در 2017: 228

جمعیت: 14658 نفر

نرخ برآورد شده بیکاری: 3.9٪

میانگین درآمد خانوار: 103652 دلار

میانگین ثروت خالص خانوار: 789157 دلار

مالیات بر دارایی به صورت درصدی از درآمد: 1.4٪

کل روزهای بالاتر از 20 درجه سانتی گراد: 86 روز

نرخ جرائم به ازای هر 100000نفر: 4899  مورد

پزشک خانواده به هر 100000 نفر: 93 پزشک

 

 

 

 1. شهر نیشن، اونتاریو

این شهر هم یکی از 23 شهر برتر کانادا می باشد:

رتبه در 2017: 123

جمعیت: 13275 نفر

نرخ برآورد شده بیکاری: 5.1٪

میانگین درآمد خانوار: 88088 دلار

میانگین ثروت خالص خانوار: 478620 دلار

مالیات بر دارایی به صورت درصدی از درآمد: 2.2٪

کل روزهای بالاتر از 20 درجه سانتی گراد: 113 روز

نرخ جرائم به ازای هر 100000نفر: 2186  مورد

پزشک خانواده به هر 100000 نفر: 142 پزشک

 

 

 

 

 1. شهر ویسلر، بریتیش کلمبیا

رتبه در 2017: 84

جمعیت: 13193 نفر

نرخ برآورد شده بیکاری: 4.3٪

میانگین درآمد خانوار: 86423 دلار

میانگین ثروت خالص خانوار: 1460422 دلار

مالیات بر دارایی به صورت درصدی از درآمد: 1.2٪

کل روزهای بالاتر از 20 درجه سانتی گراد: 83 روز

نرخ جرائم به ازای هر 100000نفر: 14137  مورد

پزشک خانواده به هر 100000 نفر: 159 پزشک

 

 

 

 

 1. شهر سنت آلبرت، آلبرتا

این شهر هم یکی از 23 شهر برتر کانادا می باشد:

رتبه در 2017: 7

جمعیت: 70874 نفر

نرخ برآورد شده بیکاری: 6.8٪

میانگین درآمد خانوار: 123948 دلار

میانگین ثروت خالص خانوار: 900192 دلار

مالیات بر دارایی به صورت درصدی از درآمد: 2.0٪

کل روزهای بالاتر از 20 درجه سانتی گراد: 86 روز

نرخ جرائم به ازای هر 100000نفر: 5313  مورد

پزشک خانواده به هر 100000 نفر: 129 پزشک

 

 

 

 1. شهر کینگ، اونتاریو

رتبه در 2017: 68

جمعیت: 26697 نفر

نرخ برآورد شده بیکاری: 5.7٪

میانگین درآمد خانوار: 110816 دلار

میانگین ثروت خالص خانوار: 2655435 دلار

مالیات بر دارایی به صورت درصدی از درآمد: 2.6٪

کل روزهای بالاتر از 20 درجه سانتی گراد: 114 روز

نرخ جرائم به ازای هر 100000نفر: 2749  مورد

پزشک خانواده به هر 100000 نفر: 95 پزشک

 

 

23 شهر برتر کانادا

 

 

 

 

 1. شهر لوی، کبک

این شهر هم یکی از 23 شهر برتر کانادا می باشد:

رتبه در 2017: 9

جمعیت: 147403 نفر

نرخ برآورد شده بیکاری: 3.4٪

میانگین درآمد خانوار: 79323 دلار

میانگین ثروت خالص خانوار: 387146 دلار

مالیات بر دارایی به صورت درصدی از درآمد: 2.0٪

کل روزهای بالاتر از 20 درجه سانتی گراد: 94 روز

نرخ جرائم به ازای هر 100000نفر: 2784  مورد

پزشک خانواده به هر 100000 نفر: 106 پزشک

 

23 شهر برتر کانادا

 

 1. شهر تورنتو، اونتاریو

رتبه در 2017: 129

جمعیت: 2933262 نفر

نرخ برآورد شده بیکاری: 5.7٪

میانگین درآمد خانوار: 55945 دلار

میانگین ثروت خالص خانوار: 906663 دلار

مالیات بر دارایی به صورت درصدی از درآمد: 2.0٪

کل روزهای بالاتر از 20 درجه سانتی گراد: 117 روز

نرخ جرائم به ازای هر 100000نفر: 3847  مورد

پزشک خانواده به هر 100000 نفر: 75 پزشک

 

23 شهر برتر کانادا

 

 

 

 

 1. مونت رویال- کبک

رتبه در سال 2017: 8

جمعیت: 21172 نفر

نرخ برآورد شده بیکاری: 6.3%

میانگین ​​درآمد خانوار: 145853 دلار

میانگین ثروت خالص خانوار: 2392238 دلار

مالیات بر دارایی بصورت درصدی از درآمد: 3.3%

کل روزهای بالاتر از 20 درجه سانتیگراد: 117 روز

نرخ جرائم به ازای هر 100000 نفر: 4594 مورد

پزشک خانواده به ازای هر 100000 نفر: 124 نفر

 

 

23 شهر برتر کانادا

 1. رد دیر، آلبرتا

این شهر هم یکی از 23 شهر برتر کانادا می باشد:

رتبه در سال 2017: 330

جمعیت: 107564 نفر

نرخ برآورد شده بیکاری: 4.9%

میانگین ​​درآمد خانوار: 90844 دلار

میانگین ثروت خالص خانوار: 628900 دلار

مالیات بر دارایی بصورت درصدی از درآمد: 1.6%

کل روزهای بالاتر از 20 درجه سانتیگراد: 83 روز

نرخ جرائم به ازای هر 100000 نفر: 19460 مورد

پزشک خانواده به ازای هر 100000 نفر: 99 نفر

 

 

 

 

 1. کمروز، آلبرتا

این شهر هم یکی از 23 شهر برتر کانادا می باشد:

رتبه در سال 2017: 216

جمعیت: 19488 نفر

نرخ برآورد شده بیکاری: 3.9%

میانگین درآمد ​​خانوار: 61873 دلار

میانگین ثروت خالص خانوار: 519846 دلار

مالیات بر دارایی بصورت درصدی از درآمد: 1.8%

کل روزهای بالاتر از 20 درجه سانتیگراد: 83 روز

نرخ جرائم به ازای هر 100000 نفر: 9520 مورد

پزشک خانواده به ازای هر 100000 نفر: 99 نفر

 

 1. هالتون هیلز، انتاریو

رتبه در سال 2017: 24

جمعیت: 65782 نفر

نرخ برآورد شده بیکاری: 5.7%

میانگین درآمد ​​خانوار: 108410 دلار

میانگین ثروت خالص خانوار: 1190923 دلار

مالیات بر دارایی بصورت درصدی از درآمد: 2.6%

کل روزهای بالاتر از 20 درجه سانتیگراد: 120 روز

نرخ جرائم به ازای هر 100000 نفر: 2133 مورد

پزشک خانواده به ازای هر 100000 نفر: 91 نفر

 

 

23 شهر برتر کانادا

 

 

 

 

 

 1. سنت لامبرت، کبک

این شهر هم یکی از 23 شهر برتر کانادا می باشد:

رتبه  در سال 2017: 55

جمعیت: 22432 نفر

نرخ برآورد شده بیکاری: 4.9%

میانگین ​​درآمد خانوار: 83626 دلار

میانگین ثروت خالص خانوار: 881272 دلار

مالیات بر دارایی بصورت درصدی از درآمد: 2.7%

کل روزهای بالاتر از 20 درجه سانتیگراد: 118 روز

نرخ جرائم به ازای هر 100000 نفر: 3724 مورد

پزشک خانواده به ازای هر 100000 نفر: 96 نفر

 

 1. وست مونت، کبک

رتبه در سال 2017: 52

جمعیت: 21083 نفر

نرخ برآورد شده بیکاری: 7.5%

میانگین درآمد ​​خانوار: 117755 دلار

میانگین ثروت خالص خانوار: 3953205 دلار

مالیات بر دارایی بصورت درصدی از درآمد: 2.7%

کل روزهای بالاتر از 20 درجه سانتیگراد: 117 روز

نرخ جرائم به ازای هر 100000 نفر: 4594 مورد

پزشک خانواده به ازای هر 100000 نفر: 124 نفر

 

 

23 شهر برتر کانادا

 

 

 1. کانمور، آلبرتا

رتبه در 2017: 29

جمعیت: 14930 نفر

نرخ برآورد شده بیکاری: 5.1%

میانگین ​​درآمد خانوار: 75848 دلار

میانگین ثروت خالص خانوار: 1478315 دلار

مالیات بر دارایی بصورت درصدی از درآمد: 1.2%

کل روزهای بالاتر از 20 درجه سانتیگراد: 64 روز

نرخ جرائم به ازای هر 100000 نفر: 7،482 مورد

پزشک خانواده به ازای هر 100000 نفر: 138 نفر

 

 1. میلتون، انتاریو

این شهر هم یکی از 23 شهر برتر کانادا می باشد:

رتبه در سال 2017: 151

جمعیت: 120556 نفی

نرخ برآورد شده بیکاری: 5.7%

میانگین درآمد ​​خانوار: 111875 دلار

میانگین ثروت خالص خانوار: 1129276 دلار

مالیات بر دارایی بصورت درصدی از درآمد: 2.0%

کل روزهای بالاتر از 20 درجه سانتیگراد: 120 روز

نرخ جرائم به ازای هر 100000 نفر: 2133 مورد

پزشک خانواده به ازای هر 100000 نفر: 91 نفر

 

 

23 شهر برتر کانادا

 

 

 

 1. لاکومب، آلبرتا

رتبه در سال 2017: 299

جمعیت: 13906 نفر

نرخ برآورد شده بیکاری: 4.9%

میانگین درآمد ​​خانوار: 97800 دلار

میانگین ثروت خالص خانوار: 754291 دلار

مالیات بر دارایی بصورت درصدی از درآمد: 1.8%

کل روزهای بالاتر از 20 درجه سانتیگراد: 81 روز

نرخ جرائم به ازای هر 100000 نفر: 7932 مورد

پزشک خانواده به ازای هر 100000 نفر: 99 نفر

 

 1. سن-برونو-دو-مونتارویل، کبک

این شهر هم یکی از 23 شهر برتر کانادا می باشد:

رتبه در سال 2017: 6

جمعیت: 27171 نفر

نرخ برآورد شده بیکاری: 4.9%

میانگین درآمد ​​خانوار: 96757 دلار

میانگین ثروت خالص خانوار: 864221 دلار

مالیات بر دارایی بصورت درصدی از درآمد: 2.6%

کل روزهای بالاتر از 20 درجه سانتیگراد: 118 روز

نرخ جرائم به ازای هر 100000 نفر:  نفر3724

پزشک خانواده به ازای هر 100000 نفر: 96 نفر

 

 

 

 

 1. شهر راسل تاون شیپ، اونتاریو

رتبه در 2017: 21

جمعیت: 17155 نفر

نرخ برآورد شده بیکاری: 5.1٪

میانگین درآمد خانوار: 112644 دلار

میانگین ثروت خالص خانوار: 509564 دلار

مالیات بر دارایی به صورت درصدی از درآمد: 2.2٪

کل روزهای بالاتر از 20 درجه سانتی گراد: 78 روز

نرخ جرائم به ازای هر 100000نفر: 2540  مورد

پزشک خانواده به هر 100000 نفر: 142 پزشک

 

 

 1. اتاوا، اونتاریو

رتبه در 2017: 1

جمعیت: 999183 نفر

نرخ برآورد شده بیکاری: 5.1٪

میانگین درآمد خانوار: 93975 دلار

میانگین ثروت خالص خانوار: 695242 دلار

مالیات بر دارایی به صورت درصدی از درآمد: 2.4٪

کل روزهای بالاتر از 20 درجه سانتی گراد: 117 روز

نرخ جرائم به ازای هر 100000نفر: 3782  مورد

پزشک خانواده به هر 100000 نفر: 142 پزشک

 

23 شهر برتر کانادا

 

 

 1. شهر اوک ویل، اونتاریو

رتبه در 2017: 15

جمعیت: 209039 نفر

نرخ برآورد شده بیکاری: 5.7٪

میانگین درآمد خانوار: 112207 دلار

میانگین ثروت خالص خانوار: 1742036 دلار

مالیات بر دارایی به صورت درصدی از درآمد: 2.6٪

کل روزهای بالاتر از 20 درجه سانتی گراد: 107 روز

نرخ جرائم به ازای هر 100000نفر: 2133  مورد

پزشک خانواده به هر 100000 نفر: 91 پزشک

رتبه شماره 1 از وضعیت اقتصادی قوی، نرخ اندک جرائم و آب و هوای فوق العاده برخوردار است

 

 

نیازمند  کسب اطلاعات بیشتر درباره 23 شهر برتر کانادا و به طور کلی مهاجرت به کانادا هستید؟

وکیل قانونی ما در تجربه سالها زندگی، تحصیل و کار در آمریکا و کانادا را با شما به اشتراک خواهد گذاشت.

می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر یا صحبت با مشاور ما، هم اکنون با ما تماس بگیرید.

 

شماره تماس ما : ۰۲۱۶۶۷۴۶۴۵4

 

 

 

نوشته 23 شهر برتر کانادا برای زندگی کدامند؟ اولین بار در مرکز مشاوره حقوق ایران. پدیدار شد.

]]>
https://iranlawcenter.com/23-%d8%b4%d9%87%d8%b1-%d8%a8%d8%b1%d8%aa%d8%b1-%da%a9%d8%a7%d9%86%d8%a7%d8%af%d8%a7-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%b2%d9%86%d8%af%da%af%db%8c/feed/ 0
چرا به یک وکیل مهاجرت به آمریکا نیاز دارم؟ https://iranlawcenter.com/%d9%88%da%a9%db%8c%d9%84-%d9%85%d9%87%d8%a7%d8%ac%d8%b1%d8%aa-%d8%a8%d9%87-%d8%a2%d9%85%d8%b1%db%8c%da%a9%d8%a7/ https://iranlawcenter.com/%d9%88%da%a9%db%8c%d9%84-%d9%85%d9%87%d8%a7%d8%ac%d8%b1%d8%aa-%d8%a8%d9%87-%d8%a2%d9%85%d8%b1%db%8c%da%a9%d8%a7/#respond Thu, 14 Feb 2019 06:43:47 +0000 https://iranlawcenter.com/?p=8550 وکیل مهاجرت به آمریکا

اگر شما هم قصد مهاجرت به آمریکا را دارید و می خواهید بدانید چرا به یک وکیل مهاجرت به آمریکا نیاز دارید، در این مقاله با ما همراه باشید. با اینکه آمریکا یک کشور بر پایه مهاجرت است، اما حکومت کنونی تلاش می کند که مردم وارد این کشور نشوند. همانطور که همه مکزیکی ها، مزدور، […]

نوشته چرا به یک وکیل مهاجرت به آمریکا نیاز دارم؟ اولین بار در مرکز مشاوره حقوق ایران. پدیدار شد.

]]>
وکیل مهاجرت به آمریکا

اگر شما هم قصد مهاجرت به آمریکا را دارید و می خواهید بدانید چرا به یک وکیل مهاجرت به آمریکا نیاز دارید، در این مقاله با ما همراه باشید.

با اینکه آمریکا یک کشور بر پایه مهاجرت است، اما حکومت کنونی تلاش می کند که مردم وارد این کشور نشوند.
همانطور که همه مکزیکی ها، مزدور، اعضای باند و یا نماینده مواد مخدر نیستند، همه مسلمانان هم تروریست نیستند. همچنین همه جمهوری خواهان نیز مخالف مهاجرت نیستند.

جدیدترین اصلاحات مهم مهاجرت، قانون اصلاحات و کنترل مهاجرت در ایالات متحده در سال 1986، توسط رئیس جمهور رونالد ریگان، رئیس جمهور جمهوری خواهان، به تصویب رسید.

اگر شما از بومیان آمریکا هستید، می دانید که همه آمریکایی ها اصالتا از کشورهای دیگر به ایالات متحده آمده اند. و سیاستگذاران باید به یاد داشته باشند که اجدادشان از کشور های دیگر به ایالات متحده آمدند.

 

 

دلایل اکثر مردم برای مهاجرت به به ایالات متحده ساده است :

 • فرار از آزار و اذیت
 • فرار از خشونت و درگیری ها
 •  برای تحصیل
 • برای فرصت های شغلی و فراهم کردن زندگی بهتر برای خانواده هایشان
 • به خاطر علاقه به زندگی در آمریکا
همچنین مطالعه نمایید : وکیل و مشاور مهاجرت

متأسفانه ممکن است با این حکومت و سیاست، برای اداره مهاجرت به ایالات متحده وضعیت سخت تر و سخت تر شود. حتی اگر خانواده ای در ایالات متحده داشته باشید، برای گرفتن ویزای توریستی مراحل سختی را در پیش دارید.

در ادامه تجربه یک وکیل مهاجرت به آمریکا را از زبان خودش با شما در میان می گذاریم :

من 16 سال در قوانین مهاجرت مشغول به کار بوده ام و هرگز چیزی شبیه به سال گذشته ندیده ام. درست است که ما وکیل مدافع و نماینده هستیم، اما از جنگ با USCIS و مرکز ویزا ملی نا امید شده ایم.

 

 

این شایعه است که USCIS در حال گرفتن “دستورات از بالا” است و به همین خاطر به طورعمدی گرفتن مزایای مهاجرت را با ارسال درخواست های ناعادلانه و مدارک (RFE ها) به تعویق انداخته اند و تصمیمات را برای برنامه های کاربردی سخت تر می کنند.
ما نمی توانیم این ادعا را اثبات کنیم، اما ما نمونه هایی با USCIS داشتیم که باعث تعجب ما شده است و ما به صحت این موضوع شک می کنیم.

به تازگی گزارش شده است که شرکت های دیگر نیز چندین مورد داشته اند که در آن USCIS ادعا کرده که RFE برای پاسخ به آن ها، مدارکی دریافت نکرده است.

 

همچنین مطالعه نمایید : وکیل مهاجرت

 

این شرکت ها توانستند بعد از اثبات پذیرش دریافتی خود و تأیید آن ها مدارک خود را دریافت کنند. ما می توانیم به شما اطمینان دهیم که این شرایط به طور هدفمند اتفاق می افتد یا نه! و شما نیاز به یک وکیل مهاجرت به آمریکا دارید تا به شما کمک کند و در این گودال سقوط نکنید.

NVC (مرکز ملی ویزا) اخیرا اشتباهات زیادی نیز انجام داده است. مثل درخواست فردی مبنی بر شهروندی ایالات متحده برای چهار فرزند خود در خارج از کشور که  NVC، سه مورد از چهار مورد را مورد تردید قرار داد و آنها را به ایالات متحده فرستاد.

فرزند چهارم (که دوقلو یکسان با یکی دیگر از فرزندان بود) حمایت نشد. زمانی که از NVC خواسته شد که فرزند چهارم را نیز پشتیبانی کنند، آن را رد کردند و هنگامی که دلیل این کار از NVC پرسیده شد، دلیل موجهی ارائه ندادند.

 

 

این وضعیت برای ما، مشترینمان و فرزندانشان بسیار ناراحت کننده بود و به علت خطای NVC، همه امور مهاجرت نمی توانست به طور همزمان پردازش شود.
در یک مورد دیگر، NVC نامه ای را ارسال کرد که نشان می دهد نمی تواند درخواست ویزای مهاجرین متقاضی را پردازش کند تا متقاضی درخواست DS-260 ویزای مهاجرت را ارائه کند و صفحه تأیید را به NVC ارسال نماید.

با این حال، ما این کارها را انجام داده ایم. وب سایت NVC نشان داد که DS-260 تکمیل شده است و پس از ارائه کپی از تصاویر وب سایت NVC و کپی های اسناد خودمان که به NVC ارسال شده بود، NVC از اشتباه خود عذرخواهی کرد.

اخیرا یک خانم ویزای مهاجرتی برای ورود به ایالات متحده اخذ کرد و وقتی که وارد ایالت شد، در گمرک گشت مرزی (CPB) به اشتباه به او گفتند که باید مبلغ 220 دلار برای کارت سبز خود پرداخت کند تا کارت را برای او ارسال کنند.
این شیوه ای است که با آن، برخی وکلای مهاجرت برای دریافت پول بیشتر از مشتریان خود، استفاده می کنند.

این که USCIS نیاز به پرداخت هزینه مهاجر به مبلغ 220 دلار دارد ( پیش از اینکه کارت اقامت دائم شخص را صادر کند ) اشتباه است.

لطفا وب سایت USCIS را مشاهده کنید. 

نکته : شما تا زمانی که برای مهاجرت خود به USCIS هزینه ای پرداخت نکردید کارت سبز خود را دریافت نمی کنید.

هنگامی که USCIS  و  NVC  باعث تاخیر ناعادلانه امور مهاجرتی می شوند، مسلما مشتری ها به طور طبیعی عصبانی می شوند. ما به عنوان یک وکیل مهاجرت به آمریکا ، وظیفه حمایت از مشتریان را داریم و همچنان این کار را با تمام تواناییمان ادامه خواهیم داد.

رئیس جمهور و رسانه ها نیز در ترس مردم راجع به حقوق بشر دست داشتند.
برای مثال اخبار مربوط به مهاجرت، که سرفصل هایی مانند حملات ICE ، گزارشات افسران ICE در دادگاه ها و در پارکینگ های مرکز خرید، اخراج پزشکان و جانبازان نظامی، افزایش گشت مرزی و غیره را منتشر می کنند.
این مسائل ترس مردم را تشدید کرده و بسیاری از مردم وحشت کرده اند. مردم می ترسند درخواست مزایای مهاجرتی را از دست بدهند.

 

 

افزایش “مشاوران مهاجرت”  و  “وکلای غیر رسمی و غیر قانونی ایرانی” باعث شده است که افراد برای دریافت مزایای مهاجرت روند سخت تری داشته باشند.

واژه “NOTARU” معمولا در میان مردم اسپانیایی استفاده می شود، اما بسیار متفاوت از کلمه اسپانیایی ” abogado” ، برای وکیل است. “notaru” کوتاه شده کلمه “notaru public” است که ترجمه آن به زبان انگلیسی ” دفتر اسناد رسمی ” می باشد.

وکلای ایرانی در ایالات متحده مجاز نیستند و اغلب نمی توانند به اندازه کافی به صورت روان انگلیسی صحبت کنند تا قوانین آمریکا را به درستی ترجمه کنند.

به یاد داشته باشید که:

وکلای آمریکایی باید به مدت چهار سال به مدرسه بروند و مدرک کارشناسی خود را کسب کند تا اجازه تحصیل در مقطع کارشناسی را نیز داشته باشند و سپس سه سال دیگر تحصیل می کنند تا مدرک لیسانس خود را دریافت کنند.
پس از آن، آنها باید، برای یک تست دولتی قانونی خود را آماده می کنند. اما ایران چنین الزامات سختگیرانه ای را ندارد.

 

 

در ایران وکلا ایرانی ممکن است فقط در ایران مجوز داشته باشند و آنها مجاز به انجام قانون در ایالات متحده نیستند مگر اینکه مجوز مربوطه را دریافت کنند. با این حال ، در ایالات متحده ، notaru حامیان حقوقی و abogado نیستند.

آنها نمی توانند مشاوره قانونی ارائه دهند همچنین نمی توانند در دادگاه های مهاجرتی نمایندگی نمایند. هدف اصلی آنها ارائه خدمات و تهیه اسناد است.
با این حال، مردم جذب مهاجرت غیر قانونی و مشاوران ایرانی غیر مجاز می شوند زیرا فکر می کنند این اقدامات ارزان تر از استخدام یک وکیل مجرب است.

رئیس جمهور اوباما در سخنرانی های مبارزات انتخاباتی وعده داد که برای اصلاح جامع مهاجرتی تلاش می کند. هنگامی که او انتخاب شد، بسیاری از مشاوران مهاجرتی و شرکت های غیردولتی در سرتاسر کشور به امید پیروزی در اصلاحات مهاجرت ظاهر شدند. در حالی که اصلاحات هرگز اتفاق نیفتاد.

 

 

متاسفانه، به دلیل اینکه مجاز نبودن وکلا، وکلای غیر مجاز ایرانی و مشاوران اشتباهات زیادی را انجام می دهند. اغلب وکلای بدون مجوز ایرانی فرم های اشتباه را پر می کنند یا اصلا فرم های مناسب را ثبت نمی کنند، زیرا تمام قوانین مهاجرت را نمی دانند و آشنایی کافی ندارند.

آنها ظرافت ها و روش هایی که یک وکیل مهاجرت با تجربه کسب کرده، نمی دانند.
طبق گزارش انجمن وکلای آمریکایی مهاجرت، “بسیاری از افراد متوجه می شوند که هرگز کارت سبز و یا سایر مزایای مهاجرتی خود را دریافت نمی کنند، زیرا یک مشاور مهاجرت نامحدود یا وکیل ایرانی غیر قانونی به عنوان یک وکیل پایه یک مهاجرت، رویاهای آن ها را نابود کرده است”.

 

 

 

هفته گذشته ما با یک مصاحبه شونده خانم داشتیم که به ما اطلاع داد یکی از دوستان مادرش از یک وکیل مهاجرت به آمریکا ایرانی برای تهیه اسناد مهاجرت خود استفاده کرده است.

این وکیل ایرانی درخواست تایید I-601A را برای خروج قانونی این خانم اعلام نکرده و او در حال حاضر در مکزیک گیر کرده است. یک وکیل مدافع مهاجرت با تجربه این قوانین را بهتر می دانند.

یکی دیگر از حقوقدانان ایرانی به اشتباه یک درخواست I-90 را برای جایگزینی کارت دائمی اقامت تکمیل کرده است، اما آنچه که مشتری باید ارائه می داد، یک پرونده I-751 برای حذف شرایط اقامت بود.
تا زمانی که مشتری متوجه اشتباه شد، آخرین مهلت درخواست پرونده I-751 بود که ما با آن دست و پنجه نرم کردیم و در نهایت کارت 10 ساله اش را دریافت کردیم، اما او هزینه زیادی در ایران برای وکیل، هزینه وکالت، و هزینه ثبت نام برای هر دو درخواست از دست داده بود.

 

 

نتیجه گیری

از آنجا که در ماه های اخیر توسط  USCIS و NVC اشتباهات زیادی را بررسی کرده ایم، ما همچنین استخدام یک مشاور مهاجرتی یا وکیل ایرانی را توصیه نمی کنیم.

عدم استفاده از مشاوران مهاجرتی یا وکلای با تجربه در امر مهاجرت، ممکن است در ابتدا صرفه جویی در امور مالی به حساب آید، اما با پیش گیری این روند در نهایت در آیند ه ای نه چندان دور باید هزینه ای بیشتری پرداخت کنید.

به عنوان یک وکیل مهاجرت به آمریکا ، کار خود را بسیار جدی می گیریم ودرک می کنیم که با زندگی، آینده و خانواده مردم روبرو هستیم. زیرا ما به آنچه که مشتریان ما به آن می رسند، اهمیت می دهیم.
ما واقعا از دیدار با مردم در سراسر جهان و شنیدن در مورد فرهنگ آنها لذت می بریم. ما دوست داریم تصاویری از کشورهای دیگر ببینیم.

ما به تلاش هایی که خانواده ها در هر کشوری برای رسیدن به ایالات متحده دارند گوش می دهیم و با آنها همدردی می کنیم. ما به کمک توانایی هاییمان از این افراد حمایت می کنیم.

 

 

پیدا کردن راه درست از طریق یک راه پر پیچ و خم همیشه در حال تغییر یعنی سیاست های مهاجرتی می تواند بسیار دشوار باشد، به ویژه اگر شما شخصا در حال تلاش برای این امور هستید. حتی اگر شما من را استخدام نکنید، لطفا وکیل مهاجرتی با تجربه ای را استخدام کنید!

یک وکیل مهاجرت به آمریکا با تجربه و معتبر می تواند به شما در رابطه الزامات واجد شرایط بودن، تغییرات جاری در سیاست ها و قوانین مهاجرت، عوارض احتمالی، مستندات و مدارک مورد نیاز و ثبت ناهنجاری ها و پروسه ها تضمین دهد که مشاورین مهاجرت و وکلای ایرانی نمی توانند تمامی آن ها را ارائه دهند.

با بی ثباتی و عدم اطمینان در شرایط سیاسی امروز، باید به طور جدی در مورد استخدام یک وکیل مهاجرت به آمریکا برای کمک به شما در مورد مسائل مربوط به مهاجرت خود اقدام کنید.

 

نیازمند  کسب اطلاعات بیشتر درباره وکیل مهاجرت به آمریکا و قوانین و شرایط آن هستید؟

وکیل قانونی ما در تجربه سالها زندگی، تحصیل و کار در آمریکا را با شما به اشتراک خواهد گذاشت.

می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر یا صحبت با مشاور ما، هم اکنون با ما تماس بگیرید.

 

شماره تماس ما : ۰۲۱۶۶۷۴۶۴۵4

نوشته چرا به یک وکیل مهاجرت به آمریکا نیاز دارم؟ اولین بار در مرکز مشاوره حقوق ایران. پدیدار شد.

]]>
https://iranlawcenter.com/%d9%88%da%a9%db%8c%d9%84-%d9%85%d9%87%d8%a7%d8%ac%d8%b1%d8%aa-%d8%a8%d9%87-%d8%a2%d9%85%d8%b1%db%8c%da%a9%d8%a7/feed/ 0
نکات مهم مهاجرت به ترکیه 2019 https://iranlawcenter.com/%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d9%85%d9%87%d8%a7%d8%ac%d8%b1%d8%aa-%d8%a8%d9%87-%d8%aa%d8%b1%da%a9%db%8c%d9%87-2019/ https://iranlawcenter.com/%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d9%85%d9%87%d8%a7%d8%ac%d8%b1%d8%aa-%d8%a8%d9%87-%d8%aa%d8%b1%da%a9%db%8c%d9%87-2019/#comments Wed, 13 Feb 2019 11:57:57 +0000 https://iranlawcenter.com/?p=8539 نکات مهم مهاجرت به ترکیه

با توجه به اینکه به چه دلیل قصد سفر به ترکیه را دارید و یا چه مدت تقاضای اقامت دارید، به ویزا و مجوز های دیگری نیاز خواهید داشت. این مقاله یک مرور کلی در ارتباط با نکات مهم مهاجرت به ترکیه را ارائه می دهد. مهم نیست اهل چه کشوری هستید و یا به […]

نوشته نکات مهم مهاجرت به ترکیه 2019 اولین بار در مرکز مشاوره حقوق ایران. پدیدار شد.

]]>
نکات مهم مهاجرت به ترکیه

با توجه به اینکه به چه دلیل قصد سفر به ترکیه را دارید و یا چه مدت تقاضای اقامت دارید، به ویزا و مجوز های دیگری نیاز خواهید داشت. این مقاله یک مرور کلی در ارتباط با نکات مهم مهاجرت به ترکیه را ارائه می دهد.

مهم نیست اهل چه کشوری هستید و یا به چه علت قصد ورود به ترکیه را دارید، در ابتدای امر شما باید:

 • یک گذرنامه معتبر از کشور خود داشته باشید.
 • پاسپورت شما باید حداقل 90 روز اعتبار داشته باشد.
 • حتی اگر گذرنامه شما، از تاریخ انقضای آن 60 روز مهلت داشته باشد، حتما قبل از سفر خود به ترکیه اعتبار آن را تمدید کنید.

این موضوع که آیا شما به ویزای ترکیه نیاز دارید یا خیر، بستگی به کشور مبدا و طول مدت اقامت و دلایل سفر شما خواهد داشت.

 

برای شما جالب خواهد بود :  مهاجرت به ترکیه 2019 (بخش اول)

 

 

بسیاری از کشورها، موافقت نامه های مربوط به اخذ ویزای ترکیه را امضا کرده اند که اجازه می دهد شهروندان خود برای بازدید از این کشور به مدت 3 ماه بدون ویزا سفر کنند.

 

نکات مهم مهاجرت به ترکیه

 

از دیگر نکات مهم مهاجرت به ترکیه باید به این نکته اشاره کرد که بعضی از ملیت هایی که معاف به دریافت ویزا نیستند، می توانند ویزا را به محض ورود به ترکیه اخذ نمایند (با پرداخت هزینه نقدی).
برای اطلاع از فهرست این کشورها و طول مدت اقامت آنها، با وزارت امور خارجه ترکیه تماس بگیرید. وزارتخانه همچنین فهرستی از مبلغ هزینه ها را در وب سایت خود قرار داده است .

روند مهاجرت ترکیه

حتما قبل از رفتن به ترکیه از مدارک  کامل و مورد نیاز مطلع شوید. اگر برای اقامت، تحصیل و یا کار به ترکیه سفر می کنید به مجوزهای خاصی نیاز خواهید داشت. راهنمایی های اصلی در زیر ذکر شده است:

 1. ویزا : درخواست ویزای سفارت یا کنسولگری ترکیه را در کشور خودتان انجام دهید. اطمینان حاصل کنید که تمامی اقدامات این کار را قبل از سفر به ترکیه انجام دادید.
  ممکن است چند ماه طول بکشد تا پرونده شما پردازش شود. اگر سوالی در مورد اینکه شما به چه نوع ویزایی نیاز دارید برایتان پیش آمد، از مقامات سفارت سوال کنید ( طبعا رفع مشکلات مهاجرتی با مقامات مهاجرت کشور ترکیه، خوشایند نخواهد بود! ).

ایران : کارمندان عالی رتبه و معمولی اخذ پاسپورت، می توانند بدون  ویزا به این کشور سفر کنند و تا 90 روز از اخذ آن معاف هستند.

 1. اجازه کار و اقامت : اگر شما در ترکیه زندگی می کنید، باید مجوز اقامت خود را اخذ کنید و اگر کار می کنید، به جواز اقامت و کار نیاز خواهید داشت. مراحل درخواست اقامت و اجازه کار باید در سفارت یا کنسولگری ترکیه، انجام شود.
 2. اطلاعات اضافی : شما احتمالا باید مدرکی از جایی که در آنجا حضورردارید، ارائه دهید. به طور مشابه، ممکن است از شما خواسته شود مدارک رزرویشن هتل را نشان دهید (اگر خانه شما توسط کارفرمای پیشین، بیمه شده باشد، ارائه ی آن کافی است).

 

همچنین مطالعه کنید : مهاجرت به ترکیه 2019 (بخش دوم)

 

مجوز ورود مجدد به کشور

از دیگر نکات مهم مهاجرت به ترکیه این است که، اگر شما در طول مدت اقامت خود قصد دارید ازکشور خارج و به آن بازگردید (به منظور کسب و کار و یا سفر)، ابتدا باید اطمینان حاصل کنید که مجوز ورود مجدد به کشور را، در دست دارید.
زیرا اگر کشور را ترک کنید و تنها واجد شرایط برای یک بار ورود بوده باشید، مانع ورودتان خواهند شد.

 

نکات مهم مهاجرت به ترکیه

 

قبل از اینکه درخواست خود را ارسال کنید، مجددا همه شرایط و محدودیت ها را با سفارت یا کنسولگری ترکیه بررسی کنید. در صورت عدم اطمینان از هر چیزی سؤال کنید.

در فرایند مهاجرت باید صبور باشید، اما بهتر است که از کارمند رسمی اخذ ویزا ترکیه مشورت بگیرید و آنها مدارک شما را تایید کنند تا احتمال اشتباه در ثبت درخواست شما به حداقل برسد.

 

نیازمند  کسب اطلاعات بیشتر درباره نکات مهم مهاجرت به ترکیه و قوانین و شرایط آن هستید؟

 

می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر یا صحبت با مشاور ما، هم اکنون با ما تماس بگیرید.

مهاجرت به کشور ترکیه، دیگر یک رویا نسیت.

 

شماره تماس ما : ۰۲۱۶۶۷۴۶۴۵4

 

نوشته نکات مهم مهاجرت به ترکیه 2019 اولین بار در مرکز مشاوره حقوق ایران. پدیدار شد.

]]>
https://iranlawcenter.com/%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d9%85%d9%87%d8%a7%d8%ac%d8%b1%d8%aa-%d8%a8%d9%87-%d8%aa%d8%b1%da%a9%db%8c%d9%87-2019/feed/ 2